The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23-03-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отивай в офиса и ги накарай на място да се обаждат където трябва и да решават проблема.
Като цяло да не ти пука, че висят тези такси. Аз като сменявах жилище те продължиха да начисляват на стария адрес кабелната доста време, въпреки че бях подал документи и им бях върнал приемника.
Обаждах им се няколко пъти, но те продължаваха. Така и си висят, аз продължавам да съм им клиент на друг адрес и единственото неудобство е, че при всяко плащане ми излизат за плащане, което аз естествено не правя.
Това са вече няколко години.
Щом имаш някакъв документ с дата и печат от тях да си начисляват каквото искат по тъпата система.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23-03-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Аз като сменявах жилище те продължиха да начисляват на стария адрес кабелната доста време, въпреки че бях подал документи и им бях върнал приемника.
Обаждах им се няколко пъти, но те продължаваха. Така и си висят
Явно интуицията не ме е лъгала! Точно това не искам да става! Един ден ще ми цъфнат със съдия-изпълнител! Имат си юристи, дето по цял ден работата им е да мислят тия неща. Ще изкарат, че съм им ползвал услугата след заявлението за спиране, т.е. все едно имам вина. Ходи се разправяй... Един мобилен оператор се опита да ми направи тая хватка... спрял съм телефона, пък той работи! Не ми казали за още някакво заявление за спиране, освен основното!
Дано се появи някоя идея освен жалбата да ги принудя да дадат и други документи. Ако трябва и до телевизията ще стигна! Заради тях зорлем бунак няма да стана!

Последно редактирано от Rabin : 23-03-2011 на 11:50
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23-03-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
... Така и си висят, аз продължавам да съм им клиент на друг адрес и единственото неудобство е, че при всяко плащане ми излизат за плащане, което аз естествено не правя.
Това са вече няколко години...
Lasarus18, не искам да те плаша или да наливам масло в огъня, но проблемът ти не е малък (да не пиша голям). Законът дава право на ищеца да потърси съдия-изпълнител в рамките на 5 години от последното задължение. Опечи си работата, за да не ти се налага наемането на "скъпи съветници".
Приятелски съвет.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23-03-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Точно на тая страница надолу излиза "Близо до теб!"
По-близо, отколкото ми се иска, даже вътре!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26-03-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Като ме видяха бесен, и като отворих приказка за нотариуси, съд и пр. разправии...
Май се разбрахме човешки. Ако ми изпратят още една сметка - ще пиша. Обаче бидейки параноичен към тях:
- Подпис, име и печат, че не дължа към тях, и че съм прекратил договора... само на хвърчащ лист! В момента се чудя дали има начин да ме нападнат в тил, т.е. без да пращат сметки. Официален документ, че сме се разделили поживо-поздраво - нямам! Останах с впечатление, че акаунтът в компютъра им не беше зачистен! Освен това ме питаха дали анкетата за прекъсване е подадена в техен офис!
Този път обаче интуицията, която рядко ме лъже - казва, че няма да имам повече проблеми. Дано съм прав!

Последно редактирано от Rabin : 26-03-2011 на 14:55
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15-04-2011
сатко сатко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 32
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тия ближещите са мръсни идиоти, вече година имам разправия с тях! Искам да ми покажат договор, по силата на който им дължа пари, те не го показват, аз съм си го бил имал?? Веднъж искат едни пари, друг път други. Исках тел. номер или среща с техен юрист, правят се на глухи и умрели. Мисля да спретна едно писмо до собствениците на компанията. Не може да се държат като дебили и да гонят клиентите. Заплашват със съд и т.н., някой дали е осъден от тях?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15-04-2011
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

За осъдени незнам, обаче аз когато си прекратих отношенията с тях миналата година, отидох и си върнах модема с ПП протокол. Хитреците обаче, ми начислиха такса че не си пазя картонената кутийка на модема, че не пазя инсталационния диск, и че не им връщам някакво кабелче (UTP или USB). А им бях абонат повче от 6-7 години, и се местих в този период, каква картонена кутийка...
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15-04-2011
Krassy Krassy не е на линия
ниско прелитащ
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 154
Благодари: 1
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хе хе...
Дали застрашавам кариерата на служителките в офисите, ако не успеят да ме задържат

