The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-02-2014
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Question Помощ за шерване на мрежов диск.

Здравейте, колеги. Значи. Тези дни си купих сателитен приемник iSpace C6. Та въпроса ми е свързан с това, че искам да споделя твърдия диск на компютъра ми със приемника, за да мога да ползвам някой функции. Еми, мисля че правя всичко както трябва, но проблема е, че самия приемник не вижда и не разпознава диска. Иначе, в момента съм споделил единия дял от твърдия диск. Също така, трябва да спомена, че компютъра и приемника, са свързани в една мрежа с рутер чрез лан кабели. Та, въпроса ми е, дали аз бъркам някъде или има някаква друга настройка, която не съм направил!? Все пак, трябва да кажа, че рутера, който ползвам е - TP-LINK TL-WR941ND, а компютъра е с Windows 7 Proffessional, 32 Bit. И така... Ок. Ще чакам отговори. : )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 08-02-2014
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте, колеги. Значи. Тези дни си купих сателитен приемник iSpace C6. Та въпроса ми е свързан с това, че искам да споделя твърдия диск на компютъра ми със приемника, за да мога да ползвам някой функции. Еми, мисля че правя всичко както трябва, но проблема е, че самия приемник не вижда и не разпознава диска. Иначе, в момента съм споделил единия дял от твърдия диск. Също така, трябва да спомена, че компютъра и приемника, са свързани в една мрежа с рутер чрез лан кабели. Та, въпроса ми е, дали аз бъркам някъде или има някаква друга настройка, която не съм направил!? Все пак, трябва да кажа, че рутера, който ползвам е - TP-LINK TL-WR941ND, а компютъра е с Windows 7 Proffessional, 32 Bit. И така... Ок. Ще чакам отговори. : )
погледни тук http://jmp.sh/v/KGodpFWti4bw5LMdFMJP Маунт на хард диск по мрежа *******.eu

Последно редактирано от angeljorj : 08-02-2014 на 14:37
Отговори с цитат
  #3  
Стар 08-02-2014
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от angeljorj Вижте мненията
погледни тук http://jmp.sh/v/KGodpFWti4bw5LMdFMJP Маунт на хард диск по мрежа *******.eu
Мерси за отговора, колега, но така като гледам това, което си дал като информация се отнася за Windows XP, а не за Windows 7. А и при мен Windows - а е на български и става малко по - сложно. : ))
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-02-2014
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Мерси за отговора, колега, но така като гледам това, което си дал като информация се отнася за Windows XP, а не за Windows 7. А и при мен Windows - а е на български и става малко по - сложно. : ))
Даи скаип на лични и ще се опитам да ти помогна на 7 има още малко настроики
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10-02-2014
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Проблема е решен, благодарение на колегата - angeljorj. : ))))
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
диск, За, Мрежов, на, Помощ, шерване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Мрежов 3D Blu-ray Disc Плеър LG BD660 ClubPulse Приключили продажби 0 08-01-2012 17:23
Търся помощ за циклещ блу рей диск Досев DVD и BLURAY плеъри 24 09-11-2011 00:01
Dreambox800 - като мрежов сторидж Niksavoy DREAMBOX 25 09-03-2011 23:12
Linksys NSLU2, много повече от обикновен мрежов сторидж netman Настройки на рутери 9 14-03-2009 20:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.