The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-08-2014
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране За Булсат или хвалби или нищо

Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!
Следните потребители (3) благодарят на БатеГойко за този полезен пост
ivo (21-08-2014), sa6o91 (04-09-2014), Хоризонт (20-08-2014)
  #2  
Стар 20-08-2014
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Уелкъм ту дъ клъб
  #3  
Стар 20-08-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!
То ръководството им точно такива търси, ти искаш да ги маха.
За това са там, за яка цензура и избирателна пропускливост.
Това доста пъти сме го разисквали, явно, че политиката им е такава, затова си ги храним тук
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


  #4  
Стар 20-08-2014
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н
__________________
Xtrend 4000, Dreambox 500s, ZDH 100, WISI OR97, Multifeed 13E, 19.2E, 23.5E, 39E
  #5  
Стар 20-08-2014
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Не знам кой е админа на форума на Булсат,но да сложи едно лого отгоре "За Булсат или само хубави неща или нищо ! " - като за мъртвец.
Влязох във форума им да споделя нещо и с учудване и недоумение видях,че " Вие сте перманентно изгонен от този форум."
Никога не съм бил циничен,арогантен или каквото и да е подобно отношение,но може би съм бил критичен с някой мой пост.Не помня,защото много рядко влизам там.Но бих препоръчал на ръководството на Булсат да изчисти екипа си, отговарящ за този форум,от разни влечуги и други елементи с ниска интелектуална култура,защото това вреди на имиджа им!
В въпросният форум има един единстевн човек дето хем е служител на БСК,хем помага на хората винаги и много обстойно стига да може иии най-вече никога не пести критиките си относно теми (случки) в които Булсатком са си до болка виновни. Този човек е Vanderel всичко друго е под всякаква критика там.....
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
  #6  
Стар 20-08-2014
прокопи прокопи не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2014
Мнения: 169
Благодари: 2
Получил благодарност:
34 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз съм с 4 бана от форума на булсата
и всичките са от някакъв "змей"
пича явно е собственик и не търпи никаква критика
  #7  
Стар 20-08-2014
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от прокопи Вижте мненията
аз съм с 4 бана от форума на булсата
и всичките са от някакъв "змей"
пича явно е собственик и не търпи никаква критика
И аз имах временен бан от това псевдо грешно генно модифицирано драгонче хах
__________________
  #8  
Стар 20-08-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
Тъй като спомена "хранене", всеки момент очаквам включване от главния готвач dtvbguser, който стабилно ще подложи на унищожителна критика ръководство, качество на картина, брой и селекция на канали, обслужване на клиенти, оборудване и т.н
Аз каквото имам да кажа съм го казал. Мога само да потвърдя, че промяна от моя гледна точка към момента няма.

Иначе правилно е забелязал човека пускащ темата. За Булсат или хубаво или нищо, а.к.а представяй си го все едно говориш за мъртвец в момента и влез в положението на хората Говори или хубаво или нищо, а ако покажат признаци на живот, тогава може евентуално да се пробваш с някаква критика

От години насам хората се опитват да изкарат от кома въпросния оператор. Критики за мъртвеца са забранени във всички форуми Може да се опиташ да вкараш малко химия в системата, като публикуваш отново едногодишните заготовки на сим карти, както и да споменаваш по няколко пъти в месеца за ЛТЕ антените на Булсат, които могат да се забележат тук таме в 2-3 града Може и да споменаваш през 2-3 месеца, че на Булсат им е одобрен "новия" заем и превключват на 6-та скорост, от което направо ще им се завие свят на клиентите и ще усетят удоволствие за каквото никой на планетата не е мечтал ..

Ако трябва да съм честен и на мен малко ми писна да "храня мъртвеца", тъй като вече от няколко месеца съм му "бил камбаната" и минах на дишащ организъм.
  #9  
Стар 20-08-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами да ви се чуди човек чий го търсите там? Аз имам там 3 мнения, от които ми изтриха 2 и повече дори не си и правя труда да влизам там, та камо ли да пиша.
  #10  
Стар 20-08-2014
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,395
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз да вметна няколко слова от високата трибуна: Цяло лято покрай световното гледах само ефирна цифрова телевизия и сега реших да си пусна бтв екшъна и ринга заради мачовете. Направо съм разочарован от картинката. И за тая боза хората плащат да гледат мачовете? Че на 46 инча има моменти когата топката не се вижда
Другия месец ще платя 2.50 като втори абонат на вивата и поне екшъна ще е HD.
__________________
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, За, ИЛИ, нищо, хвалби


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нищо ново под слънцето! Стефо Кошче 12 09-03-2014 14:17
Здравейте помогне те ми нищо не разбирам сергеймитков Въпроси и отговори 14 06-02-2014 08:43
Дримбокс 500 не реагира на нищо!!! basti DREAMBOX 12 10-07-2010 10:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.