The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 30-06-2016
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

OpenPli, OpenATV. Не съм изключвал въпросната опция, защото не знам за какво е. Изключил съм всички софтками. Незнам какви други опции за модула или картата да променям. Между другото може ли да ми пратите линк с настройките на оскам, може и на лични, малко се отклонявам от темата.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30-06-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
1,99 лв. на месец за допълнителен CA-модул. Попринцип досега близу таксуваха 19,99 лв еднократно такса ползване, когато го взимаш, но сега вече с Мтел ме убеждават два пъти, че еднократната такса е изчезнала, дано. Ако го пуснеш, кажи дали е така. Относно всичките канали, кои всички? Какъвто ти е пакета на основния това ще получиш и на ка-модула. (Без екстра пакети, ако плащаш (HBO, HD...))
Утре ще ми пратят договора по куриер и ще ми донесат модулите. По телефона попитах дали се плащат и ме увериха, че не се. Само месечната такса за втория.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11-07-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На единия телевизор имам проблем с модула. На моменти реагира много бавно, трябва да чакам около минута докато телевизора го прочете, понякога като го включа може изобщо да не тръгне. Иска си рестарт. Дали има някакъв проблем или просто телевизора ми е бавен. С Viera L42E30 съм. Някой с подобен дали има такъв проблем?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 11-07-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Размени ка-модулите с другият и така ще изключиш телевизора или модула. Аз залагам на телевизора.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11-07-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз мисля, че е от телевизора. Не съм ги разменил досега, защото на втория телевизор гледат майка ми и баща ми, а те са малко технически неграмотни. Но тая седмица ги няма и може да ги разменя за тест. Вчера от близу ми казаха, че подобен проблем имало с телевизори на LG, но с виера нямало. Ще тествам.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11-07-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Подобен проблем с Лг? Аз от 6 години съм имал 4 лгта и едно не е имало пеобшем. Разменяш модулите с картите (защо са сдвоени) и оробеаш това е решението. Ако е тв толкова си може, ако е от модула/картата се разправяй. Не знам откъде си, но аз наскоро на вилата пуснах от новите пакети най-долния и ми донесоха приемник на Кейбълтел (бел.ред. Кейбълтел никога не е имало на въпросната локация) тридесет и осма ръка, така че може и стар модул/карта да е. Без пробваме няма как да помогнем от тук.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11-07-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм ги разменил, защото ако прекъсне при майка ми и баща ми, няма да се оправят сами. Сега ги няма и ще тествам. Модулите и картите са нови, сдвоени са. Лично аз имам съмнения в телевизора.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12-07-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема е в телевизора, не в модула. Тествах и с другия модул, трябва му повече време за да го разпознае. И ако сменям прекалено бързо каналите, вижда зор със отключването. Втория телевизор е telefunken, не мисля, че има смисъл да правя тестове с него.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 07-09-2016
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 271
Благодари: 10
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги току що бях в офис на близоо,за взимане на кам модул,за втори телевизор ме убеждават че трябва да си платя таксата на модула от 19.90 и 1,99 към сметката всеки месец.Та въпроса ми е нали е отпаднала тази такса защо ми искат такса тогава?Някой знае ли нещо по въпроса?Остават ми 4 месеца до края на договора ако има значение
Отговори с цитат
  #60  
Стар 07-09-2016
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

19.90 е такса за инсталация. Демек трябва да дойдат да ти го мушнат ... Модула. Еднократна е. Само заради това да избягаш от тях...???? Малко тъпо ми се струва. Ама ти си знаеш.


Sent by Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
worldnet (07-09-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ca, cam, Близу, Модул, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нет 1 и приемник Близу земо Кабелни [DVB-C] оператори в България 25 19-06-2018 12:10
Питане за CAM от Близу vasilstf ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 9 25-08-2013 22:26
Отказ от Близу кокович ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 26 12-01-2013 09:56
Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора? паничето ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-11-2012 02:18
Телефони на Близу viktor ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 09-06-2012 17:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.