The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 25-09-2011
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Човече, откажи се от сателитната им телевизия докато е време. Че после вече ще е късно
Ама не си се сетил, че някой хора нямат алтернатива нали?
Ако имаха щяха ли да ползват Виваком ТВ + Нет, когато в тяхното населено място друг не може да им го предложи?!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25-09-2011
Morgatastz81 Morgatastz81 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 283
Благодари: 3
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

какво плюете толкова виваком спрете се вече
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25-09-2011
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,312
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Познавам хора с поне 5-6 алтернативи за нет и пак стоят при тия .... Нямам думи просто. За нямащите алтернатива Ок да ползват ама за другите нз как се навивате само кат огледате реклами и оферта за ниска такса. За мен ниската такса говори за калпав нет и лоша поддръжка. А при вивасом е скъп и бавен нет и слаба поддръжка с още по скапана телевизия.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ламер

не съм съгласен с теб колега кое е скапаното на виваком тв

вярно че на някой места сигналът накъсва поради смощения т други предаватели но и при мен се е случавало само че като си сложих тотал тв антената до 85 см голяма проблемът изчезна

дори монтирах антената на виваком тв на терасата ни където виваком техниците казаха че било невъзножно да се хване сигнал поради наличието на една ехла пред терасата ни

ами уважаеми спецове техници на виваком вие с уред не можахте да ми настроите антената преимника показваше 9 децибела

аз си сложих голямата антена изцедих я до край извадих 11 децибела твърди без да варира на горе или надолу

и дори инсталрах антената на терасата ни където казахте че няма как да стане заради елхата

ами аз как можах вие с уред не можете да си вършите работата както трябва аз без уред само по показателя на приемника инсталирах антена ви на терасата ни с елхата от пред сложих я на един висок железен кол почти накрая му изцедих сигнала и изкарах на астра 19.2 74 процента качество ....

какво излиза че вас трябва да ви уволнят а да назначат мен на ваше място професионалисти такива




__________________
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26-09-2011
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
ламер

не съм съгласен с теб колега кое е скапаното на виваком тв

вярно че на някой места сигналът накъсва поради смощения т други предаватели но и при мен се е случавало само че като си сложих тотал тв антената до 85 см голяма проблемът изчезна

дори монтирах антената на виваком тв на терасата ни където виваком техниците казаха че било невъзножно да се хване сигнал поради наличието на една ехла пред терасата ни

ами уважаеми спецове техници на виваком вие с уред не можахте да ми настроите антената преимника показваше 9 децибела

аз си сложих голямата антена изцедих я до край извадих 11 децибела твърди без да варира на горе или надолу

и дори инсталрах антената на терасата ни където казахте че няма как да стане заради елхата

ами аз как можах вие с уред не можете да си вършите работата както трябва аз без уред само по показателя на приемника инсталирах антена ви на терасата ни с елхата от пред сложих я на един висок железен кол почти накрая му изцедих сигнала и изкарах на астра 19.2 74 процента качество ....

какво излиза че вас трябва да ви уволнят а да назначат мен на ваше място професионалисти такива






а я кажи на мястото на твоята "изцедена" настройка сложиш 65 см, колко ще показва. И ако ти оставят, ще бъдеш ли доволен от качеството...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

казвам на терасата където пречи елхата има пролука между клоните на 45е изважда до 65/70 качество на 19.2е 74 качество

ти как мислиш дали ще се оплаквам след като аз изкарах толкоз а те викат че не можело ?

при това с тяхната 60 см паница е този сигнал ако сложа по голяма 90 см може и да спътника да настроя ...
__________________
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26-09-2011
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
казвам на терасата където пречи елхата има пролука между клоните на 45е изважда до 65/70 качество на 19.2е 74 качество

ти как мислиш дали ще се оплаквам след като аз изкарах толкоз а те викат че не можело ?

при това с тяхната 60 см паница е този сигнал ако сложа по голяма 90 см може и да спътника да настроя ...

ти каза че изкарваш този сигнал с по-голяма паница
последно?

Последно редактирано от butch_bs : 26-09-2011 на 21:44
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

колега не виждаш ли какво пиша в поста си че изкарвам този сигнал с вивакомската антена четете по внимателно моля ви....
__________________
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27-09-2011
satwalker satwalker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu
казвам на терасата където пречи елхата има пролука между клоните на 45е изважда до 65/70 качество
Между клоните казваш... И аз нямам добро мнение за "фирмените" монтажници , но в случая съм напълно съгласен с тях. Виж си сигнала по време на дъжд/вятър, а скоро и по-интересното - при сняг
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27-09-2011
Аватара на tedo
tedo tedo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 154
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
ами уважаеми спецове техници на виваком вие с уред не можахте да ми настроите антената преимника показваше 9 децибела

аз си сложих голямата антена изцедих я до край извадих 11 децибела твърди без да варира на горе или надолу
Добре де последно с коя антена извади 11дб ?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адсл, виваком, Интернет, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
от виваком тв имат проблем uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 25-10-2011 22:56
Проблем с инсталирането на Виваком в Германия светльо01 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 15 09-12-2010 08:57
Проблем ССсам и интернет шеринг митака31 CCcam 22 15-11-2010 00:50
ДриймБокс, БТК АДСЛ, Външна мрежа. nikec DREAMBOX 8 09-01-2009 21:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.