The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1261  
Стар 26-12-2018
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mano Вижте мненията
Интересното при мен е, че HD каналите нямат запис и не мога да връщам. И аз съм с най-новите черни приемници, но на запис гледам само SD. Нямам прекъсвания нито в EPG, нито когато гледам, а имайте предвид, че съм пренесъл приемниците на село с VPN, а до селото ползвам WiFi от града на 13,5км права линия.
Рестартирай приемника, понякога ми изчезва опцията за гледане назад , или ми изписва че нямам абонамент, след рестартиране се оправя.
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 26-12-2018
Жоркатаа Жоркатаа не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 10
Благодари: 8
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от мариоо Вижте мненията
Не е от приемника - с новия е същото от около две седмици. Проблемът го има и при доста други абонати, а най-вероятно е при всички.
Със стария ми е правил тези номера няколко пъти за две години, но за по няколко дни.
Няма връзка с интернета това, всичко при него е точно, предполагам правят нещо със сървърите на които държат записите.
Честита Коледа на всички!
Да се похваля, ако може да се нарече така:
- на 24.12 идваха техници и смениха единият ТВ приемник, с такъв от тези малките и черни. За 2 дни гледане на телевизия, бих казал, че насичането го има, но не е през 20 сек., както беше а да кажем 2-3 пъти за цял филм/1,5ч/. Може би защото не се е натрупала толкова информация! Ще правя наблюдения и ще Ви информирам редовно във форума. В няколко форума съм писал, и разбрах, че има доста оплаквания от този проблем.

Та, като идваха техниците, си говорихаме и признаха, че имат много оплаквания от клиенти, но с подмяната на устройствата, всичко се оправяло. Чудно ми е защо, дълго време/2-3г/ ме убеждаваха от 123, че проблемът не е в приемника. Едва, когато им попълних анкетата с куп оплаквания и заплахи, чак тогава се решиха на тази мярка.

Весели празници на всички!
ПП:
Цитирай:
Първоначално написано от Танннер Вижте мненията
Рестартирай приемника, понякога ми изчезва опцията за гледане назад , или ми изписва че нямам абонамент, след рестартиране се оправя.
Това го правя през ден, а предполагам и другите. Но ти, като спомена това, да попитам дали Ви се е случвало, като изберете ПРОГРАМА от бутона EPG, да ви дава празен лист за предстоящите събития? Като дори след рестарт на устройствата да не се оправя, а чак на следващият ден.

Последно редактирано от Жоркатаа : 26-12-2018 на 18:07
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 26-12-2018
мариоо мариоо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 5
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оф, казвам го за последен път и вдигам ръце - проблемът не е в приемника. Новият модел сече като стария.
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 26-12-2018
mano mano не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Танннер Вижте мненията
Рестартирай приемника, понякога ми изчезва опцията за гледане назад , или ми изписва че нямам абонамент, след рестартиране се оправя.
Рестартирам и двата приемника всеки ден. Никога не съм можел да гледам назад HD програмите, а само SD.
__________________
Botech 9500IR/CRT, Dreambox 7025+, 110cm офсет, Chess edition 3 0.1db, 57Е <--> 30W
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 27-12-2018
mano mano не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговарям си сам, но явно колегата е бил прав. Понеже няколко пъти съм опитвал да гледам HD канали на запис и не съм могъл, в последно време се бях отказал и изобщо не съм гледал иконките в EPG-то. Снощи видях, че мога да гледам NG назад и го пуснах. Няма насичане, най вероятно зависи от района, в който живеете и натовареността на линиите там.
__________________
Botech 9500IR/CRT, Dreambox 7025+, 110cm офсет, Chess edition 3 0.1db, 57Е <--> 30W
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 27-12-2018
Жоркатаа Жоркатаа не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 10
Благодари: 8
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мариоо Вижте мненията
Оф, казвам го за последен път и вдигам ръце - проблемът не е в приемника. Новият модел сече като стария.
Абсолютно! Днес/3ти ден с нов приемник/ си върнах 3 предавания по NG и насичаше на всеки 2-3 мин. sucks
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 29-12-2018
Шейкър Шейкър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

