The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 17-11-2014
здрасти здрасти не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 78
Благодари: 44
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Има едно словосъчетание, което много добре описва някои хора в този форум. И то е - Просто Идиот... Всяка прилика с действителни лица не е случайна.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
НЕ ОБИЖДАЙ чОВЕКА!!!
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 341122.jpg (63.7 КБ, 120 разглеждания)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на здрасти за този полезен пост :
bigdjon (17-11-2014)
  #192  
Стар 17-11-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Постовете ти, са добри и съвсем на място,разсъжденията също,аз също бях изненадан преди малко,когато на посрещането каза,че изобщо няма респект и не уважава Кличко,но ние виждаме едно,а той сигурно знае всичко!От спортно гледна точка,беше смазан,но спорта няма и 5 % от цялата манджа, специално за бокса!Все си мисля,че тази подкрепа,която никой боксьор,досега не е имал на такъв мач,доста го задължи и той забрави за безупречната тактика,с която мореше всички противници и ги докарваше до лазене преди да ги победи и се метна на всичко или нищо!Друго обяснение нямам!Всички велики боксьори са имали такива падения!Всеки има слабо място,няма изключения!
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на dzumba за този полезен пост
gggng (17-11-2014), imperia (18-11-2014), ivan_sv (17-11-2014), notwist (18-11-2014), tiefighter (19-11-2014), ВалчоП (18-11-2014), Дедал (17-11-2014)
  #193  
Стар 17-11-2014
ivan_sv ivan_sv не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 892
Благодари: 1,985
Получил благодарност:
510 пъти в 248 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Постовете ти, са добри и съвсем на място,разсъжденията също,аз също бях изненадан преди малко,когато на посрещането каза,че изобщо няма респект и не уважава Кличко,но ние виждаме едно,а той сигурно знае всичко!От спортно гледна точка,беше смазан,но спорта няма и 5 % от цялата манджа, специално за бокса!Все си мисля,че тази подкрепа,която никой боксьор,досега не е имал на такъв мач,доста го задължи и той забрави за безупречната тактика,с която мореше всички противници и ги докарваше до лазене преди да ги победи и се метна на всичко или нищо!Друго обяснение нямам!Всички велики боксьори са имали такива падения!Всеки има слабо място,няма изключения!
Абсолютно си прав dzumba.Евала.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 17-11-2014
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от здрасти Вижте мненията
НЕ ОБИЖДАЙ чОВЕКА!!!
Колега искам само да вметна, че точно този жест Кобрата го направи да покаже че му няма нищо, защото беше в нокдаун благодарение на това че Кличко го блъсна и след това загуби равновесие.... гледай записа и ще видиш че съм прав!!!
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Отговори с цитат
  #195  
Стар 17-11-2014
Аватара на Радил
Радил Радил е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 959
Благодари: 69
Получил благодарност:
295 пъти в 206 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от здрасти Вижте мненията
ЧЕТИВО ЗА НЯКОИ "ОБЕКТИВНО" ПИШЕЩИ ТЕНКАДЖИИ, БЕЗОГЛЕДНО ОБИЖДАЩИ ИНАКОМИСЛЕЩИТЕ

