The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21-10-2013
Мартински Мартински не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Пикселизация при дупка в тунера?

Сагата с един телевизор Филипс продължава. Веднага след закупуването влезе в сервиз за смяна на дисплей. Преди бях на доставчик на цифрова телевизия, при който сигнала директно отиваше към HDMI вход, сега като минах към такъв ползващ цифровия тунер се появи проблем. Извиках техниците поддръжка и се оказа, че сигнала е 100% без грешки. Казаха, че в такъв случай се касаело за дупка в тунера и признака бил точно такава пикселизация. Проблема е само на някои канали. Странното е, че примерно ако е дупка в тунера е прецакана определена честота, а при мен примерно от 4 канала на една честота, 3 са зле една добре....при мен най-зле са на 402 Mhz. Моля за коментари, първо такива ли са признаците при дупка в тунера и може ли причината да е пак в доставчика, въпреки че сигнала е 100% без грешки - само да спомена, че човекът по поддръжка включи едно уредче с дисплей, на който не се появяваше пикселизация.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
дупка, Пикселизация, при, Тунера


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пикселизация Philips 32" 5606 martez ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 30-01-2012 15:58
А каква е тая дупка на капака? Пакостник Кошче 4 07-01-2011 21:33
HD Тунера на Булсатком sinchan ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 04-10-2009 13:19
2-та тунера на ДМ7025 sky DREAMBOX 0 10-10-2008 13:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.