The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 07-09-2016
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 271
Благодари: 10
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
19.90 е такса за инсталация. Демек трябва да дойдат да ти го мушнат ... Модула. Еднократна е. Само заради това да избягаш от тях...???? Малко тъпо ми се струва. Ама ти си знаеш.


Sent by Tapatalk
ХаХаХа доста се посмях,това с модула и мушкането ,никъде не съм споменавал за бягане просто попитах защото тука имаше един колега в мненията си беше споменал че инсталационната такса е отпадала когато са се сдушили с мтелпросто за информация питам че каката в офиса направо и прилоша от мен
Отговори с цитат
  #62  
Стар 07-09-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ааа не е отпаднала. Ама за едното мушкане в дупката и сканиране, 19.90 си е дране. За съжаление дори и да им кажеш, че сам ще го направиш, пак трябва да платиш тази тъпотия.


Sent by Tapatalk
Отговори с цитат
  #63  
Стар 08-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Ааа не е отпаднала. Ама за едното мушкане в дупката и сканиране, 19.90 си е дране. За съжаление дори и да им кажеш, че сам ще го направиш, пак трябва да платиш тази тъпотия.


Sent by Tapatalk
Джо, не е дране, това е поделяне на инвестицията с абоната
Ако модула струва 40 или 50 лв на оператора, той си възвръща една част чрез тази инсталационна такса, все пак с тия 1.99 ще го избият най-рано след 2 години и то без да вкарваме услугата в тая цена.

И още , хубаво е техниците да дойдат да мушнат модула, понеже има достатъчно хора, които ще го мушнят я обратно, я не докрай и пак ще ги извикат, но за повреда
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
Joe (08-09-2016), worldnet (08-09-2016)
  #64  
Стар 08-09-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

По принцип съм съгласен с теб. Аз моя модул когато го взех, преди 7-8-9 години платих 80 лева... ако не се лъжа. Но пък си го сложих сам. От друга страна, монтирането на модула от техниците би трябвало да гарантира замяната му в случай на дефект. Докато при самостоятелен монтаж, гаранцията най-вероятно отпада. Друг е въпроса дали модука става твоя собственост... Все пак си го изплащаш.


Sent by Tapatalk
Отговори с цитат
  #65  
Стар 08-09-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз бях казал, защото така ми беше казано и в двата чата, таксата е за инсталиране, но реално ти сам си го инсталираш и е напълно безумна, пробвай в друг офис на близу, ако не в мтел. Модула не може да се мушне наобратно, само картата, но картата я слагат в офиса като я женят за модула.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 08-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

NaskoX ,я съм маке и ти казвам, че ако си достатъчно упорит модула може да се мушне на обратно

Таксата не е безумна - модула струва 50 лв на оператора, а те ти го предоставят за ползване, нормално е да споделиш една част от инвестицията.

Джо, модула не остава твоя собственост, той си е на оператора. Ако искаш да стане твоя собственост си го купуваш, като предполагам цената ще е тази която си казал ти, просто защото цената на модула е около 50 лв с ддс от вносителя. И още , имай в предвид, че дори и да си го прибере оператора, после не може да го даде на друг абонат за нов, така че, тази такса не могат да я вземат от един модул няколко пъти и да си го избият. Все пак модула е лукс за абоната, който оператора е решил да му предостави и абоната трябва да заплати за него. Ако не желаеш такава такса, взимаш операторски бокс и се кефиш
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
worldnet (10-09-2016)
  #67  
Стар 08-09-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
NaskoX ,я съм маке и ти казвам, че ако си достатъчно упорит модула може да се мушне на обратно

Таксата не е безумна - модула струва 50 лв на оператора, а те ти го предоставят за ползване, нормално е да споделиш една част от инвестицията.

Джо, модула не остава твоя собственост, той си е на оператора. Ако искаш да стане твоя собственост си го купуваш, като предполагам цената ще е тази която си казал ти, просто защото цената на модула е около 50 лв с ддс от вносителя. И още , имай в предвид, че дори и да си го прибере оператора, после не може да го даде на друг абонат за нов, така че, тази такса не могат да я вземат от един модул няколко пъти и да си го избият. Все пак модула е лукс за абоната, който оператора е решил да му предостави и абоната трябва да заплати за него. Ако не желаеш такава такса, взимаш операторски бокс и се кефиш
Брей. брей, аз не претендирам, че е така, смисъл да казаха ми го в чата, ама всички знаем там колко са в час с нещата, иначе за ръгането, аз точно го написах тва и реших да пробам и вярно може така добре да го натикаш наобратно Не съм съгласен с частта, че не е безумна, а колко им струват строшените приемници, да казвам ли, че на село ми след подписан договор с мтел ми носят приемник топфилд от Евроком 38 употреба и то за нов клиент, закакво говорим тогава? Не смятам, че модула е лукс, особено днешно време, но отиваме накъм спам вече.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 08-09-2016
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 271
Благодари: 10
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес взех модула с мушкането никакъв проблем тръгна от раз смяната на канали по малко от 1 секунда картината супер на ХД перфектна,удобство голямо няма приемници няма нищо
Отговори с цитат
  #69  
Стар 09-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Брей. брей, аз не претендирам, че е така, смисъл да казаха ми го в чата, ама всички знаем там колко са в час с нещата, иначе за ръгането, аз точно го написах тва и реших да пробам и вярно може така добре да го натикаш наобратно Не съм съгласен с частта, че не е безумна, а колко им струват строшените приемници, да казвам ли, че на село ми след подписан договор с мтел ми носят приемник топфилд от Евроком 38 употреба и то за нов клиент, закакво говорим тогава? Не смятам, че модула е лукс, особено днешно време, но отиваме накъм спам вече.
Виж ся, това че на местно ниво все още близу са на нивото на евроком от 2000-та година е друга тема Относно операторските приемници - от към поддръжка е много, повтарям много по-лесно да се поддържат 1 или два модела приемници, отколкото да ти осигурят поддръжка за 1000-та модела телевизори на мрежата. Приемника работи в определени нива на сигнала, които са известни на оператора, приемника има определени бъгове , които също са известни на оператора и при евентуално обаждане за повреда е много по-лесно да се осигури поддръжка на собствената техника на оператора отколкото да гониш дивото с клиентския телевизор. Това е предимството на приемника. И до там Също така, много оператори работят с чанел листи, които пускат по мрежата на клиента, докато тези с телевизорите трябва да сканират собственоръчно, и когато не могат да го направят звънят по телефона и казват - Ама , аз си плащам 2 лева на месец, искам сега да дойде някой у нас да ми го настрои, ще се отказвам от вас (това май малко лично излезе )
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (12-09-2016)
  #70  
Стар 10-09-2016
dhddhd dhddhd не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 66
Благодари: 10
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да попитам нещо:
CA модулите с карта за нови абонати, отварят ли програмите, ако се включи към мрежата им в друг софийски квартал, различен от адреса на инсталация?
А картата обвързана ли е с модула или може да се използва и в неоператорски приемник?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ca, cam, Близу, Модул, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нет 1 и приемник Близу земо Кабелни [DVB-C] оператори в България 25 19-06-2018 12:10
Питане за CAM от Близу vasilstf ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 9 25-08-2013 22:26
Отказ от Близу кокович ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 26 12-01-2013 09:56
Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора? паничето ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-11-2012 02:18
Телефони на Близу viktor ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 09-06-2012 17:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.