The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 10-01-2011
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

има ли начин някой да сравни качеството на Eurosport HD и Nat Geo HD, излъчвани от Булсат и от някой друг западен оператор и да сподели тук в чия полза е... /качеството/., защото мисе струва, че при Булсат е мазало, а преди май не беше така?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Трайкате си, а, трайкате. При Булсатком HD каналите всъщност не са дори с native-ната им резолюция от 1920 X 1080. Това е споменавано многократно, както и факта, че същите тези канали са натъпкани в един транспондер, буквално претъпкани, а и самото им излъчване е с доста нисък битрейт, т.е качество. Т.е мизерия, или мазало.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10-01-2011
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 633
Благодари: 139
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Film Plus HD е с много светла картина , която на нищо не прилича .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10-01-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още преди годинка някъде Пламен Ганчев каза че си оптимизира нещата в полза на клиента в едно видео интервю. Няма за какво да се оплаквате -явно точно така човека разбира нещата -човека постепенно сваля цените -засега по атрактивна оферта надали има -друг е въпроса за качеството на услугата -ама тя напрактика не я е имало -тоест база за сравнение няма как да се направи.
Качеството на услугата -битрейда, резолюция не е на ниво - но пък и цената е оптимизирана спрямо това което се предлага вече Няма за какво да се оплаквате.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ТИНТИН за този полезен пост
ReVo (10-01-2011), TPOTOAP (11-07-2011), Хиена (10-01-2011)
  #25  
Стар 29-06-2011
colt45 colt45 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Лондон
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Трябва да няма такса за HD пакет. Просто каналите са с висока резолюция но не и с подобаващ битрейд за картина и звук. Фул пакета да е 24.80 то даже си се доближи и до тая цифра. С такива HD канали такава такса. Да ме прощават от Булсат ама качеството на HD каналите е не задоволително.
То пък качеството на обикновенните канали е под сякаква критика.Мазна картина,аудиото е отвратително.Но както каза-за такава цена-толкова.
С една обикновенна антена на покрива в Лондон гледам HD с невероятно качество и 5.1 аудио.А да не говоря за цифровите програми.Кабелната не я броя.
Булсата ежедневно ми напомня да не се връщам в БГ-затова и си го гледам.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29-06-2011
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от colt45 Вижте мненията
С една обикновенна антена на покрива в Лондон гледам HD с невероятно качество и 5.1 аудио.А да не говоря за цифровите програми.Кабелната не я броя.
Да, в Лондон има DVB-T с HD канали, а за да приемаш сателитните от 28.2Е ти стига и 30 см мини-дишче за къмпинг
А ние в Бавария сме насочили едни еднометрови паници към 28.2Е и при по-силен дъжд всичко от Астра 2Д угасва...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11-07-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11-07-2011
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
За пръв път чувам,че в Булсатски офис питат къде живееш.
Даваш някакъв адрес,монтират ти антената,дават ти приемник,взимаш приемника и отиваш в чужбина (едва ли си заслужава чиния за 20-30 лв. да мъкнеш натам,просто в чужбина си купуваш антена и конвертор).
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11-07-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
Кой те кара да обясняваш къде ще носиш оборудването?
Както ти каза колегата - викаш ги на монтаж у вас, после си взимаш приемника и си го носиш, където искаш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, на, НОВА, оборудване, пакета, промо, ЦЕНА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Новият конвертор на Triax TSI 005 0.3dB High Gain на промо цена 24 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 1 18-11-2009 00:38
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 408OUT - 132лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 19:53
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 401QDL+ - 69лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 19:49
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 40TL+ - 43лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 19:45
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 40SL - 14лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 19:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.