The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-01-2009
Аватара на Ланселот
Ланселот Ланселот не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: Разград/Казанлък
Мнения: 655
Благодари: 26
Получил благодарност:
134 пъти в 75 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 1
По подразбиране Онлайн протест

Който не може да бъде на протест пред народното събрание и има желание, може да протестира онлайн. За целата е нужно да клилнете ТУК и да си оставите отворен интернет браузъра.
__________________

http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника
Алоууу, спамерите, ако ви шибна по един шамар и с гугъл няма да ви открият после!

Отговори с цитат
  #2  
Стар 15-01-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Онлайн протест

Дреме му на браузъра, кой е на власт.
Истинския протест трябва да е пред народното събрание, лошото е че е в работно време и освен неориентирани студенти и шепа млекопроизводители, други не могат да се съберат.
Да го бяха организирали след 17:00 часа, картинката щеше да е друга.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15-01-2009
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Онлайн протест

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи
Да го бяха организирали след 17:00 часа, картинката щеше да е друга.
Да, когато депутатите са си в къщи на топло.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-01-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Онлайн протест

Като ги приклещим, ще работят до ранни зори. Ще работят, докато не заработят с пот на челото 2-та МИЛИАРДА евро, които Европа ни спря заради тях!
Само, че това няма да стане на този митинг, организиран от неориентирани студенти, а на някой друг. Сега правителството го спасява единствено това, че скоро идват парламентарни избори. Ако се опитат и тях да манипулират така, както вчера изманипулираха митинга с измислени бомби и организирани безредици, този път кръв ще се лее като в Румъния при Чеушеску.
Напълно убеден съм, че на тези избори бариерите на турската граница ще бъдат по-високо вдигнати отвсякога, за да могат партньорите в тройната коалиция да спечелят максимален брой гласове и кресла в народното събрание.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15-01-2009
Аватара на Ланселот
Ланселот Ланселот не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: Разград/Казанлък
Мнения: 655
Благодари: 26
Получил благодарност:
134 пъти в 75 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Онлайн протест

@момчи, проблема ми е, че с моята работа няма как да дойда на протест! Понеже отпуска не мога да ползвам и да ползвам 5 дена ми се пишат 10! За това се надявам виртуално да съм съпричастен! А не мога да рискувам да загубя работата си! Те за това седя във виртуалниа протест, знам, че може и да не помогни, но надеждата крепи човека, а и умира последна.

Поздрави
__________________

http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника
Алоууу, спамерите, ако ви шибна по един шамар и с гугъл няма да ви открият после!

Отговори с цитат
  #6  
Стар 15-01-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Онлайн протест

Нуждайш са някой да те крепи ли пиленце ела ела при батко ши та нараня и подслоня
Аве вие сте луди с тия протести чесно да ви кажа.... гледам и ви чета простотиите по цял ден.
Абе хора няма такива неща като протести или селяните фащат мотиките и лопатите и пред народното и рушат парламента, не искам да съм краен но в момента жалка България може да се оправи само с бой, кръв, убийства и насилие. Не става писна ми да съм съпричастен с тоя и оня хората го направиха и Румънците и Гърците и са доста по добре в момента. Трябва да се спре с краденето и единствения начин е показно убийство, следващия да се замисли преди да прибере нещо.
С тия протести, митинги и т.н файда няма ония са си там и си пълнят гушката а им пука че петък ше седели цяла нощ в паламента щото 4000 простака немали да ги пуснат.... след това са полагаема отпуска една седмица поради стрес причини от през ноща и всичко си продължава по старому.
Лично си мнение и никой не е длъжен да се съобразява с него, не искам да влизам в полемики заради това че съм си изказал мнението и какво мисля!
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #7  
Стар 15-01-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Онлайн протест

Напротив, напълно съм съпричастен с мнението ти, че показно трябва да се убие някой политик, продал интересите на България. Но не трябва да се приказва, а да се действа.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15-01-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Онлайн протест

Има си хора за всичко, ти аз.... ланеселот или който и да е няма да тръгне да тръшва някой голяма клечка винаги има някой доста по заинтересован лошото е че стана така че вече имат много пари и всички ги пазят ..... справка случилото се вчера и напълно неадекватната и абсолютно ненавременна намеса на полицията.
Били хулигани от мачовете и т.н това са лъжи а и да са истини какво правят въпросните хулигани на свобода да питам аз господата с лентичките на реверите, наясно ли са те че в белите страни такива типове отдавна си лежат по затворите и си плащат и преплащат за подобни изтъпления. В момента лъсва абсолютното невежество на нашата полиция хем не са си свършили до момента работата хем викат ето ги хората които са виновни за всичко...... е какво господа правим тогава та вие нищо не правите значи стоите си и се намесвате само когато някой важна клечка ви позволи а това е чиста проба манипулация за която си прибирате доволно пачките с парички. Не става така или се изкоренява всички или продължаваме да мрем и да се подчиняваме, но вие господа полицаи които се надявам да четете от форума знайте че вечно няма да сте полицаи и някой ден ще паднете на нашето ниво (да не казвам че ще дойдете при простосмъртните)
аре няма да пиша повече понеже не съм хлапе на 16-17 години че да вярвам че с писание и полемики по форумите могат да се оправят нещата.
Може би съм гледал много филми но се надявам да се сформира някой отряд по избиването на политици и всичко АУТ до край, до крак, до последния мизерник крадещ и разрушаващ нашия живот.
Но явно не само аз гледам филми понеже ми се счу някаф от полицията който се опитваше да каже че едва ли не Брус Ли излезнал от филма директно, и с една торба звездички които използват нинджите по филмите е дошъл пред парламента за да избива :lol:
Простотията на лапащите край няма.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #9  
Стар 15-01-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Онлайн протест

Чух го този полицай и ме напущи смях на обясненията му - хванали един с оръжия на нинджа!

Иначе на този протест не бих отишъл - мнението ми се промени, след като видях по RE:TV как изпълнителните студентчета-организатори молеха протестиращите да свалят надписите "SER GO HOME", защото протеста не е политически.
Пикльовци, които не знаят какво искат ... Да си протестират пред кабинета на някой домоуправител в студентски град. След като протеста не е политически, какво правят пред Народното Събрание?
Ако не бяха хората с надписите "SER GO HOME", протестиращите щяха да са една шепа пикльовци. Даже и шум нямаше да вдигнат. Много бързо ги е "респектирала" полицията на Сергей, след като ги привика вчера. Много бързо ги превърна от протестиращи, в послушни и обещаващи кадри на БСП.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15-01-2009
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране Re: Онлайн протест

Партията се е погрижила за всичко, Партията за която светлото бъдеще го има, но то винаги е на хоризонта!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Онлайн, Протест


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ТВ7 вече е онлайн – гледай на живо сега!! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 02-09-2010 19:45
PRO.BG излъчва финала на Суперкупата на Европа и онлайн ТИНТИН СПОРТ 10 25-08-2010 22:58
БНТ излъчва ЦСКА – Базел, ще върви и онлайн на www.bnt.bg ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2009 14:49
БНТ излъчва пряко и онлайн бенефисния мач на националите ТИНТИН СПОРТ 0 09-07-2009 14:18
rsr232 кабел ж/ж онлайн магазин dinko ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 17-01-2009 11:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.