The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-07-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Операторите не излъчват DSTV, но Десислава не се отказва

Певицата се бори да задържи няколко дини под една мишница „По време на световното имаше малък спад в участията ми, но погледахме хубави мачове. Аз лично бях за Испания. Те бяха и моят фаворит, тъй като известно време съм живяла в там, а любим футболист – Фернандо Торес”, заяви Деси.
Тя призна, че в най-скоро време ще бъде готов и новият й албум, изцяло на испански.
„Захванала съм се с доста неща и побутвам всички едновременно. Радвам се, че телевизионният проект върви добре. Все още нямаме разпространението, което желаем, но до два-три месеца вярвам, че ще се подредят нещата.
Аз имам силен екип, но движа изцяло творческата работа и контролирам нещата”, добави ДесиСлава.
„Не заспивам съвсем спокойно вечер. Аз съм перфекционист и сега разбрах, че телевизията се оказа по-сложно нещо, отколкото очаквах, но аз няма никога да се откажа”, каза още русокосата певица.
„Мисля се за по-различна от останалите, заради моите превъплъщения в различните стилове музика. Чувствам се успяла, но не искам да се сравнявам с никого”, завърши Деси.
Дали и на вас ДесиСлава ви изглежда леко притеснена и обезкуражена в това интервю, сякаш… май участията намаляват, паричките не стигат за всичко? Вижте и преценете сами:

http://www.youtube.com/watch?v=5Z1Ge...layer_embedded
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-07-2010
DIMCHO DIMCHO не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На ТоталТв върви телевизииката,преди няколко дни когато им спря телевизията нямаше кой да вдигне телефона да му се каже че не им върви телевизията.
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-07-2010
макс+ макс+ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 151
Благодари: 27
Получил благодарност:
116 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен изчакват официалният старт през септември и тогава ще я пуснат. Харесват ми песните на певицата и се надявам, че проектът й ще бъде успешен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-07-2010
bangelius bangelius не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 63
Благодари: 324
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 0
По подразбиране .

http://www.slava.bg/news/23671.html
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-07-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каква музика пускат по тая телевизия, да каже някой. 16Е вече изобщо не искам да го поглеждам, ама от последната статия, която bangelius даде ми стана интересно. Нещо в стил THE VOICE + Деси Слава или по-скоро нещо в стил БАЛКАНИКА + Деси Слава ... ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-07-2010
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не ти трябва да го поглеждаш тоя канал.Има достатъчно подобни бози в родния ефир.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-07-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоркин29 Вижте мненията
Не ти трябва да го поглеждаш тоя канал.Има достатъчно подобни бози в родния ефир.
Всъщност минах с мотора, като се оправи времето и го видях. Поредната чалга боза, сръбско, българско-неискано (Деси Слава, Никол, Трифонов ...) и директно се метнах на 13 градуса. Ама кво ли очаквах от една чалга звезда - нещо по-свестно ли ? Ама ако е вярно това, че Планета и Фен си губят рейтинга заради DSTV тогава на Деси Слава и пожелавам успех. Ако онези двете се махнат, ще остане 1, демек 2 в 1 или по-малко бози в ефира. Впрочем това недоразумение VTV още било на 16Е, а уж се премести на 45Е, а още ги има при пасивно-агресивните, ама тва е друга тема. От целия канал логото единствено ми се стори интересно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-07-2010
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Трябва да остане най-много 1 такъв канал както беше преди. Хората ще ги заболят кръстовете от толкова въртене на гюбеци.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-07-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreyller Вижте мненията
Всъщност минах с мотора, като се оправи времето и го видях. Поредната чалга боза, сръбско, българско-неискано (Деси Слава, Никол, Трифонов ...) и директно се метнах на 13 градуса. Ама кво ли очаквах от една чалга звезда - нещо по-свестно ли ? Ама ако е вярно това, че Планета и Фен си губят рейтинга заради DSTV тогава на Деси Слава и пожелавам успех. Ако онези двете се махнат, ще остане 1, демек 2 в 1 или по-малко бози в ефира. Впрочем това недоразумение VTV още било на 16Е, а уж се премести на 45Е, а още ги има при пасивно-агресивните, ама тва е друга тема. От целия канал логото единствено ми се стори интересно.
Минал си с мотора и си се метнал на 13 градуса, начи си се пребил... Което обяснява мненията ти по темата.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-07-2010
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

дано се хвърли с повече пари на заем за малоумното си начинание,че след като фалира да се завре за 5-6 години пак по кръчмите зада си връща парите.......та тогава ще има една идиотщина по малко.....на добър час.....звездата ......или за каквато там се мисли
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dstv, Десислава, Излъчват, НЕ, но, Операторите, отказва, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Приемници ползвани от бг операторите ... netman КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 33 19-10-2016 13:33
Опасни ли са базовите станции на GSM операторите? netman GSM мобилни комуникации 14 09-07-2010 08:59
DS TV – Десислава създава независим музикален канал! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 14 11-06-2010 22:31
Излъчват ли се при МСАТ ARD HD и ZDF HD dvt1 Оператори в гр. ВАРНА 2 26-05-2010 11:44
Четири Въпроса за операторите БУЛСАТ И ИТВ есперо2000 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 3 12-04-2010 16:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.