The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23-04-2012
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,176
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от james_1 Вижте мненията
На мен същто ми звънят често но предполагам са от БСК защтото знаят че имам 2 спрени карти ирдето,и по същия начин ми обясняват че може да ги върна и втория ми приемник бил 2лв.Казвам на момичето че имам DM8000 и е хубав приемник и искам да си гледам на него.Тя ми заявява че тяхните са по хубави и имали висококачествен кабел за връзка с телевизора.И сега аз се чуствам прецакан че имам dream.Няма какво да говоря повече с тях.
Сещам се, като си търсех LAN кабел... В един магазин виждам съмнителен UTP кабел, а продавачката на възраст, говори с клиентите, дава вид че разбира. Попитах я, каква категория е, обясни ми че е марков, казах, че ми трябва гигабитов, а тя ми вика "за какво ти е гигабитов, като тоя е марков". После случайно видях че е 5. Навсякъде пълно с професионалисти
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-04-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Oтде ще намерите кадърни хора да висят в кол-център? И работата им по цял ден да е да лъжат бабите по селата?
Иначе спама по телефона е особено досадно нещо и трябва да се забрани със закон. Или поне да ми плащат, когато ми звънят. Единствената реклама, която не можеш да спреш с дистанционното. И друго - хубаво е всеки да има в тефтера по няколко български - дългосвирещи за такива досадници.

Последно редактирано от Rabin : 24-04-2012 на 11:23
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28-04-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Веднъж платих сметката си в JEFF В. Търново, на улица В. Левски. След няколко месеца, започнаха системен тормоз. Търсят ме и ми предлагат нови програми и договор от 2 години. Като им кажа, че 2 годишен договор няма да подпиша, омекваха и казваха, че можело и на едногодишен. Явно им плащат на договор и повече за по-продължителен договор. Единия път, дори ме поканиха в офиса да обсъдим нещата. Така се повтаряше всеки месец. Че и нахални бяха. Ако си зает в момента и ги разкараш, те питат, кога да ти звъннат. Накрая ме намериха в недобро настроение, претупан от работа в 18 вечерта, при което аз учтиво отказах да говоря с мяукащото създание отсреща, то обаче ме пита, кога да ве звъннем пак. При което чашата преля и с рязък тон му отговорих, че имам интернет в къщи, знам сайта на Виваком, и достатъчно мозък в главата си, за да реша сам какво да правя с абонаментния си план. Въобще повече да не ме търсят. След тези думи създанието, "изсъска" и ми пожела приятна вечер намръщено. От тогава мирлик.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28-04-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Веднъж платих сметката си в JEFF В. Търново, на улица В. Левски. След няколко месеца, започнаха системен тормоз. Търсят ме и ми предлагат нови програми и договор от 2 години. Като им кажа, че 2 годишен договор няма да подпиша, омекваха и казваха, че можело и на едногодишен. Явно им плащат на договор и повече за по-продължителен договор. Единия път, дори ме поканиха в офиса да обсъдим нещата. Така се повтаряше всеки месец. Че и нахални бяха. Ако си зает в момента и ги разкараш, те питат, кога да ти звъннат. Накрая ме намериха в недобро настроение, претрупан от работа в 18 вечерта, при което аз учтиво отказах да говоря с мяукащото създание отсреща, то обаче ме пита, кога да ве звъннем пак. При което чашата преля и с рязък тон му отговорих, че имам интернет в къщи, знам сайта на Виваком, и достатъчно мозък в главата си, за да реша сам какво да правя с абонаментния си план. Въобще повече да не ме търсят. След тези думи създанието, "изсъска" и ми пожела приятна вечер намръщено. От тогава мирлик.
Що не я покани на среща.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28-04-2012
Аватара на Хермес
Хермес Хермес не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 252
Благодари: 61
Получил благодарност:
231 пъти в 73 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vt1bg Вижте мненията
Сещам се, като си търсех LAN кабел... В един магазин виждам съмнителен UTP кабел, а продавачката на възраст, говори с клиентите, дава вид че разбира. Попитах я, каква категория е, обясни ми че е марков, казах, че ми трябва гигабитов, а тя ми вика "за какво ти е гигабитов, като тоя е марков". После случайно видях че е 5. Навсякъде пълно с професионалисти
Колега това си е типично за нашия тип маркетинг и стратегия на магазините да правят оборот за сметка на лъжене на клентите. Преди време работех в голям строителен хипер маркет и там администрациата на магазина ме попиляха от наказания за това че не съм предлагал скъпите ни неща. Знаех отлично за тяхната скапана корпоративна стратегия / началниците да получават тлъсти премий от изкуствено надутите им цени/ След време напуснах, сега техния магазин работниците им имат освен техните задължения като консултант-продавачи и да играят ролята на клиенти.

Относно обажданията по телефона - абонат съм на 2 мобилни оператора с безсрочен договор. Какво обаждане пада нямам думи - почти се познаваме по имена. Сега остава вече и да се запознаем по кафе и да си ходим на гости. Не драматизирам нещата, просто някой ден ще си разберат грешната маркетингова стратегия. Какво да се направи на години са малки, а заемат някакви мениджърски позиции.
Аз когато бях млад имах позицията - наблюдател от ООН.

Последно редактирано от Хермес : 28-04-2012 на 13:12
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28-04-2012
Аватара на АзКлавдий
АзКлавдий АзКлавдий не е на линия
先生
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 154
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Wink

аз съм блокирал да ми звънят номера без номер макар ,че през 2-3 дни виждам ,че имам блокирани разговори май са от тех
__________________
виетнамче и 1/2
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28-04-2012
DIMCHO DIMCHO е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пренесох си мтелския номер на виваком,от мтел ми звънят че ми изтича договора да ми предлагат нов.
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28-04-2012
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DIMCHO Вижте мненията
Пренесох си мтелския номер на виваком,от мтел ми звънят че ми изтича договора да ми предлагат нов.

хахахахахаха
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28-04-2012
ripperbg86 ripperbg86 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 25
Благодари: 1
Получил благодарност:
8 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АзКлавдий Вижте мненията
аз съм блокирал да ми звънят номера без номер макар ,че през 2-3 дни виждам ,че имам блокирани разговори май са от тех
Няма как да блокираш номера без номер да ти звънят.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28-04-2012
Аватара на r4ptor
r4ptor r4ptor не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 397
Благодари: 219
Получил благодарност:
27 пъти в 21 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

на мен като ми звъняха БСК им казах че преди 6-7 месеца ритуално изхвърлих обурудването им, защото спряха да дават италиянското първенство!!! тая на телефона не се трогна много и продължи да ми хвали булсата - пита ме каква телевизия гледам, аз и казвам че гледам цифрова телевизия с 120-130 канала БЕЗ ДА ПЛАЩАМ, а тя с цялата си наглост продължава да ми ги хвали. еее, демек аз тряаа да спра да гледам същитите канали като тяхните, но за без пари за да мина към тях за 15-20 лв на месец?!?!?!....
П.С: това което ми дават по пръдливите им ФИЛМ+ и ТВ+ си го гледам на друго място с по компетентен и качествен коментар, макар и на английски , испански или италиянски. най- бездарните, монотонни и незнаещи коментатори на футболни срещи са на теа два канала

Последно редактирано от r4ptor : 28-04-2012 на 22:19
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсаткомск0, зарибяване, или, по, телефона, тормоз


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СМС тормоз от близу АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 12 29-03-2012 10:20
булсатком много сте го закъсали щом до мен опраяхте престанете с психическия тормоз uscxeu Кошче 7 13-06-2011 21:20
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.