The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #261  
Стар 19-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Нарушил е само това, че преди време ми искаше обяснение и след като беше предупреден, продължи, за което почина няколко дни.
Иначе си е един дразнител-провокатор, който точно това цели, някой да го нахрани и надава яко вой.
Даже ми напомня за един, който беше постоянната жертва иначе много разбираше от всичко.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
notwist (20-11-2014)
  #262  
Стар 19-11-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Сашо, какво се занимаваш не мога да те разбера? Я пускай пързалатката и ще си спестиш много драсканици и нерви....

Последно редактирано от Цец0 : 19-11-2014 на 23:12
Отговори с цитат
  #263  
Стар 19-11-2014
здрасти здрасти не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 78
Благодари: 44
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Сега в момента пак си толериран от същия модератор!
Както ти писах преди, всеки има право да изказва мнението си, но ти освен това пишеш пост под пост, докато някой не ти обърне внимание.
Друго нещо, по-горе те обидиха на тема медикаменти, ти от своя страна ръсиш обиди в три поста.
Пишеш с големи букви, което се смята за лоша практика.
И сега ако обичаш, би ли ми казал, какво правим!?
Дреме ми Дриме за вниманието ви, но пропускаш определени детайли, удобни за гузната ти съвест!!! ТИ СИ ТОЗИ, КОЙТО ТОЛЕРИРАШ ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА!!! Няма да ти се обяснявам и не намирам за необходимо!Достатъчно съм казал и на теб и на твоите неколцина съмишленици!
Отговори с цитат
  #264  
Стар 19-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Съветвам те да смекчиш тона!
И се дръж с уважение!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #265  
Стар 19-11-2014
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,503
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Срещу такива хора има само един лек , да не им се обръща грам внимание. Няма спортна тема която да не е ос..ал Ако бяха чужди състезатели гаранция по-малко щеше да ги оплюва.
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
Отговори с цитат
  #266  
Стар 19-11-2014
здрасти здрасти не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 78
Благодари: 44
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Съветвам те да смекчиш тона!
И се дръж с уважение!
Достопочтени Дриме, към тези , които се държат с уважение, отговарям със същото! Вие посъветвайте аверчетата си, да не напъват рехавите си медицински познания и гадателски способности да ми определят душевния статус ! Радостен факт, че се опитвате да ме нахраните и си позволявате да го правите публично, с което да получите признание от вашата агитка, това го приемам, като унижение за пореден път!Предполагам, сте възпитан и справедлив човек, който е взимал по отговорни решения в живота си освен само тук да раздава правосъдие! Лека и феерична вечер!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 20-11-2014
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

OMG,пак съм отървал безплатната супа...
Дано не е истина това за Кобрата,надявам се да го вземат американци,че тези немци май необичат да влагат ,а само да вземат.
__________________
Отговори с цитат
  #268  
Стар 20-11-2014
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Той поне тренера да смени,че тоз май не е на нужното ниво да тренира истински шампион
Отговори с цитат
  #269  
Стар 20-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от здрасти Вижте мненията
Достопочтени Дриме, към тези , които се държат с уважение, отговарям със същото! Вие посъветвайте аверчетата си, да не напъват рехавите си медицински познания и гадателски способности да ми определят душевния статус ! Радостен факт, че се опитвате да ме нахраните и си позволявате да го правите публично, с което да получите признание от вашата агитка, това го приемам, като унижение за пореден път!Предполагам, сте възпитан и справедлив човек, който е взимал по отговорни решения в живота си освен само тук да раздава правосъдие! Лека и феерична вечер!
Добро утро,
Доста си заблуден!!!
Ако не си забелязал, това е форум за сателитна телевизия, тук пишем от доста години, повечето хора се познаваме лично!
Темите за сателитна техника са поизчерпаха, защото почти за всеки проблем има писано тук във форума!
От друга страна спортните теми са място, където човек може да разтуши.
Опитвам се да ти кажа, че с твойто тролене по спортните теми, не си грам полезен на форума и точно от там ти идва заблудата, че аз се опитвам да те храня пред аверчетата си, напротив най-лесно ми е да ти набия перманентния банан и да не се занимавам повече.
Това е, повече внимнание няма да ти обръщам, но ако изведнъж правата ти са ограничени без срок, да не се чудиш защо е
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #270  
Стар 20-11-2014
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Прочети отново много внимателно всяка дума от това, което съм написал и ми кажи, къде казвам, че искам нашият да уважава украинеца?
Къде съм казал, че искам Кубрат Пулев да уважава Кличко?
Къде? Кога? Защо ми вменяваш нещо, което никога не съм твърдял?
Ей така, защото трябва да се провокираме ли? Манипулираме думите на другите и ги изкарваме глупаци?
Типична отработена схема от едни отминали времена, баси и нивото, баси и атавизмите...

Само твърдя, че така не трябва да се говори точно на ринга веднага след мача, защото си има морални норми, защото така прави много лошо впечатление на стотици милиони хора с манталитет, различен от този на нашего брата, който се кефи на такива изцепки.
Той нека си го мрази, нека да не си го уважава, но да не се излага така, особено когато фейса му е като "пица-помодоре-прошуто"...
Вероятно говоря за банани пред юни в плод-зеленчук от златното минало...
Не се гаси туй, ей...
Ако си забелязал, основните критики са за поведението му след мача. Това не е храчене.
Никой не го отрича изцяло.
Да, голям спортист е, голям боксьор, голям Българин, няма спор!
Така е! Поклон за това! Но за след мача - дърпане на ухо!
И аз исках да бие Кличко, ядосах се като го нашокаха така брутално.
За две различни неща става въпрос...
Стига с тези обобщения и генерализации, проявете малко мислене, умни хора сте...
Валчо не влагам лични нападки цитирах мнението ти не за да те нападам а за да изразя личното си мнение по въпроса :
Заслужава ли Кличко уважението което иска от всички , докато той се има за богопомазан и над правилата .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
кубрат, пулев


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кубрат Пулев - Тони Томпсън Didko СПОРТ 47 25-08-2013 18:33
Ще има ли мач между Кубрат Пулев и Владимир Кличко? ivan_sv СПОРТ 1 03-10-2012 13:11
Кубрат Пулев - Александър Устинов direktor СПОРТ 66 01-10-2012 17:44
Кубрат Пулев мачка martinakis САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 2 18-12-2010 21:00
Бокс: Кубрат Пулев срещу Олег Платов на 1 май Стоян СПОРТ 5 01-05-2010 22:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.