The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 08-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,935
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
при мен миналата година Булсатком си искаха оборудването, след 4 години ползване. Не, че го върнах, ама си направиха устата.
Була си искат само приемника с дистанционното, в договора си пише, че антената си е твоя, а и приемника може да не им го връщаш ако искаш срещу 5 лева става твой, ако вече не е де.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 08-08-2011
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз чакам с нетърпение да се откажа от виваком ,но досега и от итв и от булсат не са си искали оборудването, ама тия от Виваком явно много са го закъсали.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 08-08-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не знам какво да кажа тука по въпроса виваком ту до доволни ту недоволни абонати не че и аз съм изцяло доволен но пък ако съм прекалено доволен от техните услуги ще се окаже според някой от вас че съм подставено лице тоест са ми платили за да ги хваля..... но искам да кажа следното по въпроса тъй като темата я отворих аз а то е че :

в началото бях на два отделни договора за интернет и сателитната им телевизия 15 мегабита за интернета за 20 лева и 14.80 за стандартен пакет от виваком тв нека да отбележа че при мен имайки предвид че живея на забутано място на 6 км от моят град Варна никога до сега не съм имал проблем с двете услуги предоставени ми от виваком телевизията ми е спирала само когато завали през останалото време е горе долу добре а интернета ми винаги работи единствено спира когато аз спра модема по време на буря за предпазване и на самият модем и ма моите компютри .

оставаше ми 4 месеца да ми свърши договора за телевизията и още към 8 месеца за интернета , но не щеш ли вместо да се отказжа както бях го намислил поне от телевизията им хората които сем трябваше да обяват старта на ефирната цифрова телевизия за 2012 година постоянно променяха сартовата дата а тъй като се получава така че няма да мога да гледам по бтв комеди кеча който ми е любимият развлекателен спорт и axn sci fi да си гледам стар трека реших да подпиша нов едногодишен договор за да мога да си гледам каквото искам защото на мен чесно казано не ми се занимава с певицата шер за да гледам ... по другият начин , и обединих двата договора сега пак намазах промоция вместо да плащам 20 лева за 15 мегабита нет и 14.80 за твто скороста ми за нета от 15 мегабита става на 10 мегабита а каналите си остават същите 60 броя за тв и ето къде е авантата първите три месеца от новия договр по 17.80 лева а после ставва по 26 лева тоест пада ми се по 13 лева за сателитната виваком тв и за 13 лева за виваком нета и спестявам по към 8 до 10 лева месечно от това което иначе бих платил по време на двата отделни договора след което договорът ми става безсрочен след едната година и пак ще съм на 26 лева на месец аз доволен
Отговори с цитат
  #44  
Стар 08-08-2011
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хубаво е че има и доволни ,но аз например като се включих само заради Premium канала подписах на 18 лв,обаче само след месец го спряха и не пуснаха нищо на негово място ,а пакета не мога да го променям ,а за 17 лв
сега гледам даже и ХД пакет при Булсат.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 08-08-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мобилтел тотално закопа Вивакома предложи много по-качествени услуги от тяхнтие, а сега наскоро и домашни телефони без такса за първата година . И най-важното е, че при домашните телефони кабели няма, а телефона се вързва за GSM клетка !

Интернет услугите на Мтел се разработват от Спектър Нет и за момента по-добро на пазара просто няма !

Виваком много изостават и ако продължават така отиват към дъното и хилядите пенсионери няма да ги спасят които постоянно седят в офисите им !
Отговори с цитат
  #46  
Стар 08-08-2011
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto Вижте мненията
Мобилтел тотално закопа Вивакома предложи много по-качествени услуги от тяхнтие, а сега наскоро и домашни телефони без такса за първата година . И най-важното е, че при домашните телефони кабели няма, а телефона се вързва за GSM клетка !

Интернет услугите на Мтел се разработват от Спектър Нет и за момента по-добро на пазара просто няма !

Виваком много изостават и ако продължават така отиват към дъното и хилядите пенсионери няма да ги спасят които постоянно седят в офисите им !

