The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-04-2009
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране HS 5001 IR Булсатком

Днес получих булсатският HD приемник.НА първо четене
1.На по-голям диагонал от 25 маже,пикселизира,въобще по качеството на картината има какво да се желае-субективни възприятия
2.Няма български език в менюто/руски,арабски,турски и т.д./
3.Въпреки,че сме в ЕС,от 2007 ,ръководството на приемника не е на български/въпреки българските надписи на корицата/
4.В окомплектовката влиза HDMI-HDMI кабел и RCA кабел.Скарт-Скарт няма.
5.Кутията е с предвидено место на CI ,но същият отсъствува.Само и единствено Ирдето-карточетеца,т.е. гледане на 2 платени пакета едновременно отпада като вариант
6.Изходи HDMI,RCA,SCART, оптичен изход за звук
7.Напълно отговаря за цената си от 68 лв. в предвид факта,че получавате ИРДЕТО -карта/не за 148 лв или повече/,кабел HDMI-HDMI/18 лева/.
По-късно ще публикувам снимки.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-04-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

договор за колко години се сключва и на каква цена?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-04-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicky Вижте мненията
договор за колко години се сключва и на каква цена?
Договора е за 18 месеца, на пакет по-голям от 15.80! Някои твърдят, че ставало и на 15.80, но на мен ми казаха точно това, което написах.
Иначе приемника за тази цена си е супер. Та той само 1 HDMI-HDMI кабел е 15-20 кинта по магазините. Работих няколко дни с него, определено за операторски приемник впечатленията са ми добри
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-04-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На тая цена няма конкуренция
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15-04-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Определено. Само където е мнооого кът, като трябваше да взема аз един преди месец много трудно го намерих и то с помощ от хора в Булсат. А и не се знае дали ще го има отново като се изчерпат количествата или ще имат някакво друго решение за HD приемник.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15-04-2009
samsat samsat не е на линия
неактивен
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дам имам го същият, ама го взех 198 лева без договор. Така го продаваха преди два месеца. Като равносметка за тези пари не може да се вземе нещо по евтино. Преди да пуснат делтите с цифров аудио изход това беше решението.
Потребителски погледнато е перфектен, не намирам разлики при 42 инчовата плазма и 32 тфт и съм доволен. Картината е супер и има повече екстри по менюто от другите операторски/ bsc200,IR150/. Дистонционното не е ергономично, има добър вид спрямо техниката под масичката.
Погледнато по форумски - менюто е заключено, няма ъпдейти, не може да настройват програмите през PC, Забива понякога, губи звук при излизане от епг бутона и се налага прещракване на програми. Бавничък ми се струва, е ХД е все пак. При бързо разхождане по менюто също забива.а също и при натискане по копчетата картината замръзва и остава дори при изключен приемник/трябва да се спре напрежението/.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на samsat за този полезен пост :
ТИНТИН (15-04-2009)
  #7  
Стар 15-04-2009
Аватара на DyNaMiTaR
DyNaMiTaR DyNaMiTaR не е на линия
Дърводелец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Днес получих булсатският HD приемник.НА първо четене
1.На по-голям диагонал от 25 маже,пикселизира,въобще по качеството на картината има какво да се желае-субективни възприятия
2.Няма български език в менюто/руски,арабски,турски и т.д./
3.Въпреки,че сме в ЕС,от 2007 ,ръководството на приемника не е на български/въпреки българските надписи на корицата/
4.В окомплектовката влиза HDMI-HDMI кабел и RCA кабел.Скарт-Скарт няма.
5.Кутията е с предвидено место на CI ,но същият отсъствува.Само и единствено Ирдето-карточетеца,т.е. гледане на 2 платени пакета едновременно отпада като вариант
6.Изходи HDMI,RCA,SCART, оптичен изход за звук
7.Напълно отговаря за цената си от 68 лв. в предвид факта,че получавате ИРДЕТО -карта/не за 148 лв или повече/,кабел HDMI-HDMI/18 лева/.
По-късно ще публикувам снимки.

