The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23-07-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране Актуализацията на бюджета?

Като стана дума за бюджета, на някой известно ли му е за какво точно са предвидени тези извънредни пари, защо сега точно са нужни, след като още не е ясно какво е изпълнението на бюджета?
Ще се раздават кинти на ведомства и организации, които са в преразход. Ще се преразпределят, ще се раздават парите на другите.
Теглим кредити, разпределяме ги на най-големите разсипници, а после ги връщат тези, които генерират реален продукт.
Генерираме дефицит и оставяме дългове за бъдещето, ама е сладко като папкаме сега...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23-07-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Айде герберастите пак на политика го обърнаха. Сякаш до вчера при бате им Бойко бяха по различни данъците.
*************
И последно - данъци съществуват откакто свят светува. Няма друг начин за приходи за хазната.
Надявам се езика ми е разбираем...
Езикът ти е разбираем и лесно смилаем .
Само да уточниш от кое се удържат данъци, как се генерира това нещо от което вземаме данъци и какво е нужно точно това нещо да расте?
Само със стригане не става, тревичката трябва и да расте от нещо. Със заеми от комшията няма да поникне повече .
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това Валчо е една друга тема. За отговор ще ти дам един пример:
Преди около 13 години с баща ми ходихме в Австрия да търсим партньори и клиенти. Имахме предварителни уговорки с няколко фирми - В една от фирмите собственика ни каза - Какво търсите вие тук. Не е ваша работа да обикаляте, а на държавното управление. Но вашата държава не работи. Тя трябва да ви осигурява условия за работа, за да произвеждате повече и т.н.
Ние му отговорихме, че именно затова ние сме се нагърбили с това. Както и да е - с този клиент още си работим, а държавата ни е на същото дередже.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Фитцджералд за този полезен пост :
star14 (23-07-2013)
  #24  
Стар 23-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Айде герберастите пак на политика го обърнаха. Сякаш до вчера при бате им Бойко бяха по различни данъците.
Аз не съм мислител, аз съм професионалист.
Като зает човек нямам много време за писания. Само ще кажа първо сметките са криви и второ, макар и да смятаме по този начин така наречените "данъци" пак са ни най-ниски или от най-ниските - защото всички тези данъци, осигуровки, мита, акцизи и т.н. ги има навсякъде в ЕС.
...
Надявам се езика ми е разбираем...
Баш мене ли намери да изкарваш полит-агитатор, бре! С бабешките номера няма да мине у тоя форум, мога да се хвана на бас дори!
"Аз не съм мислител, аз съм професионалист." - професионални мислителю - по немско съм виждал по-евтини храни, за качество и контрол да не говорим. Разни колеги разправят, че режийни за отопление зимата са по-ниски. За USA- също. Освен това разни социални разходи са с намалено ДДС - лекарства, едно-друго. Разбира се, не твърдя, че харчат по-малко. Щото афро-германеца дето ти носи стоката у супера взема 1200 евро минимална заплата.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Баш мене ли намери да изкарваш полит-агитатор, бре! С бабешките номера няма да мине у тоя форум, мога да се хвана на бас дори!
"Аз не съм мислител, аз съм професионалист." - професионални мислителю - по немско съм виждал по-евтини храни, за качество и контрол да не говорим. Разни колеги разправят, че режийни за отопление зимата са по-ниски. За USA- също. Освен това разни социални разходи са с намалено ДДС - лекарства, едно-друго. Разбира се, не твърдя, че харчат по-малко. Щото афро-германеца дето ти носи стоката у супера взема 1200 евро минимална заплата.
Не беше към теб, извинявай ! Оня с име на дърво все Станишев му в устата, че затова....
Прав си, но ние не говорим за ниво на заплащане и цени на стоки и услуги, а за данъци и тяхното предназначение.

Последно редактирано от Фитцджералд : 23-07-2013 на 12:14
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Така де, за данъци нищо по същество не си казал още. А натрупа солидно количество мнения в темата, кое от кое по-компетентни!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
hajduk (23-07-2013)
  #27  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Така де, за данъци нищо по същество не си казал още. А натрупа солидно количество мнения в темата, кое от кое по-компетентни!
Компетентни и още как
Обосновах се защо са писани глупости в пействания от теб линк.
Кажи какво повече по същество искаш да ти напиша от това, и ако имам свободно време ще ти отговоря надълго и нашироко
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Компетентни и още как
Обосновах се защо са писани глупости в пействания от теб линк.
Кажи какво повече по същество искаш да ти напиша от това, и ако имам свободно време ще ти отговоря надълго и нашироко
Обосновал си - трънки! Само надувки и нищо конкретно. Искам "надълго и нашироко" да обориш статията. За момента бълваш само спам. По-просто не мога да го кажа.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
hajduk (23-07-2013)
  #29  
Стар 23-07-2013
Аватара на star14
star14 star14 не е на линия
Burn in bulgaria
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 137
Благодари: 18
Получил благодарност:
55 пъти в 31 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещата са много по сложни и oбъркани . Пример идва една мощна компания и прави завод за хляб ултрамодерен с ултра автоматизация прави 10 работни места и произвежда и продава 7 мил. хляба така убива 100 000 хлебаря .Така още 20 мощни фирми и няма какво да работим и декларираме ,затова народа вижда и го е страх и си пази парите .
Просто няма защита и модела комунизъм ,капитализъм и тем подобни строеве се сриват . Трябва нови идеи за управление и данъци но нямаме хора с ум в администрацията това е проблема .Или нов строи и данъци както западняците и моделите им но те не ни допускат и не ни помагат а само изпиват ресурсите ни ,просто казват оправяйте се ,а как да стане това като са технологично 100 години пред нас . А ние така и не се научихме да ценим умните си хора и да мрем за тях .
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23-07-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Обосновал си - трънки! Само надувки и нищо конкретно. Искам "надълго и нашироко" да обориш статията. За момента бълваш само спам. По-просто не мога да го кажа.
Колкото и да обясняваш на един глупав човек, той никога няма да те разбере - факт и народна поговорка.
Който иска да разбере, вече го е разбрал, след изнесената фактология. Който не иска - пише че е спам.
Ще се вместя в едно изречение - Когато някой каже или напише, че ако си купиш стока за 120 лв. от тях 20 лв. които са ДДС щели да постъпят в хазната, не желая дори да го обсъждам, защото са глупости и ми е далеч от нивото да го оборвам.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
900, данъци, ддс, души, егн, лични данни, нап, укрити, хвана


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
помощ да хвана hispasat pirga Въпроси и отговори 37 05-01-2018 08:40
на 13 и 16 колко програми ще хвана krasimir63 Въпроси и отговори 16 27-02-2013 21:12
9 000 души са загинали при катастрофи у нас за 10 години erdinerdin872 Дъра-Бъра 0 17-11-2011 16:37
Каква чиния за да хвана 2B North? miuen4o Въпроси и отговори 18 30-08-2011 01:42
защо не мога да хвана итв партнер транспондер САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 03-03-2011 18:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.