The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-02-2012
mr_joker mr_joker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране ПОМОЩ, немога да гледам каналите на компа

Здравейте,

търся мялко помощ, че немога да се управя.

Дадоха ми Nokia D-Box2 CN за каблена. Софтуера му, като се зарежда гледам е: PB-E1 DBOX2 VX ver. 2.4.37.10 и се тегли от тези сайтове http://www.ferrarismartcard.com/ www.pb-powerboard.com . Въразл съм го към TPL 841N флашнат с DD-WRT.

Проbлема ми е, че немога да пусна да гледам на компа каналите нито през WEB-X-TV от WEB интерфайса на приемника нито през нищо.

Успавам да го пусна през VLC закратко и то единствено, когато приемника ми е пуснат и на телевиаора върви канала, избирам от WEB интерфейса бутона на VLC, тогава се пуска VLC-то и стои на черен екран и нищо не тръгва, но когато изключа приемника чак тогава се появява на VLC-то образа.

Но ако дропна на VLC-то друг канал записан преди в M3U формат не ще да се пусне. Ако дропна пак стария тръгва и така върви само този канал, който е бил като съм изключил приемника.
Накрая, като му дропна няколко канала забива и приемника и се налага да го рестартирам от кабела.

Настроил съм приемника ми на DHCP да раздава IP и са:
IP: 172.16.1.192
PORT: 80
DNS § GATEWAY: 172.16.1.2 (IP на рутера. Завършва на 2, защото са 2 рутера единия в офиса на 1 а този в къщи на 2 и са вързани EoIP Tunel)
----
IP на компа:172.16.1.187

С Win7 Ultimate съм и последната версия на VLC 2.0 и чекнат Plugin.
Пренасочил съм портовете 31339 (на този порт ми се записват в M3U) към 172.16.1.192

Пробах с DBoxTV и AndyGo, но пак не става. Иначе от WEB интерфейса на приемника от компа мога сменям каналите му.

Моля, помогнете как да пусна каналите на компа. Други портове ли трябва да отворя или да иснталирам някакви други драйвери.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-02-2012
gugutkov gugutkov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 37
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 106
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз имам такъв проблем с дм 500с - пробвай да копирош файлове от приемника на компа - ако е бавна връзката виж темата ми за проблема в сащия раздел - успех!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ГЛЕДАМ, Да, каналите, компа, на, немога, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем: Немога да подкарам мкв формат на дм800хд клоне hameleona200 DREAMBOX 17 27-12-2011 21:32
Немога да видя лога на оскам moreg MPCS/OScam 9 10-08-2011 23:29
Проблем м/у рутера компа и приемник Next ye 18500 valvamp Настройки на рутери 2 05-01-2011 19:32
Немога да хвана нищо с новата ми антена ситалко САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 96 27-12-2010 23:04
качествен софтуер за DVB-S платка за компа мирокостов КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 4 12-11-2010 18:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.