The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 27-11-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От ретроградния меркурий е.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27-11-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Мен редовно ме цакат с топла бира.
То май ти искаш да цакаш с топла бира а?
Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Тъкмо си харесам някой портал и го погледам ден-два и ми ударят теслата. Закачам се на другия нет от джиесема и портала си работи.
Добре е да пробваш с някой платен портал, па да видиш дали наистина те лимитира оператора, или тия от порталите като ти изтече "теста" и ти блокират ип-то
Колко трафик може да ти хвърчи, много ми е интересно Тия портали са толкоз намачкани, че 1-5 мегабита ти е трафика от канал, да не мислиш , че ще ги изплашиш на нет1. Замисли се къде е проблема и жертвай 1-2 евро за някой платен портал за цял месец от тия дето ги пробваш
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
марчони (27-11-2020)
  #13  
Стар 27-11-2020
lynx lynx е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 155
Благодари: 96
Получил благодарност:
81 пъти в 45 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не държа да убеждавам никого, споделям си моите неволи и ще го преживея. Тестови акаунти не ползувам.
За някои портали имам по няколко стотин активни мак адреса.
От липса на портали също не страдам, имам добър архив.
Дразнещото е, че тъкмо си наредя в Stalker Player-a няколко акаунта за даден портал , който ми допада като качество и желани канали и след няколко дни ползуване ми изкарва акаунтите невалидни.
Може да пробвам със 100 различни мак адреса и всичките ми ги дава невалидни. Сменям нета и всичко работи, както се очаква.
Скоро ще пробвам и в службата, там също ползувам НЕТ-1 и ще се изяснят до някаква степен нещата. Ще си подготвя няколко от порталите, които у дома не работят, ако в офиса няма проблем, за мен филтрирането от доставчика ще е на голям процент вероятно. Досега не съм имал време да се заровя в проблема по-обстойно, но скоро може и това да стане. Ако нещо не ми е ясно, има кой да даде по-компетентно мнение от хората около мен.
Поздрави на всички и го давайте по-позитивно!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27-11-2020
Underworld Underworld не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Не държа да убеждавам никого, споделям си моите неволи и ще го преживея. Тестови акаунти не ползувам.

За някои портали имам по няколко стотин активни мак адреса.

От липса на портали също не страдам, имам добър архив.

Дразнещото е, че тъкмо си наредя в Stalker Player-a няколко акаунта за даден портал , който ми допада като качество и желани канали и след няколко дни ползуване ми изкарва акаунтите невалидни.

Може да пробвам със 100 различни мак адреса и всичките ми ги дава невалидни. Сменям нета и всичко работи, както се очаква.

Скоро ще пробвам и в службата, там също ползувам НЕТ-1 и ще се изяснят до някаква степен нещата. Ще си подготвя няколко от порталите, които у дома не работят, ако в офиса няма проблем, за мен филтрирането от доставчика ще е на голям процент вероятно. Досега не съм имал време да се заровя в проблема по-обстойно, но скоро може и това да стане. Ако нещо не ми е ясно, има кой да даде по-компетентно мнение от хората около мен.

Поздрави на всички и го давайте по-позитивно!

За това е форума да споделяме мнение.
Аз си ползвам платена листа само за спортните събития и тяхната ИПТВ всекидневно. Не съм имал проблеми с външната листа до сега.
Поздрави

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28-11-2020
приемника приемника не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
след няколко дни ползуване ми изкарва акаунтите невалидни.
Ако ти показва че мак адресите са невалидни - причината не е в ISP а в провайдера на иптв. Както те посъветвъха вземи един тестов и пробвай. Ограничения правят доставчиците по села и паланки в момента на фюцюжъна на булсат - понеже им правят трафи, а линковете им са с радио и е проблем капацотета 100-150мб да се продаде на 200-300 човека ако всеки вземе да ползва нещо извън стамдартното . за справка - микротик форума . Един портал да ти върти 7-8 мегабитв - нищо не е. При мен от 22 до 8 на mrtg графиката на рутера ми - трафика е 80мб без спайкове надолу , понеже го ползвам като втора бекъп дестинация. с години е така и никой не ми е звънял да каже че има трафик...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28-11-2020
nermi nermi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Мнения: 17
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз имам същия проблем
Отговори с цитат
  #17  
Стар 01-12-2020
timothy timothy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 35
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В момента дават безплатно тест за 1 месец ако имате смарт ТВ и тяхното приложение. Активираха ми го, на андроид ТВ, работи отлично, хубаво качество без да прекъсва. Имат и томбола за телевизор и абонамент за интернет и тв за 18 месеца безплатно.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на timothy за този полезен пост :
Видински (10-12-2020)
  #18  
Стар 09-12-2020
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Всичко от-до е проверено, бойлера, микръвълновата и косачката в двора също са чекнати. Задкомпютърните се справят на ниво, имаме си и специалист по изграждане на мрежи, не падаме от Марс

Клиент съм им (пишман такъв) от 2 години, защото купиха моя доставчик. Абсолютно никакъв проблем с никой IPTV доставчик в нас и по света ((не ползвам техния IPTV)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10-12-2020
Видински Видински не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2019
Мнения: 18
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от timothy Вижте мненията
В момента дават безплатно тест за 1 месец ако имате смарт ТВ и тяхното приложение. Активираха ми го, на андроид ТВ, работи отлично, хубаво качество без да прекъсва. Имат и томбола за телевизор и абонамент за интернет и тв за 18 месеца безплатно.
Благодаря за информацията - изпробвах го в последните дни, но не съм впечатлен от най-важното: качеството на картината. Според мен е значително по-ниско сравнено с коаксиала им (който ползвам вече 2 години) - особено видимо, например, на PlanetaHD (не че го гледам, но е перфектно за тестване на качеството). Също така картината сякаш е с 20 кадъра/сек, а не с 25 - особено видимо при превъртане (което иначе като цяло работи добре).

Иначе приложението не е лошо - зарежда и работи много бързо на моето LG (което е на 5 години и е по-скоро бюджетно 4К), но когато най-важното не е като хората - картината - няма как да ме привлекат като клиент...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10-12-2020
Underworld Underworld не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз го пуснах днес за тест.
Според мен качеството е същото както при предишното им IPTV, което реално не беше тяхно. Нооо... имам доста забележки към функциалността на app-а им поне за ЛГ.
1. Не може да се избира аудио канал и качество на звука.
2. Тв архива е само 24 часа.
3. Не може да въведеш точен час за връщане назад.
И други по- маловажни.

Но пък позитивните не са малко също:
1. Бързодействие на app-а. При това на ТВ на 5 години
2. Връзка към IMDB
3. Харесва ми сортирането на архива по жанрове.

Това е моето мнение за infinitv, а заключението ми е че оставам с Маг-а и старото им IPTV решение... поне докато не ме принудят. Но тогава има други варианти.
Поздрави

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, net1, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Pocket TV на Net1 Музикантът Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 7 12-01-2022 22:41
Net1 без DVB-C? Копейка Оператори в гр. СОФИЯ 3 22-11-2013 13:42
TVNET vs NET1 koko Оператори в гр. СОФИЯ 37 18-11-2013 16:12
Въпрос към абонатите на Net1 darkmanx Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 1 13-05-2013 23:10
Въпрос за NET1 Илия Иванов Дъра-Бъра 47 06-08-2012 21:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.