На този етап не си струва. Има 2 HD програми на кръст и за да ги гледаш (легално) трябва да купиш всичките по-долни пакети на Булсат. Колкото до окомплектовката с кабели, даже се учудвам, че има RCA кабел. Такъв приемник не го ли ползваш през HDMI няма смисъл въобще да го купуваш.
__________________
DM 500S ; STAB HH120 ; TRIAX TD110 ; TWIN LNB CHESS EDITION3 (Естествено от sky-digital.eu )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16-04-2009
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране Като го ползваш за SD e ез значение

Цитирай:
Първоначално написано от DyNaMiTaR Вижте мненията
На този етап не си струва. Има 2 HD програми на кръст и за да ги гледаш (легално) трябва да купиш всичките по-долни пакети на Булсат. Колкото до окомплектовката с кабели, даже се учудвам, че има RCA кабел. Такъв приемник не го ли ползваш през HDMI няма смисъл въобще да го купуваш.
Като го ползваш за гледане на SD програмите на БУлсат е все тая през какъв интерфейс.Може при мен да е "крива" бройка,но не съм впечатлен,субективно,от качеството на картината през HDMI/на 37 инчова плазма Панасоник/.През скарт си е с качеството на обикновена делтичка,Неотин 3000.С това само мога да сравня в момента.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-04-2009
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране HD приемник на Булсат и тарифни планове

Взимайки повод от въпросът на Ники и коментара на Цветан,ситуацията в момента е такава./по Булсат и по наличният ми договор/
1.HD приемникът им може да бъде само ОСНОВЕН
2.Абонамента ти е 15.80 или какъвто си избереш нагоре
3.Ако си бил с Основен и Допълнителен си оставаш пак на Основен/HD приемника/+ допълнителен,"сивичката " делта.В договорът се променя единствено номерът на картата за Основен приемник,т.е. вбиват номера на Ирдето-картата.А бившият ти Основен/бял,сив/ "отива на Белканто" или си го ползваш за сатфиндер)))))))
4.Договор за 18 месеца-стандартен,като при всяка промоция
4.HD каналите на булсат ако искаш ги плащаш и гледаш,ако искаш-не,става и месец за месец.
5.Т.е. нищо не се променя в ситуацията в тарифен план,освен ,че оставаш 68 лева и се прибираш с HD приемника и описаните в първият ми пост аксесоари.
Странното в случая е пълното мълчание в сайта на Булсат относно начините за придобиване и ползване на HD приемникът им,но на безплатният им телефон ,учудващо смислено и логично отговарят и обясняват как се придобива и ползва HD приемника, тарифни планове и пакети/вероятно и въпросите трябва да се зададат правилно/.Не съм Директор по развитие на Булсат,за да се замислям защо им са такива практиките за поднасяне на информация.Надявам се да съм бил полезен

Последно редактирано от sarivano : 16-04-2009 на 02:01
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
Ники (16-04-2009)
Стар 16-04-2009
sarivano
Това съобщение е изтрито от sarivano.
  #10  
Стар 16-04-2009
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране Прозвъни офисите в малките общини

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Определено. Само където е мнооого кът, като трябваше да взема аз един преди месец много трудно го намерих и то с помощ от хора в Булсат. А и не се знае дали ще го има отново като се изчерпат количествата или ще имат някакво друго решение за HD приемник.
Прозвъняваш офисите на Булсат в малките общини.Раздел контакти на тяхният сайт и намираш.Навсякъде има по 2-3 бройки, дето се чудят какво да ги правят.Съмнявам се,че в Съединение,Калояново или Долно Нагорнище, бабичките са на опашки за HD приемници
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
5001, hs, ir, Булсатком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Хоумкаст 5001 Софтуер Димитров ДРУГИ 17 27-11-2010 23:42
Булсатком на компютъра S73L1 Въпроси и отговори 11 30-09-2010 15:34
Проблем с Homecast HS 5001 IR калокалов ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 17-09-2010 07:36
БАЛКАНИКА МТВ В БУЛСАТКОМ berks ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 11-06-2009 14:31
БУЛСАТКОМ imported_admin ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 27 15-04-2008 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.