В момента използвам телевизия от NET1, но поради стечение на обстоятелствата имам вече домашен интернет (през оптика до сградата) от VIVACOM и обмислям да се прехвърля на IPTV услугата към тях. Заслужава ли си да мина към Vivacom IPTV или да си седя на кабеларката на NET1?
По принцип не съм имал никакви проблеми с тях. Имам и други въпроси и те са:
Могат ли да се местят каналите на различни позиции на Vivacom IPTV?
При гледане на HD канал, на мен ми е ясно, че ми пада скоростта на интернета. Интересува ме, дали ще има проблем с лагване?
Ако тегля някакъв файл от интернет, ще има ли забиване или пикселизиране на каналите на Vivacom IPTV?
Преди години бях абонат на Megalan и с тяхното IPTV не съм имал такива проблеми.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 29-12-2018
Аватара на Велков
Велков Велков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2017
Мнения: 131
Благодари: 114
Получил благодарност:
16 пъти в 15 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шейкър Вижте мненията
Могат ли да се местят каналите на различни позиции на Vivacom IPTV?
При гледане на HD канал, на мен ми е ясно, че ми пада скоростта на интернета. Интересува ме, дали ще има проблем с лагване?
Ако тегля някакъв файл от интернет, ще има ли забиване или пикселизиране на каналите на Vivacom IPTV?
Преди години бях абонат на Megalan и с тяхното IPTV не съм имал такива проблеми.
От около година вече може да се местят позициите на каналите.
Скоростта на интернета няма да пада, защото приемниците са в отделна мрежа и на тях им пускат ~100Mbit, независимо от това ти за колко плащаш. Съответно няма да има забивания ако теглиш файлове.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Велков за този полезен пост :
Шейкър (29-12-2018)
  #1269  
Стар 29-12-2018
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шейкър Вижте мненията
Здравейте,

В момента използвам телевизия от NET1, но поради стечение на обстоятелствата имам вече домашен интернет (през оптика до сградата) от VIVACOM и обмислям да се прехвърля на IPTV услугата към тях. Заслужава ли си да мина към Vivacom IPTV или да си седя на кабеларката на NET1?
По принцип не съм имал никакви проблеми с тях. Имам и други въпроси и те са:
Могат ли да се местят каналите на различни позиции на Vivacom IPTV?
При гледане на HD канал, на мен ми е ясно, че ми пада скоростта на интернета. Интересува ме, дали ще има проблем с лагване?
Ако тегля някакъв файл от интернет, ще има ли забиване или пикселизиране на каналите на Vivacom IPTV?
Преди години бях абонат на Megalan и с тяхното IPTV не съм имал такива проблеми.

Поздрави!
Доколкото знам Нет1, ще започнат да предлагат ИПТВ скоро. Може да изчакаш, ако не искаш да ги сменяш.
ИПТВ-то ще бъде от Комнет, чийто услуги ползвам в момента и са добри според мен. Няма лаг и проблеми при HDтата.
Поздрави и весели празници!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Underworld за този полезен пост :
Шейкър (30-12-2018)
  #1270  
Стар 30-12-2018
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абонат съм от 3 години. Още след инсталацията наблюдавах осторожно качеството, защото бях малко предубеден. Как пък веднъж не трепна картината, за части от секундата, за да оправдае съмненията ми! И така доста дълго време. След това вече започна, както казвате, да потрепва от време на време, със същите приемници съм си както в началото - от старите черните (+ един допълнителен от новите 2 г. след инсталацията), така че освен да е от мрежата, едва ли е друга причината. Със сигурност ще направят нещо по въпроса, защото е пълно с нерваци, които за всяко трепване на картината ще им звънят
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 18:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 16:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 10:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 17:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.