The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-05-2013
Светлин_Цаков Светлин_Цаков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с онлайн филми на Самсунг 6710

Здравейте,вчера се опитах да гледам онлайн филм на SAMSUNG UE-40ES6710 , намерих сайт,намерих филм,пуснах го и тръгна. Но след около 7-8 минути се появи едно съобщение от менюто на което пишеше,че не може да продължи поради липса на памет или друга неиндентифицирана грешка!Преди това от Vbox си пуснах сериал който бе 1 час и нямах никви ядове да го гледам...а с филма не стана!Защо така?Може ли някой да ми даде отговор на въпроса дали телевизора има памет която е прекалено малка за онлайн филм или проблема е някаде другаде. Другото което забелязах е че не мога да свалям филм примерно от Арена-та и ме интерсува дали има начин да променя това?
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13-05-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светлин_Цаков Вижте мненията
Здравейте,вчера се опитах да гледам онлайн филм на SAMSUNG UE-40ES6710 , намерих сайт,намерих филм,пуснах го и тръгна. Но след около 7-8 минути се появи едно съобщение от менюто на което пишеше,че не може да продължи поради липса на памет или друга неиндентифицирана грешка!Преди това от Vbox си пуснах сериал който бе 1 час и нямах никви ядове да го гледам...а с филма не стана!Защо така?Може ли някой да ми даде отговор на въпроса дали телевизора има памет която е прекалено малка за онлайн филм или проблема е някаде другаде. Другото което забелязах е че не мога да свалям филм примерно от Арена-та и ме интерсува дали има начин да променя това?
Благодаря ви предварително
Паметта им по принцип е малка, ако не се лъжа кешае около 1GB може и по-малко, аз като заредя YouTube концерт с резолюция (качество) 480 и точно на средата на концерта ми крашва браузъра и казва, че няма памет. Така прави на повечето модели, може би и на всички.
Какво да го правиш, умен телевизор...

Тъй че нищо не можеш да направиш в случая.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13-05-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,389
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Паметта им по принцип е малка, ако не се лъжа кешае около 1GB може и по-малко, аз като заредя YouTube концерт с резолюция (качество) 480 и точно на средата на концерта ми крашва браузъра и казва, че няма памет. Така прави на повечето модели, може би и на всички.
Какво да го правиш, умен телевизор...

Тъй че нищо не можеш да направиш в случая.
Не е това проблема а че самсуняците се борят срещу пиратството. Аз имам 3д блурей домашно кино и HD филм свален на флашка и възпроизведен в най интересното изписва етикет и спира гласа напълно. Същия филм на голденмедията върви без проблем само дето не докарва същите цветове и качество. Иначе хубавото на голден медията е че си наглася размера на субдитрите и при гледане на филм в реално време от спътник /например от спътник- от премиерите или от скай пакета/се свалят субдитри и немските или испанските се заменят с български л
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-05-2013
Петя Радулова Петя Радулова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 23
Благодари: 0
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не можеш да гледаш филми онлайн освен от смарт приложенията. Телевизора не е с паметта на един компютър.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6710, на, Онлайн, проблем, самсунг, Филми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
сайт за онлайн филми? boboturboto Дъра-Бъра 22 18-07-2015 20:00
Проблем със Самсунг 6-та серия Алекси ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 42 12-12-2012 10:26
онлайн филми на сат приемник yavor1 Общ раздел за MIPS-приемници 0 28-07-2012 04:51
Проблем с ТВ Самсунг-le32a550 станимир Домашен майстор 8 06-06-2012 00:09
проблем с тв самсунг LE37S81B Зорница ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 7 08-01-2012 23:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.