The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #551  
Стар 08-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
но имам странното усещане,че си пристрастен
Не съм. Но, имам органическа непоносимост към това да ме манипулират, при това... толкова елементарно. Както и да ме включват в общият знаменател: НИЕ, ТЕ и прочие. Казано по друг начин: дреме ми на шмайзера за финансовата лакомия на компаниите, били те български, американски, европейски и т.н.
Аз искам да получавам това за което стм платил и нищо повече. Подаръци също не искам, нито искам грижи за финансовото ми здраве.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
painkillerbg (08-01-2013)
  #552  
Стар 08-01-2013
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Бум за записвания за телевизия - от сегашни клиенти на Булсатком.Стотици заявки на ден.Като се има предвид , че фирмата не е от големите доставчици - НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА
Всеки има право на избор. Като няма договор с Булсатком и иска да гледа бТВ, може да се премести Виваком обаче веднага те връзват с едногодишен договор и си плащаш като поп една година. Независимо дали гледаш или не. От тази гледна точка Булсатком дава повече свобода (Да ги похваля заради бонуса )
  #553  
Стар 08-01-2013
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някои хора тука много бързо се врътнаха.
Човешко право е да мислиш свободно. Никой няма право да те манипулира.
  #554  
Стар 08-01-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
...
Никой няма право да те манипулира.
...каквото се опитва да прави (и успява) ьТВ от години.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
pmhawk (08-01-2013)
  #555  
Стар 08-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Не съм. Но, имам органическа непоносимост към това да ме манипулират, при това... толкова елементарно. ...
Aз съм трети или четвърти в тая тема, дето ми направи впечатление. Вече си яко облъчен.
  #556  
Стар 08-01-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да, пълно с облъчени от тая проклета фесовска телевизия. Разберете, че се опитват да затрият Булсатком, защото Булсатком е неудобният оператор, който не може да се манипулира и който не се поддава на външни намеси. Колкото и да им е трудно се борят и успяват. Я да видим колко от другите оператори, които се имат за силни, са сменили собствеността си и по колко пъти през последните години. Дали се продават, защото са силни и печелят? Всички са затънали за пари, Виваком едва се оправят и се чудят как да се пробутат на някого, но няма на кого. Булсатком им е взел пазара и по-голямата част от клиентите са доволни от услугите, защото цената е добра, има какво да се гледа и дават до 4 приемника. Това другите не могат да го понесат. Първо не могат да понесат, че Булсатком купиха правата за Формула 1, ама много ги боли от този факт и по-точно, че може да си позволи да купи тези права, които не струват никак малко. После ги болеше много за Бундеслигата, която вече предлагат и Близу /засега, тъй като не ясно по нататъшното развитие на историята между Дискавъри Нетуорк и Евроспорт/, трето ги боли за испанското първенство, което колкото също се излъчва от Булсатком, като тук Булсат се излагат с номерата с Джазирите, но все пак са платили някакви пари.
От другата страна - другите оператори искат да привлекат абонати, но нямат с какво - нито имат пари да купят правата, които са много, ама много скъпи, нито имат пари да платят на Буласатком, който иска доволна сума за каналите си.
Сега Босфора, които се взеха на сериозно с Фатмагюл и филми отпреди 15 години, които се въртят до откат и тъй като и те са пред продажба, искат да вдигнат цените, обаче срещат отпор и са в шах, защото ако отстъпят - няма как да си искат висока цена, а ако спрат каналите им, което стана, цената им пак пада. Договорката с Виваком лъщи от километри /дори днес като плащах телефоните на фирмата, направиха опит да ми пробутат телевизията си защото:"Само ние имаме договор с ьТВ", но след като им обясних, че не гледам турска телевизия, тази смени 6 цвята/, както и личи, че има доста яростна кампания срещу Булсатком, която върви не само от ьТВ, но и от всички електронни "медии", които са в тесни връзки с едни "приятни" хора. Още преди НГ, стана ясно, че войната не е ьТВ срещу Булсатком, а всички срещу Булсатком. Ясно е също, че тарифите на Босфорци не са еднакви за всички оператори и само за Виваком има специална тарифа, което се сещате какво означава.
Объчени винаги ще има, както и дървени философи и клальори, но какво от това.
Навсякъде в интернет се вижда "всенародната любов" към Босфор ТВ с 90 процента подкрепа за Булсатком и ако не са такива платени и манипулативни сайтчета като Блиц, някакви News, които не помня, както и помията Пловдив24, на които само прогнозата за времето им е вярна и така са надупени на властта, че им се вижда всичко, просто сигурно нямаше да ги има вече ьТВ.
Следните потребители (14) благодарят на Златанов за този полезен пост
digipro (08-01-2013), dtvbguser (08-01-2013), njor (08-01-2013), peterkk (08-01-2013), pmhawk (08-01-2013), Rabin (08-01-2013), rbonchev (08-01-2013), tsvete76 (08-01-2013), Veskop (08-01-2013), Wanderer (08-01-2013), Динозавър (09-01-2013), ивни25 (08-01-2013), Крал Артур (08-01-2013), Хишникът (08-01-2013)
  #557  
Стар 08-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране от сайта на бтв


djcd 08.01.2013 / 12:48
БТВ са крайно отчаяни… Затова бяха спрени рейнговете от онлаин новите по темите за булсатком. Странно е как всички защитници на бтв са регистриране на 29.12.2012. последния пакет от бот-ве или тролове вече е с променени дати, но им личи по броя на коментарите. Регистрирани преди 2 години и има 4 коментара само по тези теми.
Радвам се че като чета много хора се усещат за какво иде реч, но и много не се… Аз боядисано врабче няма да съм… БТВ манипулираха ефира сега се опитват да манипулират и интернет…


