The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-05-2012
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наско-Блг Вижте мненията
Крайно съм разочарован от от политиката на Близу за нови клиенти.
Обещаха ми 3 безплатни месеца от промоция свързана с Европейското.
На 23.05.2012 ми инсталираха услугата (Която не тръгна веднага, защото момчетата бяха сбъркали серийния номер на Кам модула). Но како и да е.
Голямо беше учудването ми когато днес ми се обадиха да ми съобщат, че дължа такса от около 7 лв Няма и седмица след като са направили инсталацията, а те вече ме притесняват с обаждания и дължими суми.

В разговор по телефона техен сътрудник ми обясни: "Понеже имате 3 безплатни месеца, за това дължите такса". Два пъти ми го повториха и два пъти ги питах дали се чуват какво говорят. Просто не можах да повярвам на ушите си

Още днес ще отида да им върна Кам модулчето и не искам да чувам повече за тях и за 140 им дигитални канала от които половината не стават за гледане.

За сравнение в квартала си имам друг оператор който предлага 180 ДТВ + HD канала за такса по-ниска от тази на Близу.
орева форума за 7 лева...
  #12  
Стар 29-05-2012
Аватара на todor58
todor58 todor58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 77
Благодари: 18
Получил благодарност:
13 пъти в 6 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexteam Вижте мненията
орева форума за 7 лева...
А Ти защо си буташ гагата при ревящите. И на мен ми изтича договора август месец и от сега съм им дал известие за прекратяване. Ще ми взимат те такса включване 4лв. Не знам какъв епитет да им лепна всв ще им е лекичък.А искам да си платя за цяла година и те не правели отстъпка, защо - Такава им била политиката. НЕЩАСТНИЦИ!!!
  #13  
Стар 29-05-2012
Аватара на skycube
skycube skycube не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 45
Благодари: 14
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз тези.. айде да не използвам епитети, че гледам вече бая сте ги нахранили... та .. аз тези ги разкарах още когато бяха КейбълТел... и тогава си спомням как един господин там в офиса, на който ми идеше да шибна един, най-ехидно ми заявяваше как съм нямал да намеря нищо по-добро от тях и изобщо да не съм си бил правил илюзии... и тогава се запалих по сателитната телевизия Наскоро една позната, която работи в ИТ фирма (не е някой, който не знае за какво иде реч) също много сериозно се оплака от отвратителното им обслужване.. 4 дни я оставили без нет и телевизия.. Просто споделям ако някой все още се чуди дали да не стане техен абонат.
__________________
Triax TD110 Black + Multifeed (19.2E, 23.5E, 28.2E, 39E) + DM800se + Sony KDL-46EX720 + DM500hd + Sony KDL-32BX420
  #14  
Стар 30-05-2012
Наско-Блг Наско-Блг не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexteam Вижте мненията
орева форума за 7 лева...
Не ми е за 7-те лева, аз а това как те убеждават, че нещо е било безплатно а се оказва, че не е точно така.
  #15  
Стар 30-05-2012
Наско-Блг Наско-Блг не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skycube Вижте мненията
Аз тези.. айде да не използвам епитети, че гледам вече бая сте ги нахранили... та .. аз тези ги разкарах още когато бяха КейбълТел... и тогава си спомням как един господин там в офиса, на който ми идеше да шибна един, най-ехидно ми заявяваше как съм нямал да намеря нищо по-добро от тях и изобщо да не съм си бил правил илюзии... и тогава се запалих по сателитната телевизия Наскоро една позната, която работи в ИТ фирма (не е някой, който не знае за какво иде реч) също много сериозно се оплака от отвратителното им обслужване.. 4 дни я оставили без нет и телевизия.. Просто споделям ако някой все още се чуди дали да не стане техен абонат.
Мдам... Аз се оплаквам от безочливото им отношение към клиентите си и грешната политика която имат към тях.

Може да имат и най-прекрасния сигнал на света, но клиенти така няма да задържат. И все пак, за какво ти е готин сигнал след като той не е изпълнен със съдържание? Не знам кой гледа разни екзотични тв програми на език който го разбират 200 души в БГ.
  #16  
Стар 30-05-2012
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

няма идеален български оператор, всички си имат кусури и то по много, и ако искаш да гледаш качество и съдържание трябва да си абонат на един сателитен и на един кабелен оператор...не може с малки такси да ти предложат качество, не са съвместими двете неща...
  #17  
Стар 30-05-2012
dirman dirman не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 53
Благодари: 5
Получил благодарност:
21 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може ли някои да каже, колко струва Фул пакета на Близо.
Мерси много.
  #18  
Стар 30-05-2012
Пламен_ Пламен_ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 65
Благодари: 12
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://blizoo.bg/dtv_140.html
  #19  
Стар 20-06-2012
иван гв иван гв не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Да се оплача

Преподписах договора си с бЛизу миналия месец. Два пъти ходих до каките в офис. Подписах нов договор за 18 месеца , и питах сега да платя ли нещо- имали някакво изравняване. Да не ме спрете в средата на другия месец , че пак да идвам да се виждаме и да се ядосвам.Каката погледна в компа си, каза , че договора е готов, и че може да има някакво изравняване. И преди 2 дни се обади майка ми, и вика - само бнт1 , няма бтв , нова няма.. Те срели цифровата от Близуто!! Аз бях на работа, и по добре за каката на касата (сега разбирам защо ги навикват редовно) Помолих жената да плати като се прибира .Платила тя , тръгна цифровата... Преди пращаха смс -и ако не съм платил , сега няма! Сега си спомням и когато за предния договор прекарваха кабелите за лан и кабелна- бях купил бонбони и кока-колички на масата в хола да ги почерпя набързо след монтажа!За лан кабела се позабавиха ,че далече било трасето ,пуснахме компа ми, трудно пуснаха нет , много трудно! Техниците се изнервиха , че закъсняват, аз пък си прибрах почерпката!!!! Та каквито са началството в тази фирма ,такива са техниците , каките в офисите,такава е фирмата- голяма , ама скапана. Уж сме клиенти , ама не сме доволни . Аз не съм доволен!!!
  #20  
Стар 20-06-2012
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trafik69 Вижте мненията
интернета им го бива ,за тв- та и hd не мога да говоря не им използвам улугите,ходил съм в комшиите с LCD в хола натюрморг ужас на плазма нее за коментарабе сигурно от апарата им искам да чуя думата на вещо лице(демек който разбира)
За плазщанията сформиране на пакетисъм съгласен,че правят мизерии,но за качеството на сигнала може да се поспори явно проеблема е някъде при твоите съседи.Това с LCD-то и плазмата само ти си го разбираш,май.
__________________
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo такса, Близу, Игра, Нечестна, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Game of Thrones / Игра на тронове - Сезон2 Чък Норис ФИЛМИ 6 02-04-2012 20:01
Nova ще дават 100 000 в хитова игра ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 22-12-2011 13:01
БНТ пуска атрактивна игра: „Фамилия БНТ” ТИНТИН ДРУГИ 0 10-09-2009 17:07
PRO.BG раздава пари в игра без импулсни телефони ТИНТИН ДРУГИ 0 20-07-2009 14:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.