The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 20-10-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отклоняваме се от темата , но както казах - мога да помогна , и на теб , ако имаш нужда !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #12  
Стар 03-01-2012
милкоо милкоо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

здравейте,и аз съм със тв SAMSUNG 32D6000 и имам един проблем.При настройване на интернет настройките стигам до 3та стъпка където ми изписва да сложа валиден шлюз.някой можели да ми каже как да го настроя.ще съм му мн благодарен
Отговори с цитат
  #13  
Стар 03-01-2012
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не даваш подробности как се опитваш да я направиш тази връзка , с каква ОС си и прочее , но прочети това - цитат от друг БГ форум :

" След свързване на рутера и ТВ-то с кабел започвате да тествате мрежата (от менюто на TV-то) но още на 2-рата отметка (настройка на мрежата и т.н.) ви дава грешка, следва разговор с интернет доставчика защото те настройват рутера но оттам ви уверяват че настройките на рутера са ОК и не би трябвало да имам проблеми със свързването, аз естествено не вярвам и се порових в настройките на рутера но не намерих нищо нередно (пробвате и кабела и порта на рутера – са ОК). След това пробвате ръчно да въведете настройките за мрежата в телевизора (а не както са по подразбиране са автоматични) и на теста за мрежа вече ви дава отметка и на настройка на мрежата, а ви дава грешка на следващата стъпка - „ пинг на шлюз”. Bкарвате директно лан кабела за нета в ТВ-то и после след като го бутнете обратно в рутера а с другото кабелче отново свързвате рутера и ТВ-то и телевизора се свързва.
Давате тест на мрежа (настройките са на ръчно) и на теста дава грешка вече на последната отметка (че мрежата е свързана) а тази с пинга на шлюза е ОК. След като върнете кабелчето в рутера а другото си го закачите ТВ-рутер и „воала” телевизора минава теста за мрежа и след като инсталирате PC Share manager на компютъра без проблеми се свързвате и гледате филми.
Проблема сега е че всеки път след като изключите и включите телевизора свързаността им с рутера се губи и трябва всеки път да повтаряте процедура с размяната на кабелите (проверено вече)."
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #14  
Стар 03-01-2012
rockman rockman не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявам се че не е по темата и се размиха нещата но това за мен е извратения,да се моташ с някакъв си телевизор,пък бил той и баш ама баш най новия модел в и-нета.Обаждат ми се за проблем,модела Самсунг нещо си D8000 ,ама в смарт -хъб като се пипнело нещо си и се потвърди с ОК - я и телевизора го броял за 4-5 пъти потвърдена команда и забивал. Ама хора какво правите,колко са сигурни и изпробвани нещата? Имаме една жица със RG-45 конектор,имаме един телевизор със такъв конектор и айдееее давай у нета сме,ама нещо не било наред, ама що така, ами то май телевизора.......Ама свързаност, МАС адреси, IP та щуротии............Ръгайте я тая пръчка с HDMI -я на 1080 през компа и това е. Другото са извратении. Още веднъж се извинявам,че не по темата на автора.А иначе,за титрите,ми то си го пише в указанията за потребителя. Закон на Мърфи.Кво да прайш.

Последно редактирано от rockman : 03-01-2012 на 22:20
Отговори с цитат
  #15  
Стар 03-01-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

М-м-м-м, аз с моя успях и форумите да прегледам 2-3 пъти преди време. Бавно става, ама е гъзария да си видиш аватара на фул скрин.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 03-01-2012
NVG NVG не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Бавно става, ама е гъзария да си видиш аватара на фул скрин.
-като си включиш КВ и мишок всичко е на шест.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24-03-2015
Александрова2014 Александрова2014 не е на линия
начинаеща
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Question

Здравейте,моят тв.еLG32lb650v,проблемът е че за да го свържа с компютъра си се наложи да си сложа видеокарта с hdmi вход,"техникът"от когото съм го купила и който се грижи за подръжката му ми сложи 64bit.видео карта gygabit gt610 2gb.64bit.ddr3,но тя почна да създава проблеми,налагаше се да рестартирам по няклко пъти компютъра докато тръгне.После ми смени картата с golgan power radeon1gb 64 bit.ddr3,тя работи 5 дена и изгоря.Аз спазвам правилата компютъра и телевизора са на един разклонител със защит,когато ги свързвам с HDMI кабела те са винаги изключени,също тока токов удар не е имало.Мои познати ми казаха,картите били слаби за fhd и за 3d и трябвало да сложа256bit.видео карта.Моля,ако някой знае нещо по въпроса да ми
пише.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24-03-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз бих тръгнал с една ревизия на захранване, дъно и РАМ паметта на РС-то. В тази последователност. Ако захранването е от $14.99 или нещо подобно, може да се получи подобен проблем.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24-03-2015
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Александрова2014 Вижте мненията
Здравейте,моят тв.еLG32lb650v,проблемът е че за да го свържа с компютъра си се наложи да си сложа видеокарта с hdmi вход,"техникът"от когото съм го купила и който се грижи за подръжката му ми сложи 64bit.видео карта gygabit gt610 2gb.64bit.ddr3,но тя почна да създава проблеми,налагаше се да рестартирам по няклко пъти компютъра докато тръгне.После ми смени картата с golgan power radeon1gb 64 bit.ddr3,тя работи 5 дена и изгоря.Аз спазвам правилата компютъра и телевизора са на един разклонител със защит,когато ги свързвам с HDMI кабела те са винаги изключени,също тока токов удар не е имало.Мои познати ми казаха,картите били слаби за fhd и за 3d и трябвало да сложа256bit.видео карта.Моля,ако някой знае нещо по въпроса да ми
пише.

Ако сложиш трета и тя ще изгори, твоите познати да не бъркат компоти и компютри, картите са добри за фулл хд, но за тежки игри не стават.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30-03-2015
Александрова2014 Александрова2014 не е на линия
начинаеща
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ви,за отговорите.Според моя"техник" всичко в компютъра е наред,а проблемът е в контакта ми,че не бил занулен.Ще реша и това и да видим,какво ще каже.Ще занеса компютъра при друг специалист пореден да видя,какво ще каже и той.Относно видеокартата,в крайна сметка колко бита трябва да е тя:64,128 или256 бита?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
samsung, ue, проблем, субтитри, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем със Samsung LE 26s81b жокоба ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 31-10-2011 20:01
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 09:26
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34
Проблем със тв Samsung никичеков ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 17 01-06-2011 16:48
проблем със субтитри emskia ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 27 11-12-2010 20:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.