Отивам и казвам - спирам договора След 2 седмици не искам този пакет...
Тя: Не може... срока вече е един месец!
Аз: Добре, все ми е тая, от днес Ви предизвистявам, оформяй документите...
Тя: Съжалявам, принтера ни не работи!
Аз: Я, така ли, добре... лист хартия, химикалка... диктувай
Тя: Ами.... защо искате да го спрете, не сте доволни от нас ли?
Аз: Напротив, доволен съм, нямам забележки към Вас. Просто искам да спра ТОЗИ пакет.
Тя: А друг не желаете ли? Имаме това, това, това...
Аз: Добре, може и да избера друг, но ще спра ТОЗИ!
Тя: Можем направо да Ви прехвърлим...
Аз: Не ме ли чухте? Спирам този... Вие вина нямате, аз имам право да го направя, давайте да действаме...
Тя: /хлъц един два пъти, вади лист, аз пиша/
... Заявление, дъра бъра и т.н.
... тя пише на листче входящ номер
Тя: Напишете основание за прекратяване...
Аз: Просто искам да спра този договор!
Тя: Но трябва да има причина?
Аз: Не, не трябва, не е нужно, просто искам и го спирам. Не съм недоволен от Вас, но решавам да го спра, проблем ли е?
Тя: Да, но мен ще ме питат защо се прекратява...
Аз: Вас да Ви питат? Че Вие какво общо имате с МОЯ договор? Той е изтекъл отдавна, преминал е в безсрочен и аз имам пълното право да си го прекратя когато ми е кеф И след 2 дена да си взема пак от Вас нет, ако ми е кеф, защото до сега съм бил доволен, но съм решил да спра ТОЗИ пакет
Тя: /гледа ме шашната и премига/

Истински случай

Интересно ми е какво фиаско се очаква, защото имам много добри козове
__________________
Clarke-Tech ET9000
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Krassy за този полезен пост :
Rabin (18-06-2013)
  #29  
Стар 15-04-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Понеже вдигнахте темата, ще спомена, че си изтеглиха претенцията. Не знаех, че касите, плащащи през EPay могат да зануляват сметки. Както беше близо трицифрена сума - така стана нула.

Допускам, че е било в голямата си част от некадърност. Вероятно служителите така са инструктирани. И проблемът беше хипотетичен, а не реален. Жалко, че ми представяха услуга, от която бях доволен. Честно! Години наред.
Дано представителите на оператори разберат защо се полагат неистови усилия да се заобикаля "правия път".
Аз повече няма да подпиша договор. Към когото и да е. Не само с тия имах проблеми със закриване на договор.
Ако ще и да гледам ефирна ТВ до 22 век! И да говоря само с предплатена карта, ако въобще!

Последно редактирано от Rabin : 15-04-2011 на 23:28
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16-04-2011
Krassy Krassy не е на линия
ниско прелитащ
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 154
Благодари: 1
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Служителите на всички фирми са инструктирани да не изтърват клиент и с всякакви средства да възпрепятстват отказването му. Това ме настървява още повече

П.П.
И ще добя, че този провайдър, който ми предложи добри необвързани условия -никога няма да се махна от него
Не, че няма такива...
__________________
Clarke-Tech ET9000

Последно редактирано от Krassy : 16-04-2011 на 10:53
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, За, издръжка, ЛИ, ме, Развод, Съдят, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
CI модул за blizoo chetkamotoretka ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 141 13-09-2022 15:41
Проблем с Blizoo petar_1997 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 19 14-02-2011 15:44
Blizoo жоркин29 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 8 09-12-2010 15:55
параметри на КТ(BLIZOO) dman ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 45 18-09-2010 00:38
blizoo и резолюция воланд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 04-08-2010 17:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.