The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Български програми на останалите спътници

Български програми на останалите спътници Програми със звук или субтитри на български от всички спътници

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 09-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Поправям се дясновъртяща поляризация, но нямам бутон едит
Отговори с цитат
  #62  
Стар 09-05-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Даже и да стартират с 60 канала мислите ли, че ще видите в пакета им телевизия която досега не сте виждали другаде ? Аз лично се съмнявам... или с други думи казано с какво ще са по-интересният или предпочитан оператор от настоящите два ?
От каналите с права за България няма канал, който другите оператори да не излъчват и който да ме накефи. Вероятно Виваком ще разчитат не толкова на ексклузивни канали излъчвани само при тях, колкото на гъвкави програмни пакети, задължително по-атрактивни цени с които да стъпят на пазара и... на абонатите на мобилните си услуги.

100% съм сигурен, че ще има пакетни услуги "GSM + Цифрова телевизия от Виваком", или "GSM + Интернет + Цифрова телевизия"... И слогани от типа "Получаваш 3 услуги, плащаш на 1 каса".

Като нищо прилична част абонатите на мобилните им услуги ще се включат и към цифровата телевизия, още повече ако пакетната цена излезе по-евтина отколкото ако плащат отделно за телевизия на ITV, Bulsat или на кабеларка.

Според мен ако стартират през юли, нищо чудно до Нова година да са раздали 100-те хиляди приемника.

Дано качеството на S2 каналите е по-добро отколкото при конкуренцията.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #63  
Стар 09-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Exclamation

Момчиле, принципно няма как качеството на MPEG4 каналите да е по-добро от MPEG2. Всичко това е въпрос на компромис. Едно време като на един транспондер беше по един аналогов канал, нещата бяха добре. После когато на един транспондер беше един D2MAC канал с mp2 аудио нещата бяха най-добре, после да кажем със MPEG2 са на същото ниво. Оттук нататък качеството само ще пада, за сметка на количеството. Това е бъдещето. Айде, да не оспамвам и аз темата, че малко ми трябва да ме бучнат и мен в игнор листа.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 09-05-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Момчиле, принципно няма как качеството на MPEG4 каналите да е по-добро от MPEG2.
MPEG4 е доста гъвкав и удобен за разпространителите формат. Какво ще е качеството на канала зависи от разпространителя (каква обработка и алгоритъм на компресия ще приложи). Битрейта на MPEG4 канал може да достига десетки мегабита.
Справка - http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-4
А това, че нашите оператори най-вероятно ще натъпчат възможно най-много канали в един транспондер за сметка на качеството, е друг въпрос.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #65  
Стар 09-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

А точно това исках да ти кажа и ме разбра. Това че самият стандарт е гъвкав - спор няма. Това че нашите ще наблъскат майка си и баща си - така си е
Отговори с цитат
  #66  
Стар 09-05-2010
hakerate hakerate не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 407
Благодари: 5
Получил благодарност:
130 пъти в 52 поста
Сваляния: 163
Ъплоуди: 19
По подразбиране

тва интересно от де ще изкопаят толкова канали
ене сащите да ги копресират за да спестят място за канали
Отговори с цитат
  #67  
Стар 09-05-2010
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Даже и да стартират с 60 канала мислите ли, че ще видите в пакета им телевизия която досега не сте виждали другаде ? Аз лично се съмнявам... или с други думи казано с какво ще са по-интересният или предпочитан оператор от настоящите два ?
Амии да се надяваме ценово! Само дано не стартират както стартира Вивател че тогава наистина няма да има конкуренция!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 09-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

60 канала на DVB-S2/8PSK с геройския FEC 9/10 са точно 3 транспондера = 180 мегабита делете на 3 и после на 20 и готово - 3 мегабита на канал - напълно реално. Оттам нататък ако има HDTV, малко се усложнява.

Само да добавя на Хелас сат Символ Рейта е 30 000.
И някой да ми върне бутона едит!

Абе на интелсат. 36 мегахерца са транспондерите - 30 000 Msym/sec

И да ми се върне бутона едит!

http://www.satellite-calculations.co...e/bitrates.htm

Да ми се върне бутона ЕДИТ!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 09-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Абе айде ебете си майката, ебахти чикиджийските форуми, полмолих да ми се върне бутона едит за да си поправям грешки, ами като не може айде ебете си путката майна, като ония закрития форум. Вече нямам нерви. ТЕСТО се търпя въпреки държанието си, Джорджи се търпи въпреки държанието си, аз от 11.04.2010 искам да ми се върне бутона едит. Ами като няма и мене няма да ме има!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 09-05-2010
Аватара на АДМИН
АДМИН АДМИН не е на линия
Администратор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 249
Благодари: 124
Получил благодарност:
904 пъти в 124 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бутона "Edit" ти е забранен много добре знаеш защо - http://www.dtv-bg.com/showpost.php?p=28291&postcount=11
Поради горния си пост, погазващ правилата за добро общуване във форума, отново си баннат за 2 седмици.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
45е, vivacom, на, обсъждане


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Старт на трети DTH оператор - ВиваКом ТВ (обсъждане) макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 314 27-06-2012 19:04
Intelsat 12 at 45.0°E обсъждане за сателита freesat Кошче 4 02-12-2010 15:40
Vivacom проблем Христо DREAMBOX 16 11-06-2010 00:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.