The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 09-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Люкси Направо ме отказа да си купувам телевизор... Ще си купя като се "поевропейча"... Дотогава ще гледам на тръбата Между другото , твоя клип го пуснах на една 32 инчова тръба и никакви проблеми не видях
Ако имаше от къде да си купя един нов 16\9 телевизор с кинескоп 100 херца веднага щях си взема един, да си гледам с кеф SD сигналите на него.
Ама няма от къде.

А колко пари пише в заглавието на темата, няма почти никакво значение, след като съм писал тука как съм се справял с наемните мошеници, дето само гледат да ти пробутат залежала стока или по-скъп модел, който въобще не предава по-добре движенията.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 09-01-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Съжалявам че съм те разочаровал така, на теб в мен ти е била надежтата, да разбереш за някой че се е езхвърлил и е купил 60 инчов, ама аз като съм западняшко мислене и не ми пука особено за такиви като теб в родината, които се напъват да си доказват че са велики, чрез покупка на големи екрани.
ЗАПАДНЯШКОТО мислене Люкси, предполага логическо обосновано желание и познание какво искаш да купиш. А не Балканска параноята с дъх на чесън и кисело, как някой търговец постоянно те "премята")) Пък и не знам от кога Две Могили са ЗАПАД, но това е друга тема.

P.S. К'во стана с Кап.НЕМО? Дали си купи мониторче до 32 инча и 700 лв?
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 09-01-2015 на 15:49
Отговори с цитат
  #113  
Стар 09-01-2015
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
P.S. К'во стана с Кап.НЕМО? Дали си купи мониторче до 32 инча и 700 лв?
Сигурно още тества по магазините човека. А на мен ми е интересно, защо ви се струват малки тези 40-42, аз съм гледал на 40 и гледам пак на 42инча и за мен това не е малък екран, а може и да съм със ястребов поглед незнам, но все ми се струва като погледна в 55 инчов екран, че картината на повечето канали е зле.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 09-01-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0rchy Вижте мненията
А на мен ми е интересно, защо ви се струват малки тези 40-42, аз съм гледал на 40 и гледам пак на 42инча и за мен това не е малък екран, а може и да съм със ястребов поглед незнам, но все ми се струва като погледна в 55 инчов екран, че картината на повечето канали е зле.
Защото:

1. Нямаш критерий за Качество на картината

2. Гледаш нискокачествен контент с мисълта ,че "това е HD"

И като събереш 1+2 ще разбереш що те кефи 40 инчов монитор. На него всеки мазньоч изглежда "Великолепно"

P.S. При възможност питай Дзумба, как се сваля Найлон от телевизор и Перде от очите)) Не говорим за Катаракта
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 09-01-2015
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Защото:

1. Нямаш критерий за Качество на картината

2. Гледаш нискокачествен контент с мисълта ,че "това е HD"

И като събереш 1+2 ще разбереш що те кефи 40 инчов монитор. На него всеки мазньоч изглежда "Великолепно"

P.S. При възможност питай Дзумба, как се сваля Найлон от телевизор и Перде от очите)) Не говорим за Катаракта
1. Да, може да не съм чак толкова капризен по отношение на качеството, но си имам собствен критерий за картината.

2. Еми гледам на кабеларка доста ХДта и на Сателита всичко което се гледа, но за мен си е по-добре да си взема тв по-малко инчове, но да е от по-висока серия.А иначе си е така, че на 42 инча всичко се вижда добре, защо да ми е по-голям тв, а и разстоянието не ми позволява по-голям, но за инчовете всеки си преценява колко голям тв му е нужен.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 09-01-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като не въртиш глава, т.е. дисплея ти е в зрителният ъгъл, все си "в разстоянието". Това не ти е тръба. А освен телевизии и мазньочи съществува още и Блу Рей. Където колкото повече, толкова по-добре.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 09-01-2015
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Като не въртиш глава, т.е. дисплея ти е в зрителният ъгъл, все си "в разстоянието". Това не ти е тръба. А освен телевизии и мазньочи съществува още и Блу Рей. Където колкото повече, толкова по-добре.
Съгласен съм напълно, ако гледаш Блу-Рей, но това вече е до човек, аз съм голям филмов маниак, но не гледам НОВИ филми, а само стари класики (но иначе съм от по-младото поколение) и тук вече се сещаш, че те не са от най-доброто качество, даже и да са блурей формат, така че за мен е по-добре да е по-малко инчове, а хората които гледат нови филми вече тогава може да се вземе и 65 инча няма проблем, но в моя случай просто не ми е нужен.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 09-01-2015
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0rchy Вижте мненията
1. Да, може да не съм чак толкова капризен по отношение на качеството, но си имам собствен критерий за картината.

2. Еми гледам на кабеларка доста ХДта и на Сателита всичко което се гледа, но за мен си е по-добре да си взема тв по-малко инчове, но да е от по-висока серия.А иначе си е така, че на 42 инча всичко се вижда добре, защо да ми е по-голям тв, а и разстоянието не ми позволява по-голям, но за инчовете всеки си преценява колко голям тв му е нужен.
Ама нещо прекалено си противоречиш. Защо ти е по-висока серия, като не си капризен за качеството? Мога да ти кажа, защо ти стига 42 инча. Гроздето е кисело, когато няма бюджет. А това с разстоянието ги обяснявай на някой, който не разбира. Но за телевизия има неписан закон - максималното качество (основно) с максималния възможен размер, според финансите. На 14 инча, също се вижда добре. Но никой не се отказва от 60-70 или повече инча, ако може да си го позволи.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на pantsiani за този полезен пост :
sarivano (09-01-2015)
  #119  
Стар 09-01-2015
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Ама нещо прекалено си противоречиш. Защо ти е по-висока серия, като не си капризен за качеството? Мога да ти кажа, защо ти стига 42 инча. Гроздето е кисело, когато няма бюджет. А това с разстоянието ги обяснявай на някой, който не разбира. Но за телевизия има неписан закон - максималното качество (основно) с максималния възможен размер, според финансите. На 14 инча, също се вижда добре. Но никой не се отказва от 60-70 или повече инча, ако може да си го позволи.
Тука не си познал, изобщо не е заради парите, просто ти казвам, че гледам стари филми и 42инча ми стига, а пък такива като тебе където разбират какво да вземат и им трябва 60-70 инча нека си купуват, но за филми нови си има Проектори и екрани много по-големи от 60 инача телевизорче, но те не са за мене.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 09-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На голям телевизор лесно се свиква На малък - не
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 17:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 22:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 16:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 16:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.