The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 29-09-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Е нали имам W линия в cwshare която е точно за тази работа?
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #42  
Стар 29-09-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Gemini & GBox

W линията служи за друго!Тя не командва чуждите карти ,а само твойта!Но ти ако не гледаш по два три дни ИТВ,нормално е да ти увисне картата.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29-09-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba
W линията служи за друго!Тя не командва чуждите карти ,а само твойта!Но ти ако не гледаш по два три дни ИТВ,нормално е да ти увисне картата.
:shock: Два, три дни...... та аз не спирам приемника. Разбрах те дано вкарването в игнора на провайдера да свърши работа защото друго решение май няма да има освен да мятам през терасата

Edit: Готово, сложих го в игнора сега диемите дето преди светеше НЕТ... не свети CARD но все е нещо. Като дам два пъти син Бутон ми пише ECM Info not Available. На канал 1 ми светва картата и ми изписва актуалните кл....
Това е засега дано да нямам проблеми повече :?

Пак Edit:
dzumba: Както писах в предния пост сложих Провайдера на ИТВ в игнор листата си виждам го че е там, пускам си на Нова и ми светва че чете от картата натискам два пъти син бутон и виждам актуалните ключета..... дотук добре после вадя Ерджито на Лана и превключвам на друг канал от ИТВ и следва черна картина, напред назад няма никой, ръгам Лана и всичко светва като ми свети Картичката. Знам че офлудих форума с моя проблем но просто правя това което ме съветвате и се получават същите странни неща които забелзах до този момент.
Някакви други идеи?

Ето и игнор листата ми:
0001 # /var/keys/ignore.list created by G-Box Center
0002 #
0003 ## G: { Provider ID }#Provider Name
0004 #
0005 G: { 0D06C000 }# ITV
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #44  
Стар 30-09-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Отказвам се! Писна ми на оная работа вече слагам си картата в Маджестика и всичко бачка тука на дрийма свети карта махам лана и всичко замира.... игнор сложих, в линия имам, изчетах целия форум (доста неща интересни понаучих) снощи до 02 часа и накрая пак един х... в момента стоя на Канал 1 с изкарано RG и нищо не тръгва поне така бях прочел в няква тема май снощи.
Замислям се дали нямам проблем със слота на приемника който ми чете картата и все повече ми се наслагва тази мисъл в главата.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #45  
Стар 30-09-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Ако искаш ,дай ми достъп до приемника отвън на лично съобщение ,да ти го оправя!После пак ще си го заключиш.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 01-10-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Така.... направих фактори ресет, сложих гбокс, сложих cwashare, сложих игнор листата всичко това което ти ми даде според мен видимо си личи че ми чете от картата но след няколко минутки като дръпна шнура ще стане белли
Ще съобщя как се държи системката. И между другото снощи още направих тези неща оставих приемника да си бачка на Канал 1 и сутринта за моя голяма изненада не беше забил на стоп екран.

Едит: първото което виждам с помощната си програмка през вина че в ECM/PIDS табличката постоянно ми се джуркат ключовете и ми изпсива Decode: Slot 1
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #47  
Стар 01-10-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Системата е работеща на 1000%, при мене не е спирала от 3 години,имаш 100линии,намали ги на 30,защото всеки от тях решерва картата ти на още маймуни,изтрий всички които са с гбокс 2.1С и 2.30(мбокс) и тези които са офлайн,защото ти блокират картата,в момента на четене!Остави само 30,не повече!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 01-10-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Да де ама нали все пак ми се гледат повечко канали, трябва да адвам за да става това.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #49  
Стар 01-10-2008
kolev kolev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 140
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Цитирай:
Да де ама нали все пак ми се гледат повечко канали, трябва да адвам за да става това.
Не е точно така. По принцип в ш...г общността има определен брой и вид карти и те се въртят през различни пиъри. Т.е дали ще имаш 20 или 120 е все тая. Не очаквай да получиш кой знае колко повече карти. Моят съвет е обаче да си поиграеш с игнор листата и вкараш всички неработещи карти там. Трудоемко е, но в един момент ще имаш работещи на 100% карти.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 01-10-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Gemini & GBox

Благодарение на Dzumbа имам един доста голям а и гледам качествен игнор лист.
Обаче имам питане започвам по ред.
1. Беше ми направено и казано че в Cwshare никакви А-та над 2 повече, ако например даден човек ми даде линия { А5 А5 }}} аз мога ли да я направя { 2 2 }}} и да очаквам да работи коректно ако всичко с въпросния Юзер е ОК и картата му е Ъпдейт.
2. По някакъв начин тази игнор листа влияе ли на това че след като съм вкарал въпросна карта, и юзера става Офлайн (Преди да сложим игнора някой хора ми бяха онлайн а след него ми са офф.)
3. Освен с този плъгин PTest който съм сложил на ръка и много не му вярвам..... по друг начин дали мога да разбирам дали приемника ми чете от моята карта когато съм в нета (изключвам ваденето на картата от слота и дърпането на кабела от приемника),
4. С коя програма мога да се конектна под телнет и там доколкото съм запознат с линукс, процесите които са стартирани се изкарват с команда "ls" а там предполагам че трябва да е пуснат и гбокса все пак нали е процес на изпълнение и да ми показва дали светя онлайн.

Благодаря на всеки който се ангажира да ми отговори и обясни. Знам че нищо не се дава даром и съм готов да чета обаче английския хич не ми е силен и се обърквам в интернационалните форуми макар да знам че истинския "хляб" е там.
И накрая разбрах едно нещо че за да бачка коректно всичко ще трябва доста да се грижа за него, игнор листи, ъпдейт на карта, проверка за коректни линии и още доста неща. :roll:
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
gbox, gemini


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Gbox yordanko Gbox 3 28-12-2014 20:30
GBOX - Gemini 5.1 - E2 vassilp Gbox 0 03-01-2011 09:57
TDW Gbox thunderstorm6 Gbox 0 28-08-2009 03:28
Gbox nikec Gbox 2 25-03-2009 18:54
Gbox 2.25 за DM 800 ravengate DREAMBOX 1 21-07-2008 10:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.