The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-08-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
GeorgiD как пък все на нас някой друг ни пречи, все някой друг ни мисли злото.
Поне да се беше постарал да се аргументираш, защото в този си вид постът ти не е нещо повече от дребнаво заяждане.
Ок, може да си наивен колкото си искаш, че светът и всичко наоколо ти мисли доброто или в най-лошия случай е безразлично. Само че реалността е доста по-сурова.
Въобще не се съмнявам, че има разни последователи на злото (на дявола), които винаги ще се намерят да оспорват истинни твърдения.

Ти въобще прочете ли какво съм написал, опита ли се да го разбереш и отговориш "ЗАЩО"?
Сега можеш да кажеш "ЗАЩО" всичката индустрия е съсредоточена на север-северозапад и в БГ няма нищо? Нали не си мислиш, че българите са по-тъпи от чехи, словаци, поляци и унгарци. Аз съм сигурен, че не е така.
Световен ред винаги е имало и ще има, когато ти и твоята страна по някаква причина не се вписва в него, това е резултатът.
Сега можеш да се опиташ и да откриеш причините.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
иван77 (26-08-2012)
  #12  
Стар 26-08-2012
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ми не вярвам, че някаква "зла" сила кара съдии, митничари, политици, преподаватели и т.н. да взимат подкупи. А в същото време виждам корелация между нивото на корупция в една държава и благоденствието и.

Най-ясния пример който мога да ти дам в това отношение е смъртността в следствие на ПТП, преди да се сложат камери и след това (камерите не питат "к'во ша правим сега" и не приемат двадесетолевки).
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26-08-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И при комунизЪма,ние с румънескувците пак бяхме най-зле...ама тогава не личеше толкова!!!
Веско, по време на комунизма, цяла Румъния гледаше по българската телевизия Семейство Флинтстоун, Бенджи Закс и Звездния Принц, Седморката на Блейк и АЛФ. Тези които са по границата дори не знам дали са си гледали собствената телевизия излъчваща по 2 часа на ден - половин час новини, час и половина предавания възхваляващи Елена и Николае Чаушеску. Те са били МНОГО по-зле от нас.

Последно редактирано от koko_varna : 26-08-2012 на 12:53
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
ROCCO (27-08-2012)
  #14  
Стар 26-08-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Веско, по време на комунизма, цяла Румъния гледаше по българската телевизия Семейство Флинтстоун, Бенджи Закс и Звездния Принц, Седморката на Блейк и АЛФ. Тези които са по границата дори не знам дали са си гледали собствената телевизия излъчваща по 2 часа на ден - половин час новини, час и половина предавания възхваляващи Елена и Николае Чаушеску. Те са били МНОГО по-зле от нас.
голем праз!ти тогава си бил под масата,няма как да знаеш чехи,поляци,сърби и унгарци къде бяха!пак ние бяхме и сме мизерниците!и на СИВ и на ЕС!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
ROCCO (27-08-2012)
  #15  
Стар 26-08-2012
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Веско, по време на комунизъма, цяла Румъния гледаше по българската телевизия Семейство Флинтстоун, Бенджи Закс и Звездния Принц, Седморката на Блейк и АЛФ. Тези които са по границата дори не знам дали са си гледали собствената телевизия излъчваща по 2 часа на ден - половин час новини, час и половина предавания възхваляващи Елена и Николае Чаушеску. Те са били МНОГО по-зле от нас.
Това беше последните години преди да падне социализма вследствие на това че Чаушеску се беше решил да изплати външния дълг на Румъния, така че 1990 ние обявихме мораториум върху външния си дълг, а те нямаха такъв.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на tonivet за този полезен пост
d.ivanov (28-08-2012), Kosme (26-08-2012)
  #16  
Стар 26-08-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
голем праз!ти тогава си бил под масата,няма как да знаеш чехи,поляци,сърби и унгарци къде бяха!пак ние бяхме и сме мизерниците!и на СИВ и на ЕС!
Много добре знам, както майка ми и баща ми ходиха в Румъния и за 3 кила сирене, няколко салама и картон КЕНТ и Нескафе взимаха 4 гуми за колата, така и сръбските дъвки тук дето приличаха на цигари си бяха на мода.

Последно редактирано от koko_varna : 26-08-2012 на 13:19
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-08-2012
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
... Нали не си мислиш, че българите са по-тъпи от чехи, словаци, поляци и унгарци. Аз съм сигурен, че не е така...
Аз определено го мисля не само са по тъпи (не казвам СМЕ, защото ясно съзнавам че "българите" в цялостта си не изповядват моята ценностна система и разбирания), но освен това са и дребнави, заядливи, тарикати, измамници подлеци и нагаждачи.

НЕ ВИЗИРАМ никой конкретно, още повече пишещите и четящите тук. Визирам чалга "нацията", която е преобладаваща в БГ
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на лтрифонов за този полезен пост
AGT (27-08-2012), d.ivanov (28-08-2012), stilo72 (31-08-2012), Veskop (26-08-2012), БАЙ ИВАН (26-08-2012), Дедал (26-08-2012), Цец0 (26-08-2012)
  #18  
Стар 26-08-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Много добре знам, както майка ми и баща ми ходиха в Румъния и за 3 кила сирене, няколко салама и картон КЕНТ и Нескафе взимаха 4 гуми за колата, така и сръбските дъвки тук дето приличаха на цигари си бяха на мода.
Бе кой ти говори за Румъния тук?!?Казвам че те и ние бяхме най-големите мизерници тогава!Както и сега!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26-08-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
Аз определено го мисля не само са по тъпи (не казвам СМЕ, защото ясно съзнавам че "българите" в цялостта си не изповядват моята ценностна система и разбирания), но освен това са и дребнави, заядливи, тарикати, измамници подлеци и нагаждачи.

НЕ ВИЗИРАМ никой конкретно, още повече пишещите и четящите тук. Визирам чалга "нацията", която е преобладаваща в БГ
А случайно да си замислял, че материалното състояние облагородява? Какви искаш да бъдат хората, които едвам свързват двата края?




Последно редактирано от GeorgiD : 26-08-2012 на 14:10
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26-08-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията

А случайно да си замислял, че материалното състояние облагородява?
по принцип-да,но както винаги, и тук правим изключение...примери бол!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ех, поляци, тези


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ех тези турци д.е.м.т Забавно 0 26-03-2012 17:44
Продавам тези конвертори radovan1973 Приключили продажби 1 30-10-2011 00:02
За тези които обичат музика. Криси89 Дъра-Бъра 1 16-02-2011 15:37
Смях ! Тези луди котки ... :) Джак Забавно 0 28-11-2010 09:11
Каква е разликата в тези DM500 netizen DREAMBOX 13 19-03-2009 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.