The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #321  
Стар 28-05-2016
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Пич, аз не ти говоря за идеален спътник за подобията на БГ оператори и какво е най-добре за тях. Аз говоря за финансовия интерес на Теленор и че те едва ли имат интерес от капацитет на тази позиция. А Теленор искат ли да качат програми ще го направят. 7-цата е почти празна,
Пич,

Ква седмица, кви пет лева?!? Ще купуват ли няма ли да купуват капацитет все тая. Те са единствените, които са GSM и нямат телевизия. Много интересно как някой дето не разбира почва нещо да обяснява и да плюе. Според тебе, Теленор защо не пуска тиви?
  #322  
Стар 28-05-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пич, по-добре от теб знам кой от операторите, от кога има или няма ТВ, повервай ми И пак си чета постовете и някак си не мога да разбера къде точно плюя по някой, освен това, че казвам, че нашите оператори са подобия на такива. Не че не си го знаем де...
Просто след поста, че може би Теленор ще купи капацитет на този спътник аз казах, че това е абсурдно и безмислено.
Успокой малко топлата и пий едно кафе сутринта, преди да пишеш врели-некипели
  #323  
Стар 28-05-2016
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Този пост пасва идеално дори като втори в тази тема. Просто прочети отново първия пост...



via Tapatalk
Абсолютно точно. Тя темата, от самото си начало (справка пост #1) е хейтрърска насоченост. Авторът й, към момента на създаването е служител на конкурентен оператор. Така, че съвсем резонно си продължава в същия тон.
  #324  
Стар 28-05-2016
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,130
Благодари: 2
Получил благодарност:
439 пъти в 279 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Теленор няма как да пуснат тв ,от България Сат
Както и на ТОР7 просто КРС ще им откаже те си знаят защо на някой друг спътник може ..
  #325  
Стар 28-05-2016
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Пич, аз не ти говоря за идеален спътник за подобията на БГ оператори и какво е най-добре за тях. Аз говоря за финансовия интерес на Теленор и че те едва ли имат интерес от капацитет на тази позиция. А Теленор искат ли да качат програми ще го направят. 7-цата е почти празна,
За България защо според теб още не става, питам те? Знам отговора на въпроса, просто пак те питам че ми е интересно какво ще ми кажеш.
  #326  
Стар 28-05-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Какво сега? Искаш да се изпитваме за регулаторни изисквания, правила и разрешителни ли? Какво аз знам или не знам не е твоя работа, за да ти се отчитам. И знай, че абсолютно всичко на този свят е свързано с пари.
Но темата е доста обширна и едва ли е тук мястото да го разтягаме. Ако благоволиш да дойдеш на някоя сбирка може и да поговорим
  #327  
Стар 28-05-2016
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
Теленор няма как да пуснат тв ,от България Сат
Както и на ТОР7 просто КРС ще им откаже те си знаят защо на някой друг спътник може ..
Нищо няма да откаже! Теленор не можаха да облъчат с техен спътник нашия регион защото тази позиция е дадена за спътника който трябва да качат Булсатком. Була им отказаха да им преотстъпят спектър за техния спътник въпреки че с българиясат не могат да го запълнят. Това обаче не означава че в по късен етап няма да качат още един, два за да оплатнят честотния капацитет на тази позиция.
Но, няма пречки Теленор да си наемат част от българиясат и от него да облъчат нашия регион за телевизия.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
  #328  
Стар 29-05-2016
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Какво сега? Искаш да се изпитваме за регулаторни изисквания, правила и разрешителни ли? Какво аз знам или не знам не е твоя работа, за да ти се отчитам. И знай, че абсолютно всичко на този свят е свързано с пари.
Но темата е доста обширна и едва ли е тук мястото да го разтягаме. Ако благоволиш да дойдеш на някоя сбирка може и да поговорим
Да, с радост ще дойда. Не те изпитвам какво знаеш и какво не, ясно е за парите. Просто ми се искаше да се аргументираш защо ако Теленор са искали да правят DTH се изказваш за Тор 7 като възможна опция.
  #329  
Стар 29-05-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Изказах се, защото искат ли да решат проблема с разрешителните вероятно ще го направят. Срещу определена сума. Едва ли от КРС ще откажат приходи в касата на държавата. Друг е въпроса дали ще бъде рентабилно за Теленор и дали си заслужава от тяхна гледна точка.
  #330  
Стар 29-05-2016
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най-добрия вариант за Булсат е да си наемат 10-на транспондера от Хелас 3,а техния БГсат да продадат.Позицията 39 е разработена и така ще си спестят главоболията по местене и настройване на стотици хиляди антени.Защото насищането на геостационарната орбита със спътници,стоящи празни ,заприлича на бума за строителство на молове преди 3-4 години и един такъв стои вече 2 години полу-построен на околовръстното в София срещу Филиповци...

Satellite Name: Europasat (HellasSat 3)
Status: planned
Position: 39° E (39° E)
NORAD:
Cospar number:
Operator: Inmarsat plc
Launch date: 30-Dec-2016 (Estimated)
Launch site: Baikonur Cosmodrome
Launch vehicle: Proton M
Launch mass (kg): 5700
Dry mass (kg):
Manufacturer: Thales Alenia Space
Model (bus): Spacebus-4000C3
Orbit: GEO
Expected lifetime: 15 yrs.

Details:
9 S-Band user spot beams in 2 polarizations, using a large Tx antenna of 12 meters diameter to provide mobile broadcast and two-way telecommunications services throughout Europe plus 44 Ku-band transponders payload to replace the existing HellasSat-2 satellite and provide more growth capacities to its customers with diversified footprints in Europe, Middle East and Africa

П.С. В Петък Falcon9 е изстреляла Thaicom-8 и първата степен на ракетата успешно се е върнала на "offshore drone ship".
http://spacenews.com/spacex-successf...re-drone-ship/

Последно редактирано от БатеГойко : 29-05-2016 на 09:42
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, какво, на, сателита, Става, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
какво става с тв скат ? dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 19-03-2015 02:55
ФЕН Фолк ще стартира при сателита на Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 10-02-2015 01:14
какво става с 11135 V на 39Е opti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 11-08-2014 22:39
Какво става с НВО Комеди? elektrik Кошче 1 24-03-2013 10:25
bivol.bg - Какво става там ? Хиена Дъра-Бъра 12 04-02-2013 22:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.