The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 09-05-2012
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Добре, защо не мислите като говорите нещо? Говорите за ефирната цифрова телевизия щяла да се появи. Хубаво като се появи, какво? какво ще излъчва? Нищо няма да излъчва просто защото се изискват инвестиции. Като например нови канали, нещо като тези на булсатком и на виваком. Даже и Виваком не ги знам какво дават, Взеха там мисля ATP 100 и ATP 200 И тези мултиплекси знаете ли кой ще ги вземе? Тъпите мутри, кой може? Мислите ли че на една тъпа мутра и се дават пари за някаква инвестиция, мислите ли че има изобщо грам мозък да направи нещо? Майтап. Ако нещо можеше да стане в бъдеше можеше и сега да се случи. Но няма такива изгледи. Както виждате БТВ, Нова телевизия и Канал 1 вдигнаха ръце от всичко. Ако нещо можеше да се промени то логично би следвало да е сега, но е точно обратното. Така че не знам какво очаквате от тази ефирна цифрова телевизия. Националните ни телевизии още няма да са минали в 16:9.


Това да не ти е аа цолова тръба? Нямаха приемници. Предполагам сега вече имат наличност.
Браво пич, гушна Жълтата фанелка . Ама ....
__________________
Всичко може, но не всеки го може!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 09-05-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digipro Вижте мненията
За съжаление в град като Търново например и квартал гъсто застроен с високи блокове, се вижда долу-горе БТВ, а Нова почти не можеш да разбереш какво дават. Става въпрос за аналогово излъчване (цифрово още нямаме) и стайна антена с усилвател.
Потвърждавам. В Търново е жив ужас да гледаш нещо аналогово ефирно, освен ако не качиш телевизора на Царевец и приемаш директно от Арбанаси. Да гледаш на стайна антена, трябва да си мазохист и да не ти пука за очите и качеството. А като пуснат цифровата, на мен лично а и на много хора по селта им стига първа втора, нова и още някои други в мултиплекса. Имам си чиния, имам си мотор, за един работещ до 20 часа човек му стига, като се прибере да чуе новините в 22, защото в 20 ги е изпуснал, да слуша малко музика, докато си пие ракията и това е. За бедния пенсионер на село му трябват да чуе новините и малко народно и това е. В 22 вече е почти заспал от хамалуването през деня. А като иска малко сръбско - 16E е налице. Така че в тая криза болшинството от българите, ще се задоволят с DVB T пакетите.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
digipro (12-05-2012), пстойков (10-05-2012)
  #33  
Стар 01-06-2012
Аватара на Станис
Станис Станис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте от Разград!

Регистрирах се току-що, защото сайта ми се струва страшно полезен, а и имам друга причина.

Ползвам Булсатком, но освен каналите в пакета искам да мога да гледам още. Поразцъках менюто и хванах турски и украински канали, които мога да гледам, явно са с добър сигнал. Хванах и румънски (Dolce), но не мога да ги гледам.

Трябват ми френски и английски канали, уви не успях да намеря (освен TV5 Monde, но е в Dolce и не ми излиза). Не разбирам много все още и бих се радвал на всякаква помощ. Извинявам се, ао поста ми не е в точния раздел или подходящата тема!

Та, мога ли въобще да гледам канали различни от гореспоменатите? И как?

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 01-06-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,051
Благодари: 996
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Станис Вижте мненията
Здравейте от Разград!

Регистрирах се току-що, защото сайта ми се струва страшно полезен, а и имам друга причина.

Ползвам Булсатком, но освен каналите в пакета искам да мога да гледам още. Поразцъках менюто и хванах турски и украински канали, които мога да гледам, явно са с добър сигнал. Хванах и румънски (Dolce), но не мога да ги гледам.

Трябват ми френски и английски канали, уви не успях да намеря (освен TV5 Monde, но е в Dolce и не ми излиза). Не разбирам много все още и бих се радвал на всякаква помощ. Извинявам се, ао поста ми не е в точния раздел или подходящата тема!

