The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11-11-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

1.Много ми е интересно на английския скай например ако се беше повредил приемник дали щеше да е по различно отношението при положение че и те не разрешават да се гледа с техен приемник извън англия?
2.Не ми хареса отношението на колегата,все пак обидата си е обида независимо предизвикана или не.
3.Това което аз мога да му помогна е да каже по какъв начин да му изпратя един захранващ блок.
4.Все пак си остава най чистия начин-да си изпрати приемника в БГ да го смени оператора.И нека да не плюе за това че са готови да го сменят безплатно без да питат е ли е имало токов удар или други фактори допринесли за повреждането,а да е поне малко благодарен.
  #32  
Стар 11-11-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
1.Много ми е интересно на английския скай например ако се беше повредил приемник дали щеше да е по различно отношението при положение че и те не разрешават да се гледа с техен приемник извън англия?
2.Не ми хареса отношението на колегата,все пак обидата си е обида независимо предизвикана или не
И на мен не ми хареса отношението на колегата и смятам, че НЕ заслужава да му се помага.

Идва с първи пост без да е казал Добър ден, как сте, нов съм и т.н да обясни къде е, какво е направил, да постне някоя и друга снимка за доказателство, ми направо започва да зее с бомбата... Направо дойде и размири ма'лата, както се вика... След това вместо да смекчи тона, започва да раздава "правосъдие"...

По точка 1- НЕ, нямаше да е различно отношението и по закон няма право да иска помощ
  #33  
Стар 11-11-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Захранващият блок се ремонтира с подръчни материали (стига трафа да не е стопен). Ако знаеш как се държи отверка и поялник, тук вече получи оферта да ти се съдейства за ремонт. А съм в Норвегия, на моя захарин лично аз му съсипах захранването и пак аз намерих алтернатива; така че - правено е. Успех.
P.S. Когато използваш чужд език в БГ форум, използвай го правилно
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
екаарт (11-11-2013)
  #34  
Стар 11-11-2013
екаарт екаарт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 8
Благодари: 20
Получил благодарност:
18 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
1.Много ми е интересно на английския скай например ако се беше повредил приемник дали щеше да е по различно отношението при положение че и те не разрешават да се гледа с техен приемник извън англия?
2.Не ми хареса отношението на колегата,все пак обидата си е обида независимо предизвикана или не.
3.Това което аз мога да му помогна е да каже по какъв начин да му изпратя един захранващ блок.
4.Все пак си остава най чистия начин-да си изпрати приемника в БГ да го смени оператора.И нека да не плюе за това че са готови да го сменят безплатно без да питат е ли е имало токов удар или други фактори допринесли за повреждането,а да е поне малко благодарен.
Ей, писна ми от нагли "съветници" и други човекоподобни!
НЯМАТЕ ЛИ СПИРАНЕ и ПОНЕ МАЛКО СРАМ?!?

1. Много ми е интересно какво общо има зададеният от мен въпрос/молба за помощ и съответния повод, за да го задам, с "английския скай"?
2. Категорично НИКОЙ НЕ СЪМ ОБИДИЛ по начина на задаване на моят въпрос/молба!
3/4. Не желая никой да ми изпраща нищо от България, защото нямам такава възможност. Ако имах, щях да се възползвам от предложението на оператора, цитирано по-горе с копие на мейла, който получих като отговор на споделения проблем първо с тях!
Ако имах тази възможност, нямаше да ми се налага да търся помощ от специалисти тук, за да попадна на субекти/отворковци без елементарно възпитание, зли и груби същества.
4. НИКЪДЕ НЕ СЪМ ИЗРАЗИЛ ВЪЗМУЩЕНИЕ, НЕДОВОЛСТВО, "ПЛЮЕНЕ" КЪМ П. Дюлгярова
Техничесто обслужване на клиенти
Отдел Жалби
Булсатком
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?????
МОЗЪЦИ ИМАТЕ ЛИ В КРАТУНИТЕ СИ???????????
ЗАЩО МЕ НАБЕЖДАВАТЕ В ПОСТЪПКИ И ДЕЙСТВИЯ, КОИТО НЕ СЪМ ИЗВЪРШИЛ????????????
ГРАМОТНИ ЛИ СТЕ?????????????????????????????????????
Ето какво ВИ питам:
... ZHD100 гръмна!
ZHD100 гръмна и се запали. Добре, че си бях у дома и успях да го изключа от мрежата преди да лумне цялата къща.
В чужбина съм /Африка/ и няма как да го заменя с нов, който ми предложиха от Булсатком.
Изгорял е електролитният кондензатор "47mF 400V" и още няколко джаджи от платката около него.
Имам въпрос към специалистите - може ли да се замени криптиращият блок с картата /не съм сигурен дали се изразявам правилно/ на друг нов модел ресивер/приемник/ например: StarSat SR-X5300CU Super.

