The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 03-05-2019
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,059
Благодари: 710
Получил благодарност:
503 пъти в 276 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пичове , имам едно питане за това приложение . Реших да си го заплатя чрез заплащане от сметката ми към теленор . Правя заплащането от мобилния ми телефон , но по принцип искам да го използвам не на телефона а на арива 4к , но от нея не мога да извърша плащането . Въпроса ми е ако заплатя приложението sdr key през телефона, ще може ли после да се отвори пълната версия и на приемника , който е със същият google акаунт , или плащането отваря пълните функции само на устройството от което е заплатено .
__________________

Отговори с цитат
  #32  
Стар 03-05-2019
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТКЗС Вижте мненията
Пичове , имам едно питане за това приложение . Реших да си го заплатя чрез заплащане от сметката ми към теленор . Правя заплащането от мобилния ми телефон , но по принцип искам да го използвам не на телефона а на арива 4к , но от нея не мога да извърша плащането . Въпроса ми е ако заплатя приложението sdr key през телефона, ще може ли после да се отвори пълната версия и на приемника , който е със същият google акаунт , или плащането отваря пълните функции само на устройството от което е заплатено .
Предполагам визираш SDRTouch на нашия младеж, то ако се ползва същия акаунт в google play може да го ползваш на колкото устройства имаш към този абонамент. Същото важи и за другото приложение - AerialTV.
По-принцип в повечето случаи приложенията закупени в Google play, може да се ползват на повече от едно устройство.
__________________

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bate_dino за този полезен пост :
ТКЗС (03-05-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvbt, rtlsdr, андроид, БОКС, ИЛИ, на, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БОКС radich_58 СПОРТ 8 21-01-2023 18:37
сателитен приемник с андроид тв бокс стернум САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 13 15-12-2016 06:30
Tв бокс андроид S805 проблем jack82 КОМПЮТРИ и периферия 19 01-03-2016 21:30
Андроид бокс с DVB-S Стенс Уроци и съвети за начинаещи 19 19-09-2013 22:48
БОКС radich_58 СПОРТ 0 30-05-2009 20:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.