The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD дискусии

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 31-01-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Боби_79 Вижте мненията
Е по това се различват качествинете тв. Дзумба ,,,,предполагам Ти имаш някакъв измислен модел,,, и го казваш и предлагаш на всички, А той е абсолютен спрямо моя модел.
Тиквеник.
Вдигам темата проста тикво,да видиме,чий модел е абсолютен!А ако твоят е такъв,ти явно си неандерталец!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 31-01-2020
Боби_79 Боби_79 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2019
Мнения: 191
Благодари: 6
Получил благодарност:
163 пъти в 39 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Вдигам темата проста тикво,да видиме,чий модел е абсолютен!А ако твоят е такъв,ти явно си неандерталец!
Oная вечер се бех ожелезил. Поднасям Ти моите извинения !

Видях ,че показва на канала hdr on/ при мен когато има hdr излиза големо лого в десният край ..HLG HDR.

Сега в интерес на истината в сайта канала пише,че използват hdr, но също така пише,че трябва да се покаже и малко лого hdr., koeто стои под името на канала в случая Canal 4k Ultra Hd.
Oсвен наскоро да са го пуснали с hdr/ a вие казвате,че го има отначалото/.

Не знам защо е така. Освен да питам в сайта на канала или в някой полски сат. форум.

От полският сайт на канала:


Когато съответният източник е включен, например Canal+ 4K Ultra HD трябва да показва съответната информация в ъгъла на екрана под формата на HDR лого. Ако тази информация не се появи, или сигналът може да се записва само в 4K резолюция, или HDMI портът не е правилно маркиран в менюто на телевизора. Не винаги телевизорът, когато се изважда от картонената опаковка и конфигуриран, автоматично се задава правилно да приема 4K Ultra HD сигнала. отговаря за HDMI портовете. След това направете действието, за да включите опция, често се нарича HDMI Ultra HD Color или по подобен начин. След това телевизорът ще разпознае правилно HDR сигнала.

Последно редактирано от Боби_79 : 31-01-2020 на 13:02
Отговори с цитат
  #73  
Стар 31-01-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Железният! Значи, ресто на извинението!
Нали при теб действието е направено!Щом разпознава другите!Или пак ще ходиш да питаш някой!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21-02-2020
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте, хора. Пиша и в тази тема, защото имам един проблемен въпрос. Та, става на въпрос относно темата за полския канал, а именно - Canal+ 4K UltraHD. Ами... Проблема ми е свързан с това, че самия канал се отваря и уж работи, но прекъсва и не може да се гледа пълноценно. Та, според вас от какво може да се получава така и къде може да се крие проблема!? Мхм... И тук, ще съм много благодарен, ако някой се отзове и каже какво точно трябва да направя! Ще чакам за отговори. До скоро. : ))) ; )))
Отговори с цитат
  #75  
Стар 22-02-2020
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,059
Благодари: 710
Получил благодарност:
503 пъти в 276 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте, хора. Пиша и в тази тема, защото имам един проблемен въпрос. Та, става на въпрос относно темата за полския канал, а именно - Canal+ 4K UltraHD. Ами... Проблема ми е свързан с това, че самия канал се отваря и уж работи, но прекъсва и не може да се гледа пълноценно. Та, според вас от какво може да се получава така и къде може да се крие проблема!? Мхм... И тук, ще съм много благодарен, ако някой се отзове и каже какво точно трябва да направя! Ще чакам за отговори. До скоро. : ))) ; )))
Получава се , защото гледаш канала пиратски . С карта на оператора няма проблем .
__________________

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТКЗС за този полезен пост :
Бобсано (22-02-2020)
  #76  
Стар 06-03-2020
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 912
Благодари: 77
Получил благодарност:
409 пъти в 228 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Скай Бундеслига 4к бачка
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Канали, Футбол


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футбол SERHI1970 СПОРТ 3 21-05-2018 12:04
TV за Футбол СМИТКО ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 08-11-2017 04:46
Искате ли да има отделна тема за български футбол -(А,Б група и аматьорски футбол) ? Питагор Анкети 21 06-05-2015 08:51
СП и ЕП по футбол няма да се излъчват по платени канали във Великобритания vassilp Дъра-Бъра 2 18-02-2011 14:39
футбол хд auris HDTV нови канали и новини 0 08-02-2011 22:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.