The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27-07-2015
direktor direktor не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 111
Благодари: 20
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 63
Ъплоуди: 0
По подразбиране Лазерен принтер Самсунг

Ще се радвам ако някой сподели мнение за следния лазерен принтер:
Лазерен принтер Samsung SL-M2022W

Цената му е доста прилична - около 125 лева:
http://www.laptopite.bg/product/3868...ter-20ppm.html

В Амазон се оплакват, че тонер касетата струвала почти колкото принтера.
Капацитетът, с който ще се ползва е около 1000 - 2000 страници на година. WiFi опцията е задължителна.

Мислите ли, че има нещо по-подходящо за подобна сума?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27-07-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моя принтер е Samsung ML-2571N и си пълня касетата с това:
http://www.printservice-m-bg.com/pro...ProductID=2098
Даже последния път струваше 8 лева,може би е била 75гр.
В YouTube е пълно с клипчета как да си разглобиш,почистиш и напълниш касетата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27-07-2015
Аватара на Чейн
Чейн Чейн не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: Dobrich
Мнения: 208
Благодари: 12
Получил благодарност:
98 пъти в 39 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

имам clp-300N и мога да споделя че като принтер е ОК.. работи мн прилично бързичак , но тези консуматива ма убиват.. на две седмици сменям някои тонер.. а ми вземат за презареждане 14лв.. това е като редовен клиент :Д
__________________
FoToGmG.bg
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27-07-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от direktor Вижте мненията
Ще се радвам ако някой сподели мнение за следния лазерен принтер:
Лазерен принтер Samsung SL-M2022W

Цената му е доста прилична - около 125 лева:
http://www.laptopite.bg/product/3868...ter-20ppm.html

В Амазон се оплакват, че тонер касетата струвала почти колкото принтера.
Капацитетът, с който ще се ползва е около 1000 - 2000 страници на година. WiFi опцията е задължителна.

Мислите ли, че има нещо по-подходящо за подобна сума?
Цените на консумативите с вграден светлочувствителен барабан са в този порядък за ниските класове принтери. Но пък качеството е добро. Пълненето е според собствена преценка и риск. Ако не се прекалява е добро решение. При посочения обем месечен печат всеки принтер би свършил работа. И за да споделя личните си предпочитания, аз не бих си купил телевизор Hewlett-Packard примерно
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Дай още малко и си купи HP. Заеби тоя Гнусмас. Принтер HP и Kyosera. Скоро си купих мрежов Kyosera 1370DN от Izotservice. Втора употреба, но като нов, буквално. Нямаше прашинка или драскотинка. Мрежов, за голямо натоварване, 6 месеца гаранция - 99лв. По принцип не съм фен на втората употреба, но този принтер...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28-07-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,683
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе ниска серия ли е ... все тая - а и тоя и подобните може да си ги купиш и малко по-скъпо ... ама с надпис Xerox ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ааа сакън! Точно Xerox... Какво ти е направил човекът? Именно един чисто нов Xerox 3010 или 3040, не помня вече, ме накара да купя втора употреба висок клас Kyosera. Тоя Xerox беше повече в сервиз, отколкото при мен, за да работи. Накрая се видях лично с шефа на сервиза и му казах, че така нещата няма да се случат, обясних му точно през каква процедура ще минем, едно по едно, накрая ще ги осъдя, ще ми върнат парите за принтера и ще платят един не лош хонорар. Човекът помисли точно 10 секунди, след което ми каза приятелски:"Ми така кажи, дай да напишем протокола, че не подлежи на ремонт и да ти връщат парите!".

Тоя Xerox печата 10 листа, след което на 11-я излиза от строя. Или сдъвква листа, или директно му гори "печката" и дотам. След нова печка или съответно махане на заседналия лист, рестарт и изненада - компа не го намира - вътре нещо не раОти... След малко, изведнъж захапва и работи, до лист номер 11... Оттам горната процедура... На третия път не издържах, взех си парите, два месеца гледах за принтер, като през това време карах с една още по-държа Kyosera, която освен, че е една идея бавна, никога никакви проблеми не е правила, да не говорим, че се зарежда за 11лв. Накрая реших твърдо, че искам мрежов принтер, за сериозно натоварване. Минах през Изота, избирах го 10мин., броих им 99 пари, взех си го и не си го давам На тестовата изкара, че барабана е на малко над 10к копия, което за тоя принтер е чоплене на семки.
Ако твърдо държиш да е чисто нов - вземи HP 1102w или ако не искаш мрежа, моделът без w.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28-07-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,683
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Ааа сакън! Точно Xerox... Какво ти е направил човекът?
Е , аз пиша ,че пак ще си купи Самсунг , щото ниските серии на Ксерокс-а ги правят те . 1-1 са - аз имам два Самсунг-а (цветен 300 нещо си и копир) ама съм си доволен и бачкат от доста години ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аха, сега разбрах! Не ми беше известно това, но обяснява много неща...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29-07-2015
direktor direktor не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 111
Благодари: 20
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 63
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Ааа сакън! Точно Xerox... Какво ти е направил човекът? Именно един чисто нов Xerox 3010 или 3040, не помня вече, ме накара да купя втора употреба висок клас Kyosera. Тоя Xerox беше повече в сервиз, отколкото при мен, за да работи. Накрая се видях лично с шефа на сервиза и му казах, че така нещата няма да се случат, обясних му точно през каква процедура ще минем, едно по едно, накрая ще ги осъдя, ще ми върнат парите за принтера и ще платят един не лош хонорар. Човекът помисли точно 10 секунди, след което ми каза приятелски:"Ми така кажи, дай да напишем протокола, че не подлежи на ремонт и да ти връщат парите!".

Тоя Xerox печата 10 листа, след което на 11-я излиза от строя. Или сдъвква листа, или директно му гори "печката" и дотам. След нова печка или съответно махане на заседналия лист, рестарт и изненада - компа не го намира - вътре нещо не раОти... След малко, изведнъж захапва и работи, до лист номер 11... Оттам горната процедура... На третия път не издържах, взех си парите, два месеца гледах за принтер, като през това време карах с една още по-държа Kyosera, която освен, че е една идея бавна, никога никакви проблеми не е правила, да не говорим, че се зарежда за 11лв. Накрая реших твърдо, че искам мрежов принтер, за сериозно натоварване. Минах през Изота, избирах го 10мин., броих им 99 пари, взех си го и не си го давам На тестовата изкара, че барабана е на малко над 10к копия, което за тоя принтер е чоплене на семки.
Ако твърдо държиш да е чисто нов - вземи HP 1102w или ако не искаш мрежа, моделът без w.

Благодаря за съвета. Мисля да се вслушам в предложението ти и да взема HP 1102w. Някъде попаднах на информация, че нов тонер е към 45 лева, което ме устройва, явно има съвместимост с други модели на НР. Надявам се, че wifi опцията работи качествено, защото това е което ме насочи към Самсунга. Между другото ако реша да пълня тонера като свърши трябва ли да ресетвам чип?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Лазерен, Принтер, самсунг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Препоръчайте ми бюджетен лазарен принтер фолкръм КОМПЮТРИ и периферия 10 29-12-2013 16:06
3D Принтер Rafaello Дъра-Бъра 0 24-01-2013 23:47
Избор на мастиленоструен принтер бахретин КОМПЮТРИ и периферия 24 22-11-2012 09:32
Какъв принтер 3 в 1 ще препоръчате gogyto Дъра-Бъра 50 21-08-2012 10:51
Принтер ip1000 Георги1 КОМПЮТРИ и периферия 1 16-06-2012 00:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.