ОТВРАТИТЕЛНО И ГРУБО Е ОТНОШЕНИЕТО ВИ!

Последно редактирано от екаарт : 11-11-2013 на 17:47
  #35  
Стар 11-11-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

По-спокойно де. Казахме ти какви са вариантите. Ти решаваш оттук нататък.
Следните потребители (2) благодарят на Пламен Тачев за този полезен пост
екаарт (11-11-2013), Кррииисссс (11-11-2013)
  #36  
Стар 11-11-2013
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
421 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тия приемници булсат трябва да ги дават в комплект с пожарогасител за да ти е под ръка ако случайно пламнеИли пък в книжката на приемника да има един знак за внимание, че може да се запали по време на работа. Навремето имахме един телевизор Мургаш и той така се запали като първо запуши и после излезе лек огън както си рабетеше и добре че бяхме вкъщи..... иначе заради един идиотски направен електроуред може да ти се запали къщата.
Мургаша обаче е телевизор произведен преди 50 години пък тия булсатски приемници са уж съвременни сами си правете изводите. А колегата има късмет, че си е бил вкъщи иначе съседите са щяли да викат пожарната.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Следните потребители (2) благодарят на moreg за този полезен пост
Rabin (11-11-2013), екаарт (11-11-2013)
  #37  
Стар 11-11-2013
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Идва с първи пост без да е казал Добър ден, как сте, нов съм и т.н...
Ти още малко ще искаш и зелена бира да ти отвори!
Следните потребители (2) благодарят на muggs за този полезен пост
z.dedov (11-11-2013), екаарт (11-11-2013)
  #38  
Стар 11-11-2013
Аватара на Sisyphus
Sisyphus Sisyphus е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Залцбург
Мнения: 535
Благодари: 147
Получил благодарност:
207 пъти в 101 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от muggs Вижте мненията
Ти още малко ще искаш и зелена бира да ти отвори!
Просто да не се държи като селски бабаит, а да обясни кротко и ясно какъв му е проблема.
Поддръжката е само за България и не знам каква точно иска да получи извън страната. По неговите думи всички са гадове и злобари и не искат да му помогнат, а не можа да посне поне една снимка да постне. Не може да чакаш някой да направи нещо за тебе, а ти да не направиш нещо елементарно за което са те помолили.
  #39  
Стар 11-11-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ей, то верно че И за простотийката влизаме, ама оляхте се, значи. Човекът си пита съвсем ОК, а вий си търсите с кой да се ебавате.
Много вероятно е туй произведение на техниката да работи с едно, максимум 2 напрежения, и да му се пригоди захранване от компютър. За щастие нямам захарник у нас, ето друг колега предложи да каже какви напрежения излизат.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Rabin за този полезен пост :
екаарт (11-11-2013)
  #40  
Стар 11-11-2013
екаарт екаарт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Мнения: 8
Благодари: 20
Получил благодарност:
18 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisyphus Вижте мненията
Просто да не се държи като селски бабаит, а да обясни кротко и ясно какъв му е проблема.
Поддръжката е само за България и не знам каква точно иска да получи извън страната. По неговите думи всички са гадове и злобари и не искат да му помогнат, а не можа да посне поне една снимка да постне. Не може да чакаш някой да направи нещо за тебе, а ти да не направиш нещо елементарно за което са те помолили.
Много са елементарни съжденията ти.
Прочети ПАК и ПАК какво питам, белким ти стане ясно.
Достатъчно умни, възпитани и ГРАМОТНИ по темата изразиха разбираемо с проблема ми отношение и ми дадоха добри съвети, за което им благодарих!
Елементарно е, нали... както ти би казал.
Искали са да ми помогнат и са го направили. Пак им благодаря!!!

А други "гадове и злобари" според твоите думи се дракаха, лигавеха и се държаха като селски бабаити, но ти сигурност си най-селския от тях.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
zhd100, гръмна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ЕДИН ДОСТОЕН БЪЛГАРИН: Октай Енимехмедов: Съжалявам само, че пистолетът не гръмна STUDITOV Дъра-Бъра 41 02-02-2013 10:54
ЕПГ на ZHD100 БатеГойко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 9 20-05-2012 12:17
Купувам ZHD100 ! xtv Приключили продажби 11 10-05-2012 16:18
Проблем с ZHD100 plam99m ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 30-04-2012 14:42
ZHD100 - мнения Dreyller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 107 12-02-2012 22:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.