The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-02-2012
nintendobg nintendobg не е на линия
обикновен абонат
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 69
Благодари: 23
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране дайте съвети за правилна комбинация , както и инсталация .

здрасти банда.

трябва да си направя собствен тв възел , ако мога да се изразя по този начин . разглеждах приемниците по сайтовете на различни сателитни магазини , след много оглеждане съм се спрял на приемник ; фергюсън арива 220 комбо .

моля някой снабден с такъв приемник да ми каже следното :

1 колко канала памет има , където и да гледах описание по сайтове не бе написано

2 има ли шшшшшшВепс със познатите нам кккам и нюкамд

3 видях че имат лнб вътре и лнб вън , вход и изход ако това е така .

моля да ми кажете ако имам една антена с мултифийд триакс 78/88/110 или текател 80/90/120 сантиметрови с единични конвентори.

ще може ли ако до основният арива да закача на лнб входа на едната ми антена , и от лнб изход от приемник 1 свързвам към лнб вход на вторият ми приемник 2 пак арива или друг подобен с двб-т или просто хд ?

ще има ли загуба на сигнала при този начин , на свързване и колко ще е тя ?

трябва ли да сложа някакъв усилвател и какъв да е по мощност, и колко приемника мога да накача така по тази схена от лнб вход и лнб изход ?

както и да ми кажете след антени триакс и текател кои са най добрите , по качествено направени и приемащи сигнал и конвентори .

а с една антена триакс 88 или текател 80/90 сантиметра ще ми стигнат ли да хвана от една позиция 39е 42е и 45е и сигнала да е еднакво добър на всичките сателити трансподнери.

съответно имам една обикновенна антена 85 сантиметра, куча марка но вади силен сигнал с 1 конвенторче , стига ли да и сложа 3 и да хване по горе описаните от мен позиции, и кои освен тях дали може други, дори да не са много идеални .

и да ми кажете други марки модели освен арива и амико приемници , кои имат двб-т но мпег 4 тунер хд , както и да имат слот за модули , които да работи и с ндс и конакс карти .

това се сещам да питам за момента , другото после да не ви затормозявам

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Дайте, За, инсталация, както, комбинация, правилна, Съвети


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
как да направя по удобно комбинация , сателитни антени и приемници nintendobg САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 24-01-2012 19:42
Правилна настрока на OSCAM? athenry MPCS/OScam 8 06-11-2011 10:18
БНТ излъчва Световното – гледай по нета, както и пред НДК! ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 0 08-06-2010 11:36
Triax 110, dm500 и дм800 - какво не правя както трябва? Онджичек САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 11 01-03-2010 15:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.