The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-06-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Хитовият сериал Мъртви като мен тръгва по Fox Life

„Мъртви като мен” – сериал, премиера за България
Петък (3 юли) – 21,00 ч., повторение в събота – 14,50 ч. и в понеделник – 16,00 ч.

Запознайте се с Джорджия Лас (предпочита краткото Джордж). Изоставила ученето, 18 годишното момиче не вижда много голям смисъл в живота..

След като смъртта й настъпва изключително нелепо (тоалетна чиния от комисческата станция МИР я удря докато се прибира от работа) Джордж се озовава в света на мъртвите и… с нова работа.

Новите й отговорности се ограничават в това да събира душите на тези напуснали земния свят.

Разбира се, тя се запознава и с други „колекционери” на души, най-важните от които са Рюб – най-остроумният, Рокси – с доста високо самочувствие, Мейсън – объркан и забавен екземпляр и Дейзи – красавица, забулена в мистерия.

Сега, след като започва съвсем нов „живот”, Джордж трябва да свиква не само с факта, че е мъртва, но и с новата си работа, където ще трябва да научи някои нелесни уроци.

Макар и с по-скоро мрачна тематика, „Мъртви като мен” е изклчючително забавен сериал, който със сигурност ще ви развесели, а и ще ви накара да се замислите върху доста неща от живота и… смъртта.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg myrtvi_kato_men.jpg (51.9 КБ, 1 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fox, life, Като, мен, Мъртви, ПО, сериал, тръгва, хитовият


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Хитовият американски сериал „Играта” започва по bTV Comedy ТИНТИН ФИЛМИ 0 23-11-2009 08:15
Скандалният сериал “еЛ връзки” се завръща с нов сезон по Fox Life ТИНТИН ФИЛМИ 0 31-07-2009 19:07
Забавният сериал “Обвързани” тръгва премиерно по Fox Life ТИНТИН ФИЛМИ 0 17-07-2009 15:47
Хитовият сериал Престъпни намерения тръгва по Нова ТВ ТИНТИН ФИЛМИ 0 06-07-2009 16:50
Новият сериал Психо тръгна по Fox Life ТИНТИН ФИЛМИ 0 13-06-2009 19:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.