The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 07-02-2017
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Реално плащащите са по-малко от 800 хил. Това ,че някой има приемник и чиния на булсата не го прави автоматично активен абонат. И от активните абонати като извадите поне 70% ще получите горе долу реалната бройка дето евентуално ще извади 10 лева за HBO. Като се пусне спорта и HBO-то си стават едни 15-20 лева отгоре и таксичката от 15 става 35-40 кинта. Много са малко тези дето ще извадят толкова пари за телевизия . Отчетете и пиратските кабеларки и портали както и другите 2 оператора дето са на 45 и на 16 покриващи цяла европа.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 07-02-2017 на 18:28
Отговори с цитат
  #22  
Стар 07-02-2017
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
На теб сигурно от ХБО ти казаха, че не приемат булкрипт
Булкрипт като кодировка разполага с всички нужни сертификати за да бъде приета от ХБО, а и както отбелязах си работеха заедно 3 години без проблеми. Що се отнася за НАП, има си механизми по които могат да бъдат проверени данните, стига да искат и от двете страни.
Отделно при 800 000+ абонати е ясно кой е силната страна при преговорите, това не ти е селска кабеларка, за да им бъдат поставяни абсурдни условия.
Има си условия, в които пише какви кодировки приемат. И хбо България са подразделение на ХБО Европа.
И както отбеляза, вече една година не работят, щото си нямат проблеми
А както казах, ако искаш да ти дам булстата да ми кажеш колко абоната имам? Използвай колкото искаш механизми! И какво желание очакваш от нап ? Да ти кажат на тебе колко абоната имам аз? Щото си голем ли? Или щото си връзкар? А те как ще го разберат? Някой ще ми брои касовите бележки ли? Или ще ти дадат моите касови бележки ти да сметнеш колко абоната имам? Айде слезте малко на земята, че стават в тая държава работите с връзки, стават, ама чак пък да ми броят абонатите нап заради тебе няма да стане...

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Реално плащащите са по-малко от 800 хил. Това ,че някой има приемник и чиния на булсата не го прави автоматично активен абонат. И от активните абонати като извадите поне 70% ще получите горе долу реалната бройка дето евентуално ще извади 10 лева за HBO. Като се пусне спорта и HBO-то си стават едни 15-20 лева отгоре и таксичката от 15 става 35-40 кинта. Много са малко тези дето ще извадят толкова пари за телевизия . Отчетете и пиратските кабеларки и портали както и другите 2 оператора дето са на 45 и на 16 покриващи цяла европа.
Сметките са супер лесни , нали Предполагам и хбо и булсат правят такива сметки, ама интересно е , че резултатите им излизат различни
Отговори с цитат
  #23  
Стар 07-02-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ти май не можеш да схванеш, че никой не брой точния брой абонати?
Интересно как ли хващат иптв операторите за броя на техните абонати?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #24  
Стар 07-02-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Реално плащащите са по-малко от 800 хил. Това ,че някой има приемник и чиния на булсата не го прави автоматично активен абонат. И от активните абонати като извадите поне 70% ще получите горе долу реалната бройка дето евентуално ще извади 10 лева за HBO. Като се пусне спорта и HBO-то си стават едни 15-20 лева отгоре и таксичката от 15 става 35-40 кинта. Много са малко тези дето ще извадят толкова пари за телевизия . Отчетете и пиратските кабеларки и портали както и другите 2 оператора дето са на 45 и на 16 покриващи цяла европа.
Абе ако сме всички като тебе,сам да си монтираш,сам да си ремонтираш,сам да си плащаш,сам да се надъхваш,ще умреме от глад!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 07-02-2017
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Добре ,че не съм като теб да давам пари за глупости Ти като имаш пари за раздаване си ги раздавай на когото искаш. Аз се радвам ,че мога сам да си монтирам и ремонтирам . Ти като не умееш или те мързи ще си плащаш.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 07-02-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами да взема да ти дам 100лв да ми настроиш антената,ама ако не я направиш,ресто по 2,.........навитак?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 07-02-2017
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
Question

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Ти май не можеш да схванеш, че никой не брой точния брой абонати?
Интересно как ли хващат иптв операторите за броя на техните абонати?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Никой никого нищо не хваща, ако някого го хващат то той сам се набутва. И да, не говорим за точен брой абонати, говорим за брой абонати И ся викаш, щото не схващам, питай нап колко абонати имам , ама не точно Ами приблизително? Сега ще ти кажа : Булсат, освен сателитен доставчик, са и интернет доставчик, както и доставчик на бизнес услуги, нап а и ти не можете да ги хванете къде колко абоната имат и не говоря въобще за някаква точност. Кво ше кажеш? Булсат имат за миналата година колко приход? Дай да изкараме абонатите от тях - ако са 800х абоната + колко интернета? Плюс колко от бизнес услуги? А наем взимат ли за каналите дето са при тях от операторите на каналите? Та колко викаш са им абонатите? А от допълнителни услуги взимат ли пари? Монтажи, приемници? Смени, как по-дяволите ще отсееш от 100 милиона годишен приход колко са за абонатите на сателита? А колко от тях са на премиум? Ами имат и некво ХД дето се плаща, ама кой ли го плаща? Нека ти кажа, обществена тайна е , че була имаха 800К+- абонати , но това нито ти, нито нова ,нито хбо, нито нап могат да го докажат. Каналите хващат специални фирми които ходят и правят одити по операторите на място и не могат да им хванат бройките, ти ми говориш , че на булсата ще им ги хванеш...

И на мене ми е интересно, как ще ме хванат колко абоната имам?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 07-02-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти сам ще си кажеш!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 07-02-2017
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Когато оператор използва някоя от големите сертифицирани кодировки, самата кодировка е брояча и гаранта на това което се декларира като абонати. Тогава пазарлък става много лесен с такива както ХБО-то. Неслучайно була ни искат собствената кодировка, друго е ти да си бройш за себе си. Но пък тия от каналите и те не пасят трева.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
111111 (07-02-2017)
  #30  
Стар 07-02-2017
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 677
Благодари: 606
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Arrow Допълнение..

В пост #4 написах:

Цитирай:
..2Е да се гледа с приемници с малко по различна кодировка..
Имах предвид с една цифра(евентуално)..

Булсатком безспорни неща:

1. На 2Е ще грее(като Българин силно се надявам) техен(собствен!) сателит.

2. Имат своя собствена кодировка = Няма да плащат за кодировка!!!

3. HBO не им харесвали кодировката = Местят го в другия крачол..!

4, 5, 6 и т.н. Който се сеща, да добавя..
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Посветения за този полезен пост :
dvelev (07-02-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Булсатком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком и Ф1 Пинк Пантер ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 33 13-03-2015 22:39
5 тв-та на Булсатком херми ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 25-04-2014 12:55
EPG Булсатком??? рйонков ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 14-03-2014 21:19
булсатком на 13Е biser ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 15 06-08-2011 17:50
БУЛСАТКОМ imported_admin ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 27 15-04-2008 10:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.