The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 02-04-2020
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 371
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да кажем ще направи тунела човека. Ама с този мобилен интернет до къде ще гледа Няма смисъл.
RB931-2nD 30 лв са нови Ако иска да е с микротик . А може и с всяко dd wrt open wrt ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ванси за този полезен пост :
oktay89 (02-04-2020)
  #12  
Стар 02-04-2020
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,220
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И сте убедени, че един обикновен рутер, дето е SOHO, че даже и по окастрени има, ще може да се мери с Микротик, който е предвиден да работи с ОС?
Верно. че от доста време по рутерите вървят някакви окастрени линукси, но давъл съм пример, ще го спомена пак:
Едно приятелче, монтира видеонаблюдение. Оплака ми се, че камерите са далечко и с някакви ТПлинкове не се държи стабилно връзката по ВиФи. Додох му домашния си МТ, да пробва, след 2 дена ми го връща и казва, дори съм предоволен - това е решението.
Не издигам на пиедестал МТ, отдавна съм зарязал линуксите и сум на BSD-операционни системи, но МТ, наистина е сполочлив продукт, затова както казва и колегата, има за по 30-40 лв. вече и то без префлашвания и дозапоявания на памети по някакви стари рутери...
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20-05-2020
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вече си я има услугата - IPTV Mobility
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20-05-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
И сте убедени, че един обикновен рутер, дето е SOHO, че даже и по окастрени има, ще може да се мери с Микротик, който е предвиден да работи с ОС?
Верно. че от доста време по рутерите вървят някакви окастрени линукси, но давъл съм пример, ще го спомена пак:
Едно приятелче, монтира видеонаблюдение. Оплака ми се, че камерите са далечко и с някакви ТПлинкове не се държи стабилно връзката по ВиФи. Додох му домашния си МТ, да пробва, след 2 дена ми го връща и казва, дори съм предоволен - това е решението.
Не издигам на пиедестал МТ, отдавна съм зарязал линуксите и сум на BSD-операционни системи, но МТ, наистина е сполочлив продукт, затова както казва и колегата, има за по 30-40 лв. вече и то без префлашвания и дозапоявания на памети по някакви стари рутери...
Микротик и вифи са две взаимоизключващи се неща поне в ниския ценови клас. Добър вариант е микротик и след него wifi дали рутер като суич, дали ап, няма голямо значение
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20-05-2020
ЗММ-111 ЗММ-111 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 180
Благодари: 15
Получил благодарност:
97 пъти в 62 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Обърнете внимание, че това е допълнителна услуга и тя може да се заяви единствено ако сте абонати на план минимум TV L+
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21-05-2020
Alex_DragonPL2 Alex_DragonPL2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Местоположение: Пловдив
Мнения: 81
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation ИПТВ

слезнете на пред последната страница и че видите снимка от интерфейса на услугата

https://www.vivacom.bg/bg/files/1044...otreba-q11.pdf
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22-05-2020
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
И сте убедени, че един обикновен рутер, дето е SOHO, че даже и по окастрени има, ще може да се мери с Микротик, който е предвиден да работи с ОС?
Верно. че от доста време по рутерите вървят някакви окастрени линукси, но давъл съм пример, ще го спомена пак:
Едно приятелче, монтира видеонаблюдение. Оплака ми се, че камерите са далечко и с някакви ТПлинкове не се държи стабилно връзката по ВиФи. Додох му домашния си МТ, да пробва, след 2 дена ми го връща и казва, дори съм предоволен - това е решението.
Не издигам на пиедестал МТ, отдавна съм зарязал линуксите и сум на BSD-операционни системи, но МТ, наистина е сполочлив продукт, затова както казва и колегата, има за по 30-40 лв. вече и то без префлашвания и дозапоявания на памети по някакви стари рутери...
Микротиците са най добрите за ценовият си клас, немогат да се мерят с TPLINK или с Tenda и други по прости производители......

Рутер оса си е рутер ос!


Вече по качество, желязо и производителност, Cisco и Juniper го бият, те са в по скъп клас и друга категория.




Openwrt е алтернатива

Слагал съм на TPLINK 5210G Air Os на Ubiquiti.

Ubiquiti също правят хубаво оборудване ама са малко скъпички, но имат хубави бюджетни варианти.

Но микротика си е микротика, толкова е достъпен и богат на възможности заради рутер оса си.


Hap AC2 ми е фаворита за домашно ползване.
Суичовете на микротик не ме кефят!
Нo Hap Lite рутерите стават перфектно за 4 портови суичове.
Даже успях да ги накарам да си говорят VLAN-и и с TPLINK суич разбиращ от VLAN мрежи!


Абе микротика си е микротик!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16-07-2020
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

eoip колко по-бърз е като скорост в сравнение с OpenVPN? Направил съм си връзка на 2 отдалечени точки с OpenVPN, но стриймовете от енигма2 бокс насичат.
eoip ще реши ли проблема или това е само за вивакомската инфраструктура?
__________________
Maximum T85 - 0.8E+7E+13E+16E+19E+23.5E+39Е
Triax TDS88 - 30W <-> 52E
Gigablue UE 4K TeamBlue 6.3 + MediaPortal + IPTV
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16-07-2020
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,150
Благодари: 77
Получил благодарност:
352 пъти в 235 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всеки тунел, който ползва IPSEC или някакъв вид криптиране ще е по зле от EOIP тунела.


Остава обаче въпроса за свързаноста между 2-те точки и по-специално уплод-а на точката, от която се излъчва стрийма.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16-07-2020
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Физическото разстояние е голямо - 2000км. Уплоада е 20мбпс. Това сравнение не знам колко е вярно, но 92% при 20мбпс са си убиец от всякъде.
https://rickfreyconsulting.com/mikrotik-vpns/
__________________
Maximum T85 - 0.8E+7E+13E+16E+19E+23.5E+39Е
Triax TDS88 - 30W <-> 52E
Gigablue UE 4K TeamBlue 6.3 + MediaPortal + IPTV
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom, друг, Интернет, Оператор, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Vivacom IPTV с нет от друг доставчик? Rand6522 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 28 31-03-2020 22:30
Окабеляване от друг оператор Мариа ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 01-07-2017 15:46
От Max Telecom към друг GSM оператор Ooo_Pepi GSM мобилни комуникации 7 08-05-2016 11:01
IPTV от Vivacom на друг STB СветлинСтаев IPTV (Internet Protocol Television) 0 19-12-2014 13:12
Втори Vivacom приемник на друг адрес? vpetrov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 2 29-12-2012 11:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.