The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10-09-2010
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране С коя програма да гледам?

Едно е да си настройваш системата и съвсем друго е да се излегнеш и да зяпаш филми за приспиване.
Досега карах на ProgDVB (малей, що детски болести се излекуваха през последните месеци), от този форум заредих и DVB Dream Pro - ама той е мнооого про, AltDVB-то ми го заклеймиха антивирусните и се отказах...

Вярно, че моята антена е стационарна и нямам намерение да я мърдам и все пак въпросът си остава: к'во да ползваш ти и домочадието за елементарни нужди?



Иначе казано: открай време PC-то излиза по-евтино за мултимедия отколкото да купуваш всяко нещо отделно. А в момента едно добро PC предназначено за мултимедия е на цената на Плейстейшън3. Имам впредвид Athlon II с вградено HDMI видео и т.н.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10-09-2010
Аватара на сантабанта
сантабанта сантабанта не е на линия
sat.fan
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 67
Благодари: 92
Получил благодарност:
61 пъти в 21 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 11
По подразбиране

http://www.dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=2530
__________________
SS2-Especta1110-Max2000-DM800 CH:1,80 par.--1,2 ofset
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-09-2010
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Линкът не тръгва но заредих SmartDVB от източника. Добър е, достатъчно про без това да дразни, обаче на мен ми липсва баρατα вляво от името показваща времето на предаването от ProgDVB. И защо като DVB Dream ми удвои повечето канали?

А за Nero какво ще кажете? Това е програмата присъстваща в почти всеки компютър ама все забравяме, че отдавна не е само за "изгаряне". Nero7 е първата и последна програма която си купих и много пъти ми е спасявала кожата когато нещо не става с обичайните инструменти. Вчера пуснах Nero Home - то било разкош в сравнение с Powercinema която ръгат навсякъде. Малко не се оправи с тунера но то е от възрастта. А най-важното: има ли начин да се плъгинва?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ГЛЕДАМ, Да, коя, програма


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво е нужно за да гледам примерно Sky Sports? mileni Въпроси и отговори 14 10-08-2011 15:21
Гледам и не вярвам на уШите си :) Veskop Дъра-Бъра 6 19-06-2010 15:33
КАК МОГА ДА ГЛЕДАМ НА ДВА ТЕЛЕВИЗОРА hepi Въпроси и отговори 12 18-03-2010 10:49
Мога ли да гледам сат. телевизии? gost Въпроси и отговори 14 15-07-2008 17:21
Как да гледам сателитна телевизия на работа ? bgsysadmin DREAMBOX 1 27-06-2008 08:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.