The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 21-02-2011
Аватара на явор73
явор73 явор73 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 98
Благодари: 12
Получил благодарност:
33 пъти в 2 поста
Сваляния: 159
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на 12,80 с изтякъл договор с Ирдето и Хомекаста ,дали ще ми го подменят безплатно само срещу картата защото Хомекаста не си го давам.Добър е и съм им го платил отдавна.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21-02-2011
joro09 joro09 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 17
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joroblue Вижте мненията
Да, ще има подобрение. Взимай HD приемника и го свържи към телевизора с HDMI кабел.
Надявам се на подобрението в качеството на картината!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21-02-2011
Аватара на явор73
явор73 явор73 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 98
Благодари: 12
Получил благодарност:
33 пъти в 2 поста
Сваляния: 159
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А аз се надявам някой да отговори дали ще ми дадът друг приемник срещу шибаната им карта без да плащам или да им връщам Хомекастааааа
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21-02-2011
Аватара на Хишникът
Хишникът Хишникът е на линия
Стара пушка
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: 3-тата планета от Слънчевата система
Мнения: 285
Благодари: 513
Получил благодарност:
69 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

b.връщат IRDETO карта с предплатени месечни такси за 12 и повече месеца -получават приемник модел ZHD безплатно и не сключват договор
с.връщат само IRDETO карта с платен пакет HD за месец и повече - получават приемник модел ZHD безплатно и сключват договор за 12 месеца.

Ако се налага да правиш договор според мен е по-добре да скочиш директно на офертата от 38лв. По този начин ще си запазиш Homekast-a и Irdetoto.

Последно редактирано от Хишникът : 21-02-2011 на 21:44
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21-02-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joro09 Вижте мненията
Надявам се на подобрението в качеството на картината!
чакай малко какво подобрение очакваш да имаш да не искаш на сд канал като канал 3 ,европа и повечето сигнала да ти го изкара във ХД резолюция 1080,няма как да се направи от нещо некачествено-качествено,приемника си има скарт изход за нормалните канали качеството на картината е същото като на делтата,но нормални български канали на какъвто и хд приемник да ги пуснеш ще се виждат лощо,приемника го дават с хдми кабел който не е с превъзходно качество,но на бе пари толкова,през хдми ще гледаш хд програмите наистина качествено,а през скарта обикновенните качествено,всичко това за максимално качество на картината.Проблема тук не е в приемника ,а в качеството на повечето от нашите телевизии,единствено планета донякъде се побира в стандартите на качествено излъчване и се доближава до ртл,ард.Все едно да обърнеш една мп-3 от 128 на 320 и да кажеш ,че качеството се е подобрило

Последно редактирано от cvetelin : 21-02-2011 на 21:43
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21-02-2011
Аватара на jassen
jassen jassen не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 323
Благодари: 147
Получил благодарност:
110 пъти в 71 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от явор73 Вижте мненията
Аз съм на 12,80 с изтякъл договор с Ирдето и Хомекаста ,дали ще ми го подменят безплатно само срещу картата защото Хомекаста не си го давам.Добър е и съм им го платил отдавна.
Да, ще ти го поменят безплатно - както обясних в предишния си пост. Трябва обаче да имаш HD платен пакет.
Бъди по-настоятелен, не във всеки офис са наясно с условията около подмяната на Irdeto картите.
Успех.

Последно редактирано от jassen : 21-02-2011 на 21:46
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21-02-2011
Аватара на Хишникът
Хишникът Хишникът е на линия
Стара пушка
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: 3-тата планета от Слънчевата система
Мнения: 285
Благодари: 513
Получил благодарност:
69 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако нямаш платен HD пакет плати си го в един офис и отиди в друг да си подмениш приемника
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21-02-2011
joro09 joro09 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 17
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
чакай малко какво подобрение очакваш да имаш да не искаш на сд канал като канал 3 ,европа и повечето сигнала да ти го изкара във ХД резолюция 1080,няма как да се направи от нещо некачествено-качествено,приемника си има скарт изход за нормалните канали качеството на картината е същото като на делтата,но нормални български канали на какъвто и хд приемник да ги пуснеш ще се виждат лощо,приемника го дават с хдми кабел който не е с превъзходно качество,но на бе пари толкова,през хдми ще гледаш хд програмите наистина качествено,а през скарта обикновенните качествено,всичко това за максимално качество на картината.Проблема тук не е в приемника ,а в качеството на повечето от нашите телевизии,единствено планета донякъде се побира в стандартите на качествено излъчване и се доближава до ртл,ард.Все едно да обърнеш една мп-3 от 128 на 320 и да кажеш ,че качеството се е подобрило
Така ми казаха в офиса на Булсатком Варна до колхозния пазар!Доколкото разбрах приемника го дават без HDMI кабел!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22-02-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joro09 Вижте мненията
Така ми казаха в офиса на Булсатком Варна до колхозния пазар!Доколкото разбрах приемника го дават без HDMI кабел!
има кабел,те навсякъде казват че картината ще е идеална,но само на хд програмите,за 15.80 няма как да стане ,когато почнеме да плащаме по 30-40 евро за пакета картината ще стане идеална на всички канали.Вземай го го за тези пари е добре.Ако искаш качество абонирай се за нова Гърция или Скай Германия и ще гледаш качествено,но основния им пакет е 30-40 евро,като към него допълнително заплащаш ако искаш еротични програми по 10 евро,и ако искаш да гледаш само един мач само 9.90 евро,и за филмовия пакет допълнително.Това е положението,вземай го.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22-02-2011
joro09 joro09 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 17
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не са ми казали че картината ще е идеална,на мен също ми е ясно че няма да е така,става въпрос за някакво подбрение.Ще го има ли?Ако ли не, да не се занимавам въобще с тоя приемник.
Поздрави!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, Булсатком, на, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Чиния и приемник от Булсатком - приложение? peter_sokolov Въпроси и отговори 19 12-05-2020 21:21
Сателитен приемник на Булсатком Криси89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 13-03-2011 15:06
как да си свържа 2 сателитни антени към булсатком приемник ааааааа Въпроси и отговори 13 03-03-2011 11:33
помощ за махане на софтуер на булсатком приемник САША БЕЛИЯ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 42 13-11-2010 17:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.