The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 19-10-2013
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Колега аз моя Xtrend като го купих един омлет с яйца и сирене го правех за две минути и сега след почти две години същия омлет го правя за 120 секунди
Не намирам разлика от преди и сега

Малко да ве открехна - като искате силен огън и съответно по-бързо нагрята плоча/котлон превключете на HD канал а за бавен огън минете на SD канал от пакета на Булсат

П.С. Иначе приемника си е екстра - нека си грее все пак идва зима!

__________________
Подпис :
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19-10-2013
Вокстер Вокстер не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 184
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Е много ме разсмя, отдавна не бях се смял на такива като теб. И ти не си малко далеч от истината за процесите при новата техниката през които преминава докато се сработи напълно. Ти като си си купувал, ако си си купувал изобщо нещо ново, да ти е направило впечатление при първите пускания на техниката един много характерен мирис на лак? Да си пипал корпуса когато ти е мирисало за да усетиш, че тогава наистина топлината е в повече? Да си се запитал защо е така или просто тези възприятия /топлинни и носови/ са ти чужди? Може би миризмата от нова техника я свързваш с новия парфюм на жена ти или аромата от чорапите ти? Абе какво да ти обяснявам, карай си с простотиите и ме размивай повече! Явно си много далеч от новите покупки и ти караш на стара техника! Купи си нещо ново, ама наистина ново, не седяла моста с месеци по магазините и сам ще се убедиш, че в началото мирише на лак и грее повече! Ако наистина разбираш от техника сам се помъчи да си отговориш защо е така. Може да ми се обадиш после да ми кажеш. До тогава с такива като теб сейрджии просто няма какво да си говоря. Айде бегай до магазин и си купи нещо ново /не мостра/ преди да си написал поредния си бисер! Просто ти се на "новите" ти неща!
Ей,ма ти не си взе поука и продължаваш да ръсиш простотии. Май само ти си купуваш нови неща?! Хайде ходи и си разработвай приемника, ма да внимаваш само по 30 мин. на ден и повече от 5 канала да не сменяш. Пък нас със неразработените трошки не ни мисли ние пари имаме за други.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19-10-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Май някой е объркал нова кола с нов приемник.
Ма като се замисля и при съвременните коли няма толкова изразено загряване.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вокстер Вижте мненията
Ей,ма ти не си взе поука и продължаваш да ръсиш простотии. Май само ти си купуваш нови неща?! Хайде ходи и си разработвай приемника, ма да внимаваш само по 30 мин. на ден и повече от 5 канала да не сменяш. Пък нас със неразработените трошки не ни мисли ние пари имаме за други.
Що не вземеш някоя от трошките си, ама некоя по яка, и да ходиш да се надбегваш с бързия влак? Ей писна ми от разбирачи! Само ще ти светна, че въпросния приемник не съм го спирал изобщо вече четвърти месец. Работи NO STOP като сървър, вързан е й към UPS за всеки случай и е студен като хладилник. Само в началото /около месец/ малко грееше, ако ме разбираш какво искам да кажа. И ти поне си много знаещ може ли да ми обясниш защо първия месец / юни/ леко топлеше и миришеше на лак, а след това и до ден днешен е студен и вече не мирише? Особено през най-горещите месеци /юли, август/ приемника си беше много леко хладен. И това не е само с този приемник, а и с всички който съм ги купувал като нови, не мостри и трошки. В това число и с друга нова електроника! А?
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;

Последно редактирано от Dalavera : 19-10-2013 на 17:41
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бисери, да, куриози, посмеем, се, Хайде


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Хайде Ники да каже... koscom ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 19 11-02-2011 01:22
Бисери от Световното по футбол 2010 dsc СПОРТ 16 13-07-2010 17:24
Да се посмеем Крал Артур Забавно 35 29-06-2008 19:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.