The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12-10-2022
Работилница Работилница е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 200
Благодари: 84
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за предложението.
Погледнах офертите на бол-бг. Не бих отделил такъв бюджет за интернет.



Отговори с цитат
  #22  
Стар 12-10-2022
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Работилница Вижте мненията
Благодаря за предложението.
Погледнах офертите на бол-бг. Не бих отделил такъв бюджет за интернет.



Колега не знам за кой район говориш, но в повечето места където са Бол Бг Изток даже май вече цялата им мрежа е на PON(хайде почти цялата мрежа). Имаш и в пакета 300 мегабита възможножст за dvb-c с някой бонуси вътре. Има възможност за допълнително IPTV със сталкер портал. Давам гаранция, че подръжката е на ниво и при проблем се стремят да го отсранпяват в най кратко време. IP адресите са реални въпреки, че се води че не е статичен не ги сменят с години евентуално ако нещо се наложи да се работи по машина да местят или нещо, ако толкова някой му трябва да е гарантиран с IP-to 5 лв на месец. Не се сещам какво друго да кажа. В моя район има PON на А1 и съм бил свидетел на техни кутий отворени по стълбовете минимум със седмици нище че не съм техен клиент съм се обаждал да ги информирам. Същите образи не един път съм бил свидетел да скъсан клиентски кабел на А1 (FTTH) дори вече не помня , но идват след около 1-2 седмици даже единя път едни дойдоха констатираха, той не е за нас той е за друга група айде още време остана клиента без нет и тв.
Съгласен съм с това, че по малките доставчици са доста по гъвкави от страна на реакция, по някога съпорт и т.н.
Извинявам се за дългия пост
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Jovanoty за този полезен пост
Работилница (13-10-2022), турбо (12-10-2022)
  #23  
Стар 12-10-2022
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Аз си взех предплатен за година и е 200лв. Според мен е добра цена за нещо качествено.
Другото е както написа колегата. Мрежата е gpon.
Както решиш парите са си твои, но съмнява ме да искаш да ги дадеш за каквото дойде.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
demmlik (17-10-2022)
  #24  
Стар 12-10-2022
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

от 2 месеца съм на Виваком 300/200.
Като бивш клиент на НЕТ1 имах някаква отстъпка и цената ми е 13лв и нещо.
До момента нямам никакви проблеми.
Скоростта си е ок, прекъсвания няма.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kkrkk за този полезен пост :
Работилница (13-10-2022)
  #25  
Стар 12-10-2022
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkrkk Вижте мненията
от 2 месеца съм на Виваком 300/200.
Като бивш клиент на НЕТ1 имах някаква отстъпка и цената ми е 13лв и нещо.
До момента нямам никакви проблеми.
Скоростта си е ок, прекъсвания няма.
Просто си късметлия, че имаш техническа възможност за повече от 100 мегабита от Виваком. За мен все още от голяма част от София си предоставят макс 100 мегабита и то по аконе бъркам FTTB. Просто колегата беше постнал скриин шот от бол бг и за това изразих мнение преположих , че в неговия район имат покритие.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
Работилница (13-10-2022)
  #26  
Стар 08-01-2023
Мартин_89 Мартин_89 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 219
Благодари: 19
Получил благодарност:
109 пъти в 46 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Знае ли някой дали може да се свържат директно към Интернет компютър или телевизор, без използване на wifi рутер било то за ADSL, VDSL или оптичен рутер? Тоест LAN кабела от източника на интернет в дома, да се свърже с устройства без никакъв рутер? И, ако е възможно, това ще доведе ли до малко по-читава интернет връзка, ако сигнала не минава през рутер?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 08-01-2023
текотиен текотиен не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2021
Мнения: 67
Благодари: 82
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Знае ли някой дали може да се свържат директно към Интернет компютър или телевизор, без използване на wifi рутер било то за ADSL, VDSL или оптичен рутер? Тоест LAN кабела от източника на интернет в дома, да се свърже с устройства без никакъв рутер? И, ако е възможно, това ще доведе ли до малко по-читава интернет връзка, ако сигнала не минава през рутер?
Има един телефон 123 от стационарен телефон или 087 123 от мобилен телефон, там свързваш се с оператор на виваком , питаш и получаваш отговор .
Отговори с цитат
  #28  
Стар 08-01-2023
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Знае ли някой дали може да се свържат директно към Интернет компютър или телевизор, без използване на wifi рутер било то за ADSL, VDSL или оптичен рутер? Тоест LAN кабела от източника на интернет в дома, да се свърже с устройства без никакъв рутер? И, ако е възможно, това ще доведе ли до малко по-читава интернет връзка, ако сигнала не минава през рутер?

Ако връзката е по ADSL, VDSL или оптика, няма как интернета ти да идва директно по LAN кабел!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 08-01-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Знае ли някой
Може! Слагат медиаконвертор,лан до компютъра,прихващат мак адраса и да,но огъзен!
Рутера не ти е излишен!Ако е добър,имаш,колкото си искаш устройства след него,без загуба по кабел! А най добре е ,да не се набутваш,слагат ти ONT Nokia-G-2425G,работи идеално и по уайфай ,скороста ти е ,като по жица!
Но, предварително уточнявай ,какво искаш на 123! Щото ще идват поне 3 екипа ,докато си седнеш на дъ-то! И по не 30 разговора с робота!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24-02-2023
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здрасти, колеги. Да ползвам темата за да попитам - тези дни постоянно излиза реклама, че вече мрежата им е 10Gbps, а до моя адрес до скоро нямаше дори 1Gbps свързаност и си карах на 100mbps. Вчера обаче реших да погледна пак картата с покритието и гледам до адреса ми вече предлагат до 10Gbps. Питахме в офис - от там казват до вшия адрес предлагаме само до 100mbps. Звъним на оператор, от там пък ни записаха час за техници да сменят тези дни оборудването и да минем на 600mbps. Наясно съм, че сменят рутера и суйча, но въпроса ми е ще трябва ли да сменят и самия кабел които идва до рутера? Трябвал им достъп до някаква разпределителна кутия между етажите и се чудя сегашния коаксиал може ли да пренася тези скорости? Според мен би трябвало да може. И какви рутери дават, аз си имам свой който си ми върши добра работа, но ако техния е качествен може да ползвам него.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, на, оптика, от, Прекарване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
оптика и телевизия от Мтел или Виваком за гр.Шумен? анти Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 6 02-08-2018 12:00
Оптика до дома FTTH наскох ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 9 05-02-2016 14:48
Въпрос за DTS през оптика cecopeco DREAMBOX 10 13-11-2011 11:44
Булсат окабеляват с оптика в София ! freestyler ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 59 15-05-2011 14:40
Аудио оптика и телавизор stareca68 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 5 31-10-2010 20:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.