И резултатът ни прекърши...
Колега, ето тук ти е грешката. Прекършения си ти и само ти. Онези 8000 българи в залата бяха на крака след мача и скандираха Пулев. Нищо, че беше нокаутиран. Не просто нокаутиран, а изяде и доста бой преди това. Ама ти сам го каза - това е само спорт не е война. Победителят е един. Това не означава, че другите трябва да се свият в черупките си и да плачат. За нас самия факт,че Кубрат стигна до този бой, го прави победител. Поне в нашите очи. Имало ентусиазъм...Ми колега то затова е спорта. Ако няма тръпка, закани, вяра в успеха (пък макар и илюзорна), по-добре не се захващай. Трябваше ли Кубрат да излезе със свалени гащи, защото срещу него е световният шампион? НЕ! Излезе и се би. Колкото можа. И затова на летището го посрещнаха като победител. Защота имаше силата след мача, да хване микрофона и да каже "продължаваме напред". По-рано през деня едно 9 годишно момиченце стана 2-ра на детската Евровизия. Победиха я. И това ли те прекърши? Нас не. Отвсякъде валят похвали и с право. Такива хора трябва да се окуражават, а не да се плюят. Трябваше ли Лудогорец в мача им с Реал Мадрид да излязат със свалени гащи? Очакваше ли някой да вземат точка или три? НЕ! Ама момчетата излязоха и се бориха. Бориха се и загубиха. Но в нашите очи бяха герои. Само теб това те прекърши. Кубрат не уважавал шампиона. А трябва ли? Шампиона който нарежда с какви ръкавици да играе противника му. Шампиона който не допукса щаба на противника си на пресконференцията, когато неговия щаб е там. Това по шампионски ли е? Не мисля. Уважение се печели не само на ринга, а и извън него. Явно Кличко не е могъл да спечели уважение от Пулев. Те двамата си знаят най-добре защо. Ние може само да гадаем. Ето тук ти е грешката. Не уважаваш инакомислещия Пулев, а искаш същото от другите. Пожелавам си още много втори места в професионалния бокс, музикалните конкурси и каквото още се сещаш. Защото след второто място следва първото. И някой ден, все някой ще го изкачи това стъпало. Пък теб нека те прекършва това.
Отговори с цитат
Следните потребители (15) благодарят на Радил за този полезен пост
atuani (17-11-2014), BOBIKAT (18-11-2014), boboturboto (17-11-2014), gggng (17-11-2014), ivan_sv (17-11-2014), notwist (18-11-2014), oldman (18-11-2014), patzi (17-11-2014), tiefighter (19-11-2014), астеф1 (18-11-2014), ВалчоП (18-11-2014), Дезео (17-11-2014), Никола67 (18-11-2014), Онджичек (18-11-2014), Стивт (17-11-2014)
  #196  
Стар 17-11-2014
рублата рублата не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 14
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Повторих си 15 пъти на забавен кадър нокаута и не мога да разбера защо Кобрата се приближи към украинеца със свален гард и с угаснал поглед. Пристъпи още една крачка напред, свали дясната ръка, отвори място и онзи веднага извъртя едно странично светкавично ляво кроше точно в раната. Спомням си, някъде се говореше за нокаут в петия рунд, но не помня... Заприлича ми на нагласено положение, но вероятно греша.
Защото такива са му минали отдавна и си знае кога да го изпраска и то с с пълна сила! После дори си каза в интервюто, че е искал да го размаже на ринга. Аз, за себе си си признавам,че се предоверих на "възможностите" на Кобрата...Ама за е...н гъз ляк няма, болката е малка, ама срама е голям.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 17-11-2014
рублата рублата не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 14
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от здрасти Вижте мненията
Eдинствените, които могат да пребият братя Кличко са коиловските братя пребили френските командоси! А единственият пояс, който може да спечели мутроподобния примат е пояса на Володя Стоянов при свободни боеве в някоя чалготека!!!
Ей това може би отразява бъдещето му! Не ми се иска, но май ще е така ...
Отговори с цитат
  #198  
Стар 17-11-2014
здрасти здрасти не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 78
Благодари: 44
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радил Вижте мненията
Колега, ето тук ти е грешката. Прекършения си ти и само ти..........................
Уважаеми,Радиле(който и да си ти)!!! Ще ти задам , няколко въпроса:
1. Кажи ми поне един победител от детската Евровизия за последните пет години, без този в Малта и откога се провежда този конкурс?
2. Кажи ми поне пет ИЗВЕСТНИ боксьора, яли по малко бой от НАШЕТО РОДОЛЮБИВО МОМЧЕ?
3. Дай ми пример за ЗНАЧИМА ТИТЛА във футбола, баскетбола, волейбола, тениса или някой ПОПУЛЯРЕН КОМЕРСИАЛЕН СПОРТ?
4. Кажи ми за един ЕВРОПЕЙСКИ, да не говорим за световен музикален хит, създаден и продуциран от БЪЛГАРИ?
5 И обощаващо, с какво ни познава Европа и света и с което сме останали в историята(изключвам Стоичков с мамата и айн, цу цвайн,Азис-визирам Русия, където плашеха децата с него, папата, чадъра и прочие)
Разбирам, напъните на някои ентусиазирани ПАТРИОТИ, да бъдат значими на световното поле, но нека да не го правим по БАЙГАНЬОВСКИ!!!
Малка държава сме, но пълна с душмани, патриотари и екземпляри без покритие!
Някои, тук се опитаха да ме определят, какъв съм , що съм - ще им кажа обикновен индивид, който се дави в българските фекалии и сгреших, че на млади години не се махнах!!!
Мога да продължа. но едва ли е нужно да ви занимавам!!!
Затова, не се гордея с Пулевци и Сульо Пулевци! Майната и на детската Евровизия, след , като българските деца няма какво да ядат, не могат да се лекуват и се избиват помежду си! Майната му на някакъв хасковлия, който е по известен , като Шарапов, дай боже да направи нещо значимо! Майната им на всички, които ми ги набиват от всички фекалиини бг тв канали!
Само ще попитам, този дето се бие в гърдите за АПОСТОЛ и вие му се кланяте, както се кланяте и на мутрите по чалготеките, освен гащи на фолкаджииката, да е помогнал и дал някой лев за някое изстрадало болно дете???.......Имате право на мечти,но не ме карайте да ги споделям!!!

Последно редактирано от здрасти : 17-11-2014 на 23:27
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на здрасти за този полезен пост
1ivjak (18-11-2014), Veskop (17-11-2014), рублата (17-11-2014)
  #199  
Стар 17-11-2014
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,503
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

здрасти

Определено имаш сериозни проблеми , явно всеки ден вземаш грешни хапчета

... Мислиш ли ,че с тези твой изказвания допринасяш с нещо?
Само озлобяваш себе си и хората около себе си ,нищо повече
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912

Последно редактирано от atuani : 17-11-2014 на 23:30
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на atuani за този полезен пост :
gggng (17-11-2014)
  #200  
Стар 17-11-2014
Аватара на Анто75
Анто75 Анто75 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 610
Благодари: 129
Получил благодарност:
158 пъти в 101 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имали сме почти всичко, но с лека ръка се затрива и зачерква постигнатото и не се развива ново.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Анто75 за този полезен пост :
boboturboto (18-11-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
кубрат, пулев


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кубрат Пулев - Тони Томпсън Didko СПОРТ 47 25-08-2013 18:33
Ще има ли мач между Кубрат Пулев и Владимир Кличко? ivan_sv СПОРТ 1 03-10-2012 13:11
Кубрат Пулев - Александър Устинов direktor СПОРТ 66 01-10-2012 17:44
Кубрат Пулев мачка martinakis САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 2 18-12-2010 21:00
Бокс: Кубрат Пулев срещу Олег Платов на 1 май Стоян СПОРТ 5 01-05-2010 22:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.