Biserka_Sofia
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
33
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

kilimanjaro
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
63
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

terry8
Регистриран:
24.12.2012
Коментари:
98
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

zelqzko
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
20
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

Viktoria_P
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
26
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

-viktoria-
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
38
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

VilianaStoykova
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
28
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

anikapetrova
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
30
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
3 коментара
Пол:
Жена

sladkatapepi
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
29
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

drago.mi.e
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
21
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

dimitrina.v
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
27
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

zelqzko
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
20
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

ivo_igra4a
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
14
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

vesi-
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
31
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена

georgidimitrov2
Регистриран:
29.12.2012
Коментари:
22
Аз, репортерът:
0 материала
0 излъчени по bTV
0 коментара
Пол:
Жена
  #558  
Стар 08-01-2013
Иво006 Иво006 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 25
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мискинин Вижте мненията
Намерих това в https://www.facebook.com/btvout. Не знам дали е истинско или е платена публикация, ама ме накара да погледна нещата от малко по-друг ъгъл:

"Коментар от сайта на ьТВ, който много ми хареса и се замислих доколко сме българи и доколко сме патриоти само на приказки.Поздравявам Нурай за това мнение:

==================================

nuray82
06.01.2013 / 00:50
Казвам се Нурай и съм от едно малко градче в България определям се за българин с турско самосъзнание. Милея за България тук съм се родил, тук живея, служил съм за тази държава и си плащам данъците на тази държава, никога не съм я напускал поне за ден и въпреки това някои тъпанари ме наричат турчин, а тези тъпанари си прекарват целя живот по чужбина и използват чужди стоки които не допринасят нищо за родната икономика и се наричат най големите патриоти. И сега, какво наблюдаваме чужди сили които посредством българи се опитват да унищожат българското. Сега ще ви изброя няколко компании и искам да се запитате, колко от тях са български: MTEL, GLOBUL, VIVACOM, BTV, NOVA TV ,TV7 , CEZ, EON, EVN, БУЛСАТКОМ, BLIZOO, SATELLITE BG. Отговорът ви естествено е само един и това е „Булсатком” единствената телекомуникационна компания, която изцяло е българска работи за България, иска да изстреля първия български спътник в космоса и иска да изгради първата българска мобилна мрежа на тази страна. Но това, което ви споменах може да си остани в историята, защото телевизии като „бтв” и „тв7” започват с удари под кръста за да превърнат единствената българска компания да клекне пред тях с цел или да приеме техните условия без да си вдига таксите за крайните абонати /тоест за нас клиентите/ и да фалира за да бъде купена пак от някоя чужда компания и да започнат парите на българския народ да текат в нечия чужда държава или пък да приеме условията на тези лешояди и съответно да си вдигне таксите което не е правено поне от 5-6 години и да стане не конкурентно способна и да фалира или да стане част от някоя друга чужда компания. Както виждате и двата хода водят до един и същи изход и той е да се ликвидира българското и да господства чуждото. С което лично аз не съм съгласен! И за това решавам да си остана на „Булсатком” и да ги подкрепям и финансово и морално повярвайте ми, че „бтв” изобщо няма да ми липсва, за вас не знам? И ако вие се чувствате поне капка българи подкрепете и изберете българското не се предавайте на чуждия вандализъм. А що се отнася за българите работещи в тази уж българска телевизия „бтв” нямам думи те за мен са едни подкупени предатели на нашата малка родина, не знам как заспиват нощес не ги ли бори съвестта, за това което правят за пари и как въпреки всичко се наричат българи. С една дума срамота! От мен толкова приятели призовавам ви да подкрепите българското и бъдете сигурни, че няма да сгрешите!"
Приятел не съм съгласен с теб ,аз от 6 години съм чужбина ако ги нямаше емигрантите положението във България щеше да е по зле .Ти знаеш ли за да ми вървят всички осигуровки и България аз плащам 1600лв на година,знаеш ли че почти всеки месец се превеждат минимум по 1000 евро във България за семейството ,а ти ще ми викаш че не допринасяме нищо ,не си прав
  #559  
Стар 08-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илийан06 Вижте мненията
Приятел не съм съгласен с теб ,аз от 6 години съм чужбина ако ги нямаше емигрантите положението във България щеше да е по зле .Ти знаеш ли за да ми вървят всички осигуровки и България аз плащам 1600лв на година,знаеш ли че почти всеки месец се превеждат минимум по 1000 евро във България за семейството ,а ти ще ми викаш че не допринасяме нищо ,не си прав
Mай не си чел поста, който цитира.
  #560  
Стар 08-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Лошото на тая "война" е, че се насъскваме един срещу друг...
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 22:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 12:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 13:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 07:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.