The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Трябва да си пиеш хапчетата по-редовно.

Нас ли ... какво ни чака... ми чака ни светло бъдеще според дебило...

Дянков: Ще надминем Гърция, ще настигнем Португалия и Испания



Хубаво е по-редовно да се набляга на хапчетата, интересно тоя па ко ли пие, на снимката?
Регистъра хубаво ти казва да си пиеш хапчетата редовно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Абе вие слепи ли сте, не обръщате ли внимание колко разнебитени постройки има, колко разбити къщи и пожарникаря щял да прави избори...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 08-11-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Намекът на др. Георги Д. за хапчетата го приемам сериозно
Ми разбира се, щото си наприказвал врели-некипели в стил Хамериканско-западно-европейските идеологически инструменти за промиване на мозъци и "обещаване" на светло бъдеще на изтормозените в последните 20 години народи от Източна Европа. По-добре желязна завеса да има, че да не ни заливат с всякакви хамерикански боклуци.

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
...руски идеологически инструмент...


Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
За Дянков не мога да вдяна, къде точно се вписва той в събитията от онова време
Ми да, поне да беше прочел заглавието на темата "...и какво ни чака и нас..." или уискито прекалено силно...

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
че аз съм само на обикновено уиски...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-11-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Ми разбира се, щото си наприказвал врели-некипели в стил Хамериканско-западно-европейските идеологически инструменти за промиване на мозъци и "обещаване" на светло бъдеще на изтормозените в последните 20 години народи от Източна Европа. По-добре желязна завеса да има, че да не ни заливат с всякакви хамерикански боклуци.
Ми да, поне да беше прочел заглавието на темата "...и какво ни чака и нас..." или уискито прекалено силно...
Ти се радвай, че не се осъществи идеята на твоя адаш за обща федерация с Тито, че сега щяхме да се чудим какво да правим с исканията за автономия на сърбите в Ямболско...
Като гледам словенците как са го закършили под американско робство, направо ми се плаче .
А за политиката на братята сърби ще ти напомня само как ни поздравиха за Съединението, как сърбизираха Западните покрайнини и как дебългаризираха Вардарска Македония. Има едно стерилно място останало зад завесата, където няма американска пропаганда, но и там май показаха наскоро Мики Маус на тържествата по повод рождения ден на Ръководителя
п.с. на уиски нося, имам ресурс
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
Iliyan N (09-11-2012), polomski (09-11-2012)
  #15  
Стар 09-11-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Случи се и друго немислимо нещо при управлението на бащата и дядото на младия Ким. По телевизията бяха показани певици и
изпълнителки с къси поли, с разголени рамене и на високи токчета
Според западни медии концертът много повече подхождал за южнокорейска телевизионна програма, отколкото за известната с консервативния си морал Северна Корея.
"консервативен" морал...



Като ти разправям нещо, замисли се, това падение на хората не може да продължава вечно.

Цитирай:
“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".
Явно има влияние в целия свят...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 09-11-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
ВалчоП
Местоположение: München, Oberbayern
айде ти сиии:

Отговори с цитат
  #17  
Стар 09-11-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Казах мнението си за сръбската политика. Споменах факти. Исторически факти. Не съм казал нищо в подкрепа на щатите (не си падам по едри империи). Говорих само за сърбите. И в отговор на което сърбофилите наскачаха и ме нахрачиха с метафори и ми излязоха със железни аргументи от рода на "говориш врели некипели" и "пий си хапчетата"... Чуха се желания за нова желязна завеса. Цитират се маккартистки директиви от края на 40-те години, когато Сталин е колил, бесил и подчинявал с червеноармейски ботуш Източна Европа. Излизат ми с благодарствените песни на хърватите, сякаш става въпрос за някаква проституция, а не за благодарност, пък после ще се пъчат и ще цитират "Здраствуйте Братушки" и ще го считат за проява на патриотизъм. Сега да ви извадя ли дискографията на Михаил Белчев с песновките му за Москва? Но това за вас е патриотизъм, нали? А хърватката да пропее "Данке" е срамно? Баси и нивото...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
polomski (09-11-2012), tonivet (10-11-2012), zita74 (09-11-2012), Дедал (09-11-2012)
  #18  
Стар 09-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

На всички сърбопоклонници ще им кажа едно. Докато слушате сръбска музика и завиждате на Цървена Звезда, помнете че сърбите ни мразят в червата, мръсните българи са най-омразното племе на запад и то защо, защото там се попиляха от войни, една изкуствена държава. Сърбите колкото пъти са можели да ни го турят все са пробвали, При съединението, при Междусъюжническата война, все са ни го слагали. И да им слушам тъпата музика, ама няма да стане...

Последно редактирано от koko_varna : 09-11-2012 на 10:17
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
ВалчоП (09-11-2012)
  #19  
Стар 09-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
На всички сърбопоклонници ще им кажа едно. Докато слушате сръбска музика и завиждате на Цървена Звезда, помнете че сърбите ни мразят в червата, мръсните българи са най-омразното племе на запад и то защо, защото там се попиляха от войни, една изкуствена държава. Сърбите колкото пъти са можели да ни го турят все са пробвали, При съединението, при Междусъюжническата война, все са ни го слагали. И да им слушам тъпата музика, ама няма да стане...
Коко,пии си хапчетата и се успокой!Познаваш ли поне един сърбин,или само си ги виждал отдалече на плажа?Щото Аз в бивша Югославия и в Сърбия съм бил поне 200 пъти,даже докато си живеех в София,всяка събота ходихме на софра в Ниш и Пирот,щото 4ма човека в тамошните кафани се разпаряхме от ядене и пиене за 20-30евро,а при Бай ти Миро в София си тръгвахме гладни за 100!Мога да ти кажа,че тия хора са много по-свестни от нашего братя,винаги ще ти помогнат,ще те нахранят и напоят с каквото имат и са истински приятели,а не сметкаджии като нас!Относно бивша Юголсавия,искам да ти кажа,че още 86та година,сърбите са покривали критериите за ЕС,спрямо днешните стандарти,в магазините им имаше всичко,те ходеха в чужбина,заплатите им бяха 5 пъти колкото нашите в дойче марки,а телевизията им беше супер,докато ние гледахме Как се каляваше стоманата до втръсване,по тяхната тв даваха Терминатора,Star Wars,Кошмарите на Елмстриит,Петък 13,Спасителите на плажа и други култови филми,за които ние само си мечтаехме!За поп и рок концерти пък да не отварям дума....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 09-11-2012 на 10:47
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Veskop за този полезен пост
register (09-11-2012), zita74 (09-11-2012)
  #20  
Стар 09-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

И какво остана от тая скалъпена държава Веско? Какво остана от Югославия? Нищо. Сега и унгарците във Войводина като им дойде акъла и се отделят, цяла Сърбия ще е колкото бургаска област. Така е когато нещо е създадено искуствено си идва към своя край... Една безмислена държава, която ни е клатила де където може, ама идва Видов ден, днес Косово утре Войводина и най накрая ще останат Белград и 5 села наоколо.

Последно редактирано от koko_varna : 09-11-2012 на 10:49
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, истината, какво, нас, ни, чака, югославия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Истината за IP видеонаблюдението netman СОТ охранителна техника 1 11-11-2011 16:49
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Събраха 30 ефирни честоти в едно ЕООД – чака ни нова мега сделка? ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-02-2010 16:28
НОВ РАЗДЕЛ за страните от бивша Югославия АДМИН Новини и мнения 0 05-12-2009 09:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.