The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-06-2014
Ауди Ауди не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2014
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Samsung UE-55F8000 прекъсва звука на HD канали

Здравейте. Купих си Samsung UE-55F8000, всичко е точно, но когато е на HD канал на всеки 10 сек. му прекъсва звука за около 1-2 сек. Имам още един Samsung (стар модел), който го няма този проблем,също така и на Sony 2013г. пак го няма проблема. Рових се из настройките на звука, какво ли не пробвах, но няма ефект. На останалите канали няма проблем със звука, само на HD. Абонат съм на DCC (цифрова кабелна корпорация), ползвам го с вградения приемник...Родителите ми като го видяха, го харесаха и си купиха същия телевизор, но по-малък UE-40F8000,те също го имат този проблем, макар, че живеят другаде (абонати са на същата телевизия)...което ме навява на мисълта, че не е от силата на сигнала (и в нас и у тях е силен)...Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен...Предварително благодаря на отзовалите се...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, samsung, ue, Звука, Канали, на, прекъсва


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
HDMI сигнала прекъсва soka4i HDTV дискусии 7 11-03-2019 23:23
Избор между Samsung ES5500, Samsung EH5300 и Samsung F5500 СС ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 17-06-2013 10:27
Как да настроя звука на телевизор SAMSUNG UE32C5000QW Комит ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 10 29-11-2012 10:26
Виваком нет прекъсва черните ягуари Въпроси и отговори 17 12-03-2012 22:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.