The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-12-2013
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avtest Вижте мненията
Не ме обиждай ако обичаш , тука няма ли някъв ред в тоя форум, за обиди към потребителите , ама правилно са казали че , в Българкси форум , вместо да ти решат проблема ти казват колко си прост, никой не се е родил научен , и това не означава че съм малоумен м и вземи ми се извини ако обичаш.моля модераторите да направят раздел за интернета , който предлагат Виваком .
Гледам, че си обиден, това е добре, защото означава че започваш да осъзнаваш нещата, бих ти се извинил ако е не заслужено, но и с този пост, продължаваш да ме убеждаваш че е.

Вероятно следващото ти предложение за раздел ще е, за обсъждане и на домашната телефонна услуга на Виваком, а след това е за обсъждане на киселото зеле и трушията в мазето ти.

Определенията ми към теб се дължат на самият теб, не виждам защо и да продължавам да ти пиша, вероятно с коефициент на интелигентост като твоя трудно ще ме разбереш. За жалост дори трудно ти разчитам брътвежите.


Аз не съм пример за добър правопис, но един допълнителен въпрос към теб - ти имаш ли завършено средно образование?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да за разлика от теб имам диплома , завъшил съм средно специално техническо образование , монитиор корабни машини и механизми , дори ако се наложи , мога да си снимам дипломата и да я покажа , но едва ли това ти е най-малкият проблем, ти си явно от тези , които пишат колкото да не заспат ,и вместо да помогнат ,само си чешат езиците, но да знаеш че съм те игнорирал така че не ми пречиш.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 08-12-2013
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Добре де раздела е за "ОБСЪЖДАНЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия"
Кое от е от твоето е валидно за него? Търси си Вивакома и сменяй доставчика, след като не могат да ти оправят проблема. Този форум трябва да го преименуват на "Бг Путьо" версия на "Бг мама" както беше писал Явор от Варна в една друга тема.
Спри да се държиш като каруцар!!!!
В суприйма си като света вода ненапита, а тука отношението ти към потребителите е отвратително.
За пореден път се убеждавам, че си пълен т...к!!!!

P.S.: Ако ти е интересно мога да ти пратя на лично точното значение на дума, която леко съм замазал.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-12-2013
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avtest Вижте мненията
Здрасти ,

в една друга тема написах, че имам висок пинг на нета адсл, тоя който с модемите , два пъти звънях на тия оранжевите , единият път техника който беше уж го оправи а втория път не искаше да оправя, защото вика че договора бил за доставка на интернет , а не за доставка на пинг тия наред ли са , третия път като звъннах пак беше този техник от преди два дни , и без да ме пита къв е проблема почна да го оправя , като каза че и пинга е част от договора за нета както и да е.

сега да вметна че имаме 2 компютъра у нас , на единият който е до модема , всичко му е наред измерва скорост почти 14.70 мегабита и пинг 31 , обаче тоя който ползвам аз , измерва скорост 14.30 мегабита не винаги но пинга от няколко дена ми е 91 до 144 , и като искам да играя кънтър страй лагва , както и когато гледам онлайн телевизии насича .
дори пробвах да изключа модема марка пирели от тия черните , за 10 минути да си почине , и пак така няма промяна .

и да почертая че на основния комп всичко е ок , проблема е само до моя комп, и така реших да направя следните опити :

1 извадих лан картата почистих я от прах , и я преместих на другия пци слот все така е проблема.

2 инсталирах си безжичния адаптер марка тплинк , но и по ви фи нет пак пинга ми е толкоз 91 .

от тук стигам до извода че проблема , не е нито в лан картата нито в тплинк ви фи адаптерът.

дайте идеи как да намеря проблема и да го остраня , без да се налага да викам някой който ще иска пари за ремонта.

това е теста ми от днес , само вижте пинга http://www.speedtest.net/my-result/3151805291

благодаря предварително на всички помогнали !

