The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 17-02-2021
Аватара на kssat
kssat kssat не е на линия
Незнайко
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 49
Благодари: 2
Получил благодарност:
11 пъти в 5 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alskdj Вижте мненията
В крайна сметка май излиза че няма нищо качествено на пазара.
Качество има, но когато са спазени всички условия за изграждането на IPTV платформа.Кой в България има такова чудо нямам идея, но знам че всички ги напъва да предлагат телевизия по интернет, а това няма нищо общо с IPTV.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kssat за този полезен пост :
Светия Дух (17-02-2021)
  #22  
Стар 20-02-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Впечатлен съм много от kartina.tv!
...
На второ място - страхотно приложение!
Рядко съм виждал толкова добре замислен и организиран интерфейс. Разни му там STBemu-та и тем-подобни нямат нищо общо. Добре дошли в 21 век!
Да се допълня няколко дена по-късно. Купих андроид бокс специално заради Картина.тв. Там приложението не е баш същото като на Samsung-а. Дори съм разочарован от разликите.

С една дума, очаквайте скоро много хубав бокс за продажба на изгодна цена!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21-02-2021
pe6ogo6o1 pe6ogo6o1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2020
Мнения: 61
Благодари: 5
Получил благодарност:
30 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Купих андроид бокс специално заради Картина.тв.

Защо не пробваш 16 пъти по-евтината iedem.tv?
и за Самсунг и за Андроид може да се гледа както с генерирана листа - до 2 у-ва, така и с приложението за Ministra едновременно
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21-02-2021
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Да се допълня няколко дена по-късно. Купих андроид бокс специално заради Картина.тв. Там приложението не е баш същото като на Samsung-а. Дори съм разочарован от разликите.

С една дума, очаквайте скоро много хубав бокс за продажба на изгодна цена!
Не бързай да продаваш, аз гледам това на телефон и бокс и съм сравнително доволен. Може да си го активираш с безплатен период, после е 1$ на месец/превеждаш минимум 5$ долара по сметката, доклокото си спомням/. Има много чужди телевизии не само руски, плюс десетина канала 4к.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg Screenshot_20210221_082848_com.ottplay.ottplay.jpg (88.8 КБ, 98 разглеждания)
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21-02-2021
спанополски спанополски не е на линия
горския
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 125
Благодари: 57
Получил благодарност:
12 пъти в 5 поста
Сваляния: 94
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да попитам и аз за Картина тв.На старите приемници Edision Underline има приложене Kartina tv.Там дали може да се гледа,ако оформя абонамент и как точно става.Мерси.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21-02-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако става дума за евтино, на бокса който купих (X96 MAX Plus2 - 4/64GB с бързия RTL8822 мрежови чип, с който нета лети) имам инсталирани IPTV-приложения, по които получавам безплатно REN TV HD.
Само че те не ми харесват като интерфейс.

На версията на Картина за Samsung много лесно избираш кое предаване да гледаш. И при андроид може, само че там нещата са организирани по друг начин, а аз вече свикнах с приложението за Tizen.

Причината да взема бокса беше, че ако използвам приложението за Samsung и искам да сменям между два канала - единия на Картина, другия на цифровата телевизия, при всяко превключване към Картина ме праща на началната страница и трябва отново да скролирам до канала и превъртам до мястото до което съм стигнал (тъй като повечето предавания ги гледам на запис). А с външен бокс просто сменям входовете, без да затварям/отварям приложението.

Цитирай:
Първоначално написано от спанополски Вижте мненията
Да попитам и аз за Картина тв.На старите приемници Edision Underline има приложене Kartina tv.Там дали може да се гледа,ако оформя абонамент и как точно става.Мерси.
На сайта им не пише да имат версия за Енигма2. Навярно приложението е старо и няма да работи, защото наскоро обновиха платформата си. Иначе плащането става много лесно - директно през сайта им с VISA или Mastercard, без преминаване през посредници като FREE-KASSA.

Последно редактирано от Светия Дух : 21-02-2021 на 09:11
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21-02-2021
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията


На сайта им не пише да имат версия за Енигма2. Навярно приложението е старо и няма да работи, защото наскоро обновиха платформата си.
Защо не пробваш приложението за Е2 и да споделиш впечатления,или и линукс приемници не ти останаха?
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg kartinatv.jpg (86.9 КБ, 51 разглеждания)
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21-02-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Остана ми един приемник и една антена, които държа заради 36Е и бекъп за български канали от 39Е в случай, че кабелната прекъсне. Но тъй като тя идва по оптика, това не се е случвало вече 2 години. Ако ми допадне да гледам руски програми чрез Картина, антената и приемника от подписа стават излишни. Но така и така съм платил абонамент за две години напред, засега няма да ги свалям от употреба.

И докато са ми под ръка, опитах твоя съвет да инсталирам плъгина на Енигма 2. Има го в списъка за теглене. Но при инсталация вади съобщение за грешка и не се появява при инсталираните плъгини.



Трябва да обърна внимание, че ако искате да гледате Картина на тв бокс, той трябва да е с Android TV операционна система. Такава пише, че се подържа в сайта на Картина. Със стандартния андроид [AOSP] не работи навигацията със стрелките на дистанционното в приложението й. Поне на моя бокс. Дори не можеш да се логнеш, ако нямаш мишка. Това навярно може да се поправи с някоя добавка или замяна на драйвер, но ми е отминало времето в което ми беше интересно да ръчкам и поръчах бокс с инсталирана Android TV, въпреки, че няма толкова възможности.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21-02-2021
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Трябва да обърна внимание, че ако искате да гледате Картина на тв бокс, той трябва да е с Android TV операционна система. Такава пише, че се подържа в сайта на Картина. Със стандартния андроид [AOSP] не работи навигацията със стрелките на дистанционното в приложението й. Поне на моя бокс. Дори не можеш да се логнеш, ако нямаш мишка. Това навярно може да се поправи с някоя добавка или замяна на драйвер, но ми е отминало времето в което ми беше интересно да ръчкам и поръчах бокс с инсталирана Android TV, въпреки, че няма толкова възможности.
Ми можеше да си инсталираш лесно АндроидТВ и на твоя сегашен бокс, а не да бързаш да купуваш друг за тази цел... Друг път първо питай във форума преди да купуваш!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21-02-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ти за съветите и за информацията, че имам “досегашен” бокс. Нищо, че не знаех за такъв. По последни спомени продадах Xiaomi-то във форума преди година за 50 лв. Но иначе съвета ти е безценен! Ще го имам предвид.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
box, iptv, tv, Качествена, платена, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Платена IPTV wils0n Кошче 56 01-09-2021 15:29
Търся платена IPTV за смарт LG freestyler Кошче 8 02-06-2020 22:11
Българска Качествена Музика КСГ Дъра-Бъра 1 15-01-2019 21:05
Търся платена iptv skyboy Кошче 6 20-04-2016 00:15
Качествена картина от Енигма DVB-S2 twin тунер приемник vazmuten ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 44 22-10-2015 10:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.