The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10-01-2011
Милко Милко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интернет трагедия

Здравейте,

клиент съм на Евроком за ТВ и Интернет поне от 7 години. Може да се каже, че като цяло бях доволен.

След сливането с Кейбъл, сега доставчик ми е Близу. Ползвам пакета за 40 лева, който предполага скорост на достъп до интернет (до) 24 Мбпс. В последния месец вечер между 7 и 10 часа не мога да вдигна повече от 1.5 Мбпс макс. Най-често съм в диапазона 0.45 - 0.63 Мбпс. Сутрин към 8 часа наистина прави 24 Мбпс, но аз през деня съм на работа и не ме топли. Днес е идвал техник. Към 20 часа си тествах скоростта и пак е същата работа...

Става ми ясно, че тези няма да ги бъде... Ако до 2-3 дни не направят нещо за да подобрят качеството на услугата, която ми предоставят (а очевидно и на всички в района на Сухата река, София), аз повече няма да им платя и лев. Пък те нека ме съдят... Поне ще използвам съдебния процес да ги ошаря пред цяла България що за услуга предлагат и що за услуга предоставят на практика

Моля ви да ми препоръчате начин за качествен достъп до Интернет. Под "качествен" достъп разбирам такъв, на който да мога да разчитам, че по всяко време (проблемите са разбираеми стига да не са редовно) ще мога да ползвам около 20 Мбпс скорост на даунлоуд. Става въпрос за София, Сухата река. Предварително благодаря за всички мнения!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-01-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Която и ланка да избереш ще ти свърши по-добра работа от кабелен интернет.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на DON Джолан за този полезен пост :
Милко (12-01-2011)
  #3  
Стар 11-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Ако в района на Сухата река имат покритие пичовете от Мегалан, то бегом марш при тях.



http://www.megalan.bg/show_map.html
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
Милко (12-01-2011)
  #4  
Стар 11-01-2011
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Милко,не си само ти така.Откакто почнаха изкупуването на интернет компании от други по-големи фирми нещата почнаха да се развалят - жив пример е купуването на юнаитед нет от булсат ама ското ще мина да си поговоря с тях.Иначе казано 2в1 та ни едно
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на iwelichkow за този полезен пост :
Милко (12-01-2011)
  #5  
Стар 11-01-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Явно е повсеместно при този оператор. Един мой колега от Владая обаче има абсолютно същите проблеми.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11-01-2011
Марк Марк не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 179
Благодари: 16
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милко Вижте мненията
Здравейте,

клиент съм на Евроком за ТВ и Интернет поне от 7 години. Може да се каже, че като цяло бях доволен.

След сливането с Кейбъл, сега доставчик ми е Близу. Ползвам пакета за 40 лева, който предполага скорост на достъп до интернет (до) 24 Мбпс. В последния месец вечер между 7 и 10 часа не мога да вдигна повече от 1.5 Мбпс макс. Най-често съм в диапазона 0.45 - 0.63 Мбпс. Сутрин към 8 часа наистина прави 24 Мбпс, но аз през деня съм на работа и не ме топли. Днес е идвал техник. Към 20 часа си тествах скоростта и пак е същата работа...

Става ми ясно, че тези няма да ги бъде... Ако до 2-3 дни не направят нещо за да подобрят качеството на услугата, която ми предоставят (а очевидно и на всички в района на Сухата река, София), аз повече няма да им платя и лев. Пък те нека ме съдят... Поне ще използвам съдебния процес да ги ошаря пред цяла България що за услуга предлагат и що за услуга предоставят на практика

Моля ви да ми препоръчате начин за качествен достъп до Интернет. Под "качествен" достъп разбирам такъв, на който да мога да разчитам, че по всяко време (проблемите са разбираеми стига да не са редовно) ще мога да ползвам около 20 Мбпс скорост на даунлоуд. Става въпрос за София, Сухата река. Предварително благодаря за всички мнения!
Здравей, искам да ти кажа, че и в Лом е същата трагедия.Аз нямам повече сили да се боря с тях.При мен е още по-зле, нета дори спира, да не говорим, че скоростта, за която заплащам 24Mb/s изобщо не я има.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11-01-2011
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милко Вижте мненията
Моля ви да ми препоръчате начин за качествен достъп до Интернет.
Абонирай се за НЕТ1-цифрова+интернет. Ще забравиш за проблеми, а и ще плащаш по-малко.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Илия Иванов за този полезен пост :
Милко (12-01-2011)
  #8  
Стар 12-01-2011
Милко Милко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Ако в района на Сухата река имат покритие пичовете от Мегалан, то бегом марш при тях.
http://www.megalan.bg/show_map.html
Според тази карта - имат покритие тук Някой може ли да сподели каква скорост на достъп горе-долу ползва от Мегалан вечер след 6 часа? Тези пичове наскоро ги купи Мтел ако правилно си спомням, нали?

Много благодаря за съвета, ГеоргиД
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12-01-2011
Милко Милко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илия Иванов Вижте мненията
Абонирай се за НЕТ1-цифрова+интернет. Ще забравиш за проблеми, а и ще плащаш по-малко.
Напоследък започвам все по-често да чувам препоръки за НЕТ1... Не ми говорят нищо... Някой може ли да сподели що за интернет ползва от тях?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12-01-2011
Милко Милко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 10
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iwelichkow Вижте мненията
Милко,не си само ти така.Откакто почнаха изкупуването на интернет компании от други по-големи фирми нещата почнаха да се развалят - жив пример е купуването на юнаитед нет от булсат ама ското ще мина да си поговоря с тях.Иначе казано 2в1 та ни едно
Доста точно казано... Аз ползвам интернет от 15 години...помня dial-up времената, но никога не съм се изнервял така пред компа си както сега
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Интернет, Трагедия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интернет на Булсатком hamelolna ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 93 01-07-2012 13:44
Интернет alex78 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 10-09-2010 16:40
Пускане на ТВ по интернет fena81 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 21-07-2010 02:15
БТК - интернет пакети Ланселот ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 27-05-2009 11:21
USB интернет batiradi77 DREAMBOX 3 05-04-2009 17:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.