The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-06-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Донорство спаси футболиста Георги Велинов - гостува на Азис

ГЕОРГИ ВЕЛИНОВ: „НА ДВЕ ГОДИНИ СЪМ”

Червеният вратар участва в кампания на ТВ2 за донорството

Легендарният вратар на ЦСКА, големият Георги Велинов - Джони ще бъде гост във „Вечерното шоу на Азис” довечера.

Той има цели 338 мача в „А” група, изиграл е 33 мача за националния отбор по футбол, 6 пъти е шампион и 4 пъти носител на Купата на България, футболист номер едно за 81-ва година.

Големият вратар започва нов живот след успешна трансплантация на черен дроб.

„Живея втори живот, на две години съм”, с благодарност ще обясни „червеният” стожер, който в момента е директор на детско - юношеската школа на ЦСКА.

Година след тежката операция Джони играе в юбилейния мач по случай 60-годишнината на любимия си отбор.

„Валентин Михов ми се обади и ми вика: Ти луд ли си?”, ще сподели с усмивка Георги Велинов. „Ако се върна назад в годините, не бих си позволил този бохемски живот”, ще заяви виртуозният футболист, който е вкарвал гол в противниковата врата с шут от своята.

Той ще довери, че знае кой е неговият донор, бил е кикбоксьор, жена му е дала съгласието си да бъде дарен черния му дроб и благодарение на трансплантацията сега Георги Велинов е сред нас.

Георги Велинов е „герой” в кампанията на ТВ2 за донорство. „Донорството е плюс за България. „С тази кампания искаме да накараме българина наистина да разбере, че когато лошото се случи, няма връщане назад. Но чрез едни хора могат да живеят други. Тази кампания няма користни цели!”.

Гостът ще разкаже още как се е запалил по футбола като дете в родния Русе: „В моята махала ми викаха „момчето с топката”. Имаше две тополи и малко трева - така станах вратар!”. Като войник Джони попада в „Черно море”, забелязан е и е поканен в ЦСКА. „По душа съм цесекар. Най-голямата ми победа е над Левски”, споделя Велинов.

За своите двама сина, които също поемат по неговия път, Джони ще разкаже: „Венцислав е в ЦСКА пред разтрогване на договора, не зная поради какви причини. И Мартин и Венци са от малки с мен зад вратата. Един ден като ги погледнах, видях себе си и че всичко са попили. Единият имаше повече талант, но малко мързелив, другият по-малко талантлив, но трудолюбив! Спортът ги направи хора!”.

„Вечерното шоу на Азис” се излъчва от понеделник до петък от 22:00 часа, само по ТВ2.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg georgi_velinov.jpg (54.9 КБ, 2 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
азис, Велинов, Георги, гостува, Донорство, на, спаси, футболиста


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Слънцето не спаси единствения руски научен спътник spacebeam Новини 0 19-01-2010 15:50
Азис в “Сигнал+”: чакам оферти! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 12-01-2010 21:48
Спират шоуто на Азис Джак Дъра-Бъра 5 09-12-2009 23:12
Азис подготви пикантно шоу, Люба Кулезич се уплаши и не дойде ТИНТИН ДРУГИ 0 08-09-2009 13:28
Стартира акция Спаси България Джак Дъра-Бъра 6 17-06-2009 00:32


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.