КЛИЕНТИ ПЛАЩАТ СМЕТКИ КЪМ М-ТЕЛ СЪС СКЪСАНИ ОБУВКИ ари/15
8 август 2011, 15:11
София, България

Организаторите очакват 10 000 чифта носени чепици да залеят офисите на мобилния оператор
За 1 септември Асоциацията на потребителите на телекомуникационни и интернет услуги /АПТИУ/ готви инциативата клиентите да платят на М-тел със скъсаните си обувки.

Това съобщи за БЛИЦ шефът на асоциацията Янаки Ганчев. Инициативата вече набира скорост в социалната мрежа Фейсбук, където е създадена специална група "Нереални сметки няма да платим".

"Какво мислите, че ще стане ако 8-10 хиляди чифта стари обувки се окажат пред и в офисите на "Ментел" на 1 септември? Ще се роди едно нещо за което всички говорят, но никой не го е виждал – гражданско общество и ще умре един мит - че българите са с овчемислие", коментира Ганчев.

Той написал и специална епиграма за целта: "На септември ден първи, народа яко се навърви. Да остави обувките си стари, пред офисите на тези измекяри.Че плаща сметки нереални за измамите им най-брутални", гласи тя. /БЛИЦ
Отговори с цитат
Стар 08-08-2011
Tiesto
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Тесто
  #47  
Стар 08-08-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Milenrec, точно пък да ми цитираш малоумия на този олигофрен Янаки Ганчев - айде, няма нужда. Точно този да тръгне да ми създава граждански общества, някакъв олигофрен, който във всяко едно действие, което предприема се ръководи единствено и само от лични интереси и облаги изобщо не е уместно. Ако не си наясно преди години този загуби дела, които предприе срещу Мтел, след това заведе дело и срещу държавата в Страсбург, заради тези дела. И там загуби. Сигурно защото Мтел е повлиял и на съда в Страсбург. И всички проблеми, които имаше с новия билинг, подкрепено с гръб от конкурентни фирми му дойде дюшеш на този дъртак. А сега и обувки измислил.... Боже, боже, колко простаци има по този свят, боже
Отговори с цитат
Стар 09-08-2011
Tiesto
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Тесто
  #48  
Стар 09-08-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

колега тиесто новият ти бизнес към скоро споменатите в един пост на друг колега където те коментираха по рано да не си станал рекламно лице на мобилтел че толкова ги хвалиш добър разкзвач си иначе ако четеш приказки на децата можеш и да ги приспиваш

и като четох какво инфо си дал в един сайт за запознанства че през теб са минали колко бяха по 50 до 60 рускини на ден нещо май се опитваш да имитираш митио пишова който до последно твърдеше че бил с над 3 000 манекенки ей много мечтаете вие двамата тиесто тия рускини за които си споменал 50 до 60 на ден може би си минали през теб но не на живо а само в някой руси сайт за запознанства докато си преглеждал профилите и то е като ти ходиш сериозно с тях но те не знаят
Отговори с цитат
  #49  
Стар 09-08-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мултиплекс Вижте мненията
колега тиесто новият ти бизнес към скоро споменатите в един пост на друг колега където те коментираха по рано да не си станал рекламно лице на мобилтел че толкова ги хвалиш добър разкзвач си иначе ако четеш приказки на децата можеш и да ги приспиваш

и като четох какво инфо си дал в един сайт за запознанства че през теб са минали колко бяха по 50 до 60 рускини на ден нещо май се опитваш да имитираш митио пишова който до последно твърдеше че бил с над 3 000 манекенки ей много мечтаете вие двамата тиесто тия рускини за които си споменал 50 до 60 на ден може би си минали през теб но не на живо а само в някой руси сайт за запознанства докато си преглеждал профилите и то е като ти ходиш сериозно с тях но те не знаят
сигурно от продавач в Зора се е преместил в Хенди
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 09-08-2011
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto Вижте мненията
клиент съм им почти от тяхният старт и досега винаги съм бил доволен от услугите им. Вече можеби повече от 8 години съм техен клиент...
Браво, браво! Само да те светна, че M-Tel стартираха не преди 8 а преди 17 години... Но викаш къде са 8 там са и 17 ( къде е Варна, там е и Ню Йорк Център )...

__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автогол, виваком, внимание, За, набутвация, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 18:12
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ и ДМ800 илко80 DREAMBOX 11 14-01-2011 19:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.