The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #581  
Стар 08-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Кво искаш, всички 71% от анкетата горе да пишат едно и също ли?
Ся чак загрях що не можеш без Битивиту.
Кой няма 50 е пубер, уйлаляяяяя!
Ееееее, разкри ме. Отивам да се самобичувам
  #582  
Стар 08-01-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Аз нИ рИвъ за Булсата, не сме партия, аз рИва против битивиту, че опростачи цяло едно поколение. Слабо ме интересуват цени, договорки, Булсат, Близу, Ментел и прочие. Интересува ме тази отвратителна, манипулативна, нагла и слугинска медия да си намери майстора. За тези няколко години, в които са в ефир, тази медийна група съсипа и унизи не една и две български ценности. Проми стотици хиляди мозъци и продължава да го прави. Тази телевизия излъчва негативизъм, примиренчество и унищожава в зародиш всякакви опити за различно мислене. Насажда страх, несигурност и овчедушие. И не на последно място - възраждане на традиционните турски традиции. Мама му стара - майка ми и смахнатите пенсионерки в блока започнаха да си викат "да ви е сладко", когато някой яде. Така било културно. Верно ли? Верно, на филма по битивиту го казаха... Тук вече не става дума за реклами. Тук става дума за целеносочена работа по вкарване на стадото в "правилния" коловоз. Точно тази гнусна медия обяснява на майка ми как е забогатяла през изминалата година, как пенсията и от 102лв е достатъчна, а инфлацията е някакви си мънички процентчета, тока най-евтиния в Европа, а Бойко Тиквата е построил магистрала до Луната... Не искам да говоря повече, защото това не е публицистичен, а технически форум и Хиената къде на майтап, къде на шега ще размаха метлата.
Преди малко ти пуснах thanks , защото на самата телевизия си дал точно определение. От друга страна , ако човек се вгледа в сериалите на съседите , не че ги гледам , ще забележи , че всичко се изживява и има някаква стоиност.
  #583  
Стар 08-01-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Преди малко ти пуснах thanks , защото на самата телевизия си дал точно определение. От друга страна , ако човек се вгледа в сериалите на съседите , не че ги гледам , ще забележи , че всичко се изживява и има някаква стоиност.
Ми то човек като се замисли и чете повечето постове тук във форума - ТУКА Е БЕТЕР ОТ СЕРИАЛ БЕ - само , че без сценарии.Турските сериали на БТВ - са като трилър - пред сапунените интриги във форума (лично мнение)
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
  #584  
Стар 08-01-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами като гледам повечето американски сериини помии и филмите им последно поколение , с малки изключения , наистина са под нивото.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на themaster301 за този полезен пост :
z.dedov (09-01-2013)
  #585  
Стар 08-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране ботове на сайта на бтв

Тази нощ на сайта на бтв между 23.00 и 01.00 в коментарите под една от статиите хората са се усетили, че защитаващите бтв са ботове.
Ако ви се чете:
http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialn...e/4//#Comments
Пратили са го до Господари на ефира. Сега ще разберем дали и НОВА играят играта на бтв. Или ще падне голям резил.
  #586  
Стар 08-01-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те "господарите" снощи обявиха за днешното предаване ,че ще "дадат гледната точка" на Булсат.
  #587  
Стар 08-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Те "господарите" снощи обявиха за днешното предаване ,че ще "дадат гледната точка" на Булсат.
Ми таман ще има да си запълнят цялото предаване ))
  #588  
Стар 08-01-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да и аз така разбрах - ще гледаме господарите - днес в 22.00ч
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
  #589  
Стар 08-01-2013
Аватара на Хермес
Хермес Хермес не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 252
Благодари: 61
Получил благодарност:
231 пъти в 73 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Вчера слетобеда отидох до офиса за новия ми интернет (оптика) да дам заявка за пускане (разделям се с БТК-вече) и станах неволен свидетел - как 1 клиент влезе за да заяви пакет интернет и телевизия и му бе отговорено , че за телевизията - трябва да изчака 2 седмици - поради многото заявки и недостатъчност от приемници.Бум за записвания за телевизия - от сегашни клиенти на Булсатком.Стотици заявки на ден.Като се има предвид , че фирмата не е от големите доставчици - НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА
Друже като си написал това си забравил и да оповестиш с колко още лева след два месеца ще бъдат "сурвакани" новодошлите клиенти към Vivacom. Тези номера ги знам, за мене не са актуални вече. Ядах им и духах им горещата каша, езика ми още има белези по него. Ако за драмата Булсатком- bTV има доста изписани страници от постове - то за драмата от "сурваканите" на гол гръб клиенти на Булсатком тези страници от постове ще бъде умножена по 10 / десет /.

Че това е шоу - да, другото няма да бъде такова, а ще бъде истинско зрелище във формат HD.
  #590  
Стар 08-01-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мискинин Вижте мненията
Тази нощ на сайта на бтв между 23.00 и 01.00 в коментарите под една от статиите хората са се усетили, че защитаващите бтв са ботове.
Ако ви се чете:
http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialn...e/4//#Comments
Пратили са го до Господари на ефира. Сега ще разберем дали и НОВА играят играта на бтв. Или ще падне голям резил.
Е, то това беше ясно. Самият факт, че махната рейтингите на новините в сайта им, говори, че не могат да понесат "народната любов"
Ако не беше толкова жалко, щеше да е смешно!!!

Последно редактирано от Златанов : 08-01-2013 на 18:18
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 22:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 12:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 13:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 07:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 14:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.