The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24-06-2020
ангел_л ангел_л не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Настроена антена

Здравейте отново. Последен пост само да кажа какво стана. Значи оказа се прозаичен проблема и нз как двама техници не се усетиха. Има отсреща едно дърво, което е пораснало от предишните години явно и сега пречеше. Качих я малко нагоре антената и за нула време хванах всичко без проблем. Още веднъж благодаря за помощта на всички и съжалявам, че накрая се оказа леко елементарно ама не вярвах, че си е работела от това място толкова години и сега изведнъж не.

П.С. Само да попитам ако някой знае дали може да се сложат канали от друг сателит на приемника на Виваком? Аз опитвам ама няма начин да избера друг спътник освен 4-те дадени по начало. Пробвах да сложа само честотите на каналите, но не ги намира нещо.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-06-2020
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Става това, но трябва да ги въведеш на спътника с верния diseq порт. Сканираш транспондера, който си въвел и готово (май беше със зелен бутон). Обаче вероятно ще ти се налага да го правиш след всеки ъпдейт.
А това с дървото за България лесно се преценява с правилото на правоъгълния триъгълник с остър ъгъл 30 градуса - катетите се отнасят 2:1. Т. е. Ако препятствието е на 50 м и е по-ниско от 25 - няма проблем.

Последно редактирано от мнн : 24-06-2020 на 18:59
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24-06-2020
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангел_л Вижте мненията
Здравейте отново. Последен пост само да кажа какво стана. Значи оказа се прозаичен проблема и нз как двама техници не се усетиха. Има отсреща едно дърво, което е пораснало от предишните години явно и сега пречеше. Качих я малко нагоре антената и за нула време хванах всичко без проблем. Още веднъж благодаря за помощта на всички и съжалявам, че накрая се оказа леко елементарно ама не вярвах, че си е работела от това място толкова години и сега изведнъж не.

П.С. Само да попитам ако някой знае дали може да се сложат канали от друг сателит на приемника на Виваком? Аз опитвам ама няма начин да избера друг спътник освен 4-те дадени по начало. Пробвах да сложа само честотите на каналите, но не ги намира нещо.

Ех дървото е класика в жанра...
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25-06-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,149
Благодари: 563
Получил благодарност:
772 пъти в 523 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Що не я премести в страни от дървото, че след някоя друга година пак ще порастне до антената и пак ще трябва да я местиш
Отговори с цитат
  #25  
Стар 03-09-2020
ангел_л ангел_л не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте отново. Аз като някакъв малоумен май ще изляза, но пак имам проблем. След местенето над дървото си работеше добре за няколко месеца до онзи ден когато изведнъж всичко спря и ми показва само нули. Помислих, че пак се е разместила или нещо такова, но май не е от това. Опитах с друг кабел и изцяло и пак нищо. Пробвах и с 3 различни конвертора и пак всичко седи на 0. Понеже преди излизаше някаква сила на сигнала дори и при не настроена антена сега май е нещо друго. По принцип като сложа кабела веднага излизаше малко сила, но сега кръгла нула. Някой има ли идея от какво може да е?

И наистина много се извинявам, че само пиша, но с местните както писах и преди няма много смисъл да се занимавам понеже не го знаят този спътник, а не съм в БГ че да се обадя на техниците и затова се опитвам от тук за идеи.

Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #26  
Стар 03-09-2020
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,885
Благодари: 1,001
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Работата прилича на гръмнал бокс .


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 07-09-2020
ангел_л ангел_л не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да май ще да е това. Опитах при един приятел с настроена антена и там не излиза нищо - всичко седи на 0. Явно нещо се е прецакал приемника. Вече поръчах нов да ми пратят
Отговори с цитат
  #28  
Стар 08-09-2020
ангел_л ангел_л не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отново съм в играта. Приемника беше. Сега трябва да го върна, но междувременно ми пратиха нов и пак настроих всичко Благодаря за помощта отново
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
англия, антена, виваком, на, Настройка, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Настройка на Мтел Сат в Англия мирославч ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 46 25-07-2018 05:05
виваком в англия новак 1 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 29-09-2015 02:12
Проблем със настройка на виваком искренив ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 08-02-2015 18:13
Проблем при настройка на виваком тв сашаа Въпроси и отговори 8 08-11-2013 21:51
Проблем с настройка на антена stefan_os ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 39 01-08-2012 22:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.