The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 02-11-2015
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

на първия въпрос:https://en.wikipedia.org/wiki/Network_interface_device
на втория не мога да ти отговоря смислено, но е факт.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 02-11-2015
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

manechi , явно имаш проблем с оптиката, както в самото начало предположих. Къде е точно, какво е точно, кое от устройствата е, не е твоя работа да знаеш. Просто звъниш на 087 123 и искаш екип да дойде и да види какво се случва. Ако пак ти обясняват, че всичко е ОК, вариантът с ножицата макар и краен, остава.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 02-11-2015
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ножицата е най-лесния вариант, но интуитивно си мисля, че няма са реши въпроса ! Хайде да направим експеримент: внимателно наблюдавай Нова тв за известно време, не моментно ! Препоръчвам сутрешния блок, а още по-добре Гала, защото постоянно текаттекстове отдолу и по-лесно се забелязва ! Значи, не е само при мен ! Коментирал съм го и ми се смееха, че фантазирам или поне при тях няма такъв проблем, но след няколко дни изреваха и още ме "чумосват", защото съм им изострил вниманието и са го забелязали и няма отърване, защото дразни ! Има моменти, когато просто е очевадно, но примерно жена ми въобще не го е отразила !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, виваком, въпрос


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ! Мога ли да използвам Виваком IPTV Декодер в Германия? маринов92 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 35 08-12-2016 04:16
А защо няма радиа в IPTV услугата на виваком? калоянк ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 17-07-2014 14:33
IPTV виваком, как ? Ивайло Шаклев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 71 01-01-2014 12:17
Въпрос за ХД каналите на Виваком сат тв antilopezone ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 19 28-10-2012 11:24
въпрос за безсрочни договори при виваком aucislot ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 07-09-2012 16:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.