Та, мога ли въобще да гледам канали различни от гореспоменатите? И как?

Благодаря предварително!
Със сигурност,ще ти трябва поне една антена още.Френски канали като TV 5 можеш да гледаш свободно от 13Е-хотбърд и 19Е-астра.Ако искаш и повече английски има доста свободни на 28Е.
Спътниците и програмите на тях можеш да видиш от тук-
http://dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=113
Отговори с цитат
  #35  
Стар 01-06-2012
Аватара на Станис
Станис Станис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря, че ми отговаряш!

Пробвах както ми каза, но пак ми излизат само тези турски, украински и румънски канали. Възможно ли е проблема да е от това на къде гледа чинията ми (на юг), или явно не правя нещата както трябва?

За какво точно мога да използвам сайта ?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 01-06-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,051
Благодари: 996
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Станис Вижте мненията
Благодаря, че ми отговаряш!

Пробвах както ми каза, но пак ми излизат само тези турски, украински и румънски канали. Възможно ли е проблема да е от това на къде гледа чинията ми (на юг), или явно не правя нещата както трябва?

За какво точно мога да използвам сайта ?
На този спътник свободни канали почти няма.За да гледаш програмите,които искаш ти трябва поне още една антена.Затова те насочих към този сайт.Там пише на кой спътник какво може да се гледа.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 01-06-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кажи му направо,че трябва да си приготви 100лв месечно,ако са му много,в Заргата има все още място,като в 94 през 1980г!
п.с. 94 е номер на автобус!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
силният (01-06-2012)
  #38  
Стар 01-06-2012
krasix krasix не е на линия
напредващ
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 31
Благодари: 53
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Кажи му направо,че трябва да си приготви 100лв месечно,ако са му много,в Заргата има все още място,като в 94 през 1980г!
п.с. 94 е номер на автобус!
Ееех,94-припомних си младостта
Отговори с цитат
  #39  
Стар 01-06-2012
силният силният не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 265
Благодари: 149
Получил благодарност:
210 пъти в 87 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
... в Заргата има все още място,като в 94 през 1980г!
п.с. 94 е номер на автобус!
@ dzumba
Наборе, от един приятел знам за този автобус. В онези години - дори и преди 80-та - имало шофьор по тази натоварена линия, който превърнал автобуса - двоен "Икарус", в легенда. Вероятно си слушал лафа му за "женското сърце и мястото в него"...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 02-06-2012
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko95 Вижте мненията
Значи още след великден пуснахме заяква в град Нови Искър за включване и те не се обадиха, и днеска минахме- и ни казаха-в момента нямат приемници, не произвеждат :О, казаха, че ако намерят някакви приемници-ще се обадят.Та има ли смисъл от тях, при положение-че ще сложат стари приемници-та не се знае дали ще сложат и нови антени?????И кои канали ще мога да гледам с 2-рата антена от булсатком-мога ли тези от 13 градуса? или баща ми да дава-10 лева повече за Vivacom.И от виваком предлагат ли 2-ра антена-, и колко струва?А за булсатком-прекъсва ли сигнала, често???Или е като при виваком-много рядко прекъсва?????Благодаря ви предварително
Колега,щом си в Нови Искър защо не пробваш да си пуснеш кабелна ТВ към "Мултимедия"
http://www.multimedia-bg.net/pdf-cab...%20TV%20MM.pdf имат много добър пакет от около 120 цифрови+HD и 70 аналогови канали + това не плащаш такса допълнителни телевизори пък тия с голямото самочуствие и малкото приемници от Стара Загора да го пампуркат щом не си уважават клиентите!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, За, мнение, Разочарование


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мнение за мотор Светльо90 МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 10 13-09-2014 15:08
мнение за телевизор хондоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 11-04-2012 17:26
Мнение за нов лаптоп АА КОМПЮТРИ и периферия 12 23-11-2011 21:14
мнение за PANASONIC TX-P50X20E color ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 27-04-2011 21:28
Мнение за антена зизо САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 13-02-2011 21:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.