А аз колко пъти да ти напиша да си смениш модема а?
Точно тия черните пирелита правят най-много мизерии.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на woooow за този полезен пост :
bokarium (08-12-2013)
  #15  
Стар 08-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре мерси , ще пробвам смяна на модема , имам и от тези белите , не знам каква марка се водят.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 08-12-2013
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avtest Вижте мненията
Добре мерси , ще пробвам смяна на модема , имам и от тези белите , не знам каква марка се водят.
Ами като имаш от тези белите, слагай смело и виж дали проблема ще се реши.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на woooow за този полезен пост :
bokarium (08-12-2013)
  #17  
Стар 08-12-2013
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Спри да се държиш като каруцар!!!!
В суприйма си като света вода ненапита, а тука отношението ти към потребителите е отвратително.
За пореден път се убеждавам, че си пълен т...к!!!!

P.S.: Ако ти е интересно мога да ти пратя на лично точното значение на дума, която леко съм замазал.
Разликата в държанието ми ако мислиш че я има е породена единствено от потребителите тук, относно satsupreme - радвам се че такива там не виреят. Колегите от екипа тук вече вдигнали ръце и са ви оставили на автопилот, защото е изгубена кауза - процеса е необратим.
В поста ти адресиран към мен, ти обиждаш в прав текст, така че е лицемерно от твоя страна да ми държиш сметка.


Относно каруцарското май описваш себе си.
Ти веднъж ме псува на лични, така че и да пратиш отново псувнята си (не че не си я написал вече), пак ще си останеш прост.

Последно редактирано от турбо : 08-12-2013 на 15:31
Отговори с цитат
  #18  
Стар 08-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кермит Вижте мненията
Аз бих разменил и местата на компютрите и ако пак е така търси проблема в машината. Ако пък е наред провери кабела.
Няма смисъл от това , тъй като вече казах че и , проба свързан по лан карта , както и безижчно по wifi пак проблемат е същия , значи не е проблема в лан кабела , дори и да разменя комповете , пак така ще показва ,направих тест и с различни браузери , няма промяна, като намеря де съм прибрал белия модем , ще го сменя и ще кажа резултата какъв е.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 08-12-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кермит Вижте мненията
Аз бих разменил и местата на компютрите и ако пак е така търси проблема в машината. Ако пък е наред провери кабела.
Напълно съм съгласен. Така най-лесно, ще се установи проблема.

П.п - До @турбо - в повечето форуми, хора като теб изявяващи се като модератори в сянка, сами вменили си това задължение се предупреждават и после се изпращат в отпуск. Считай настоящото за предупреждение. Престани да се изявяваш като модератор. Ако не можеш да помогнеш не спами и не нападай потребителите на темите. Всички знаем, че операторите, които предлагат цифрова телевизия предлагат и интернет. Когато се създаде форума, нито теб те имаше да те питаме, нито операторите бяха нещо повече от доставчици на телевизия. Да не говорим, че някои от тях ги нямаше или бяха с други имена. Никакъв проблем не е да променим това в дескрипшъна. Дори ще го предложа на Ники.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ivo за този полезен пост
bokarium (08-12-2013), woooow (08-12-2013), Кермит (08-12-2013)
  #20  
Стар 08-12-2013
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Разликата в държанието ми ако мислиш че я има е породена единствено от потребителите тук, относно satsupreme - радвам се че такива там не виреят. Колегите от екипа тук вече вдигнали ръце и са ви оставили на автопилот, защото е изгубена кауза - процеса е необратим.
В поста ти адресиран към мен, ти обиждаш в прав текст, така че е лицемерно от твоя страна да ми държиш сметка.


Относно каруцарското май описваш себе си.
Ти веднъж ме псува на лични, така че и да пратиш отново псувнята си (не че не си я написал вече), пак ще си останеш прост.
Няма смисъл да спорим.
А относно кой, кога и къде е псувал, да знаеш, че всичко, което съм изрекъл към теб и "светлата" ти личност си е напълно вярно и заслужено.
Да обидих те в прав текст, но не ме карай да ти вадя последните съобщения, на които съм попадъл тия дни. Да се видиш от страни само.
Радвам се, че някой от модераторите най-накрая взе отношение.
Това ми беше и целта всъщност!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адсл, Интернет, моля, помогнете, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с реал ай пи при виваком адсл интернет noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 13-10-2012 14:46
виваком адсл интернет проблем uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 60 10-10-2012 11:27
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10
Помогнете моля! bibo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 17 27-02-2011 17:12
Моля, помогнете! tanitadt ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 25-